3,7



Na základe 3 hodnotení
Victoria Vynn Pharm Ozónový krém na nohy s olivovým olejom, 250 ml
16,99 €
67,96 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy na nohy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml1 799,67 €/1l
56,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci34,48 €/1l
8,62 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - regeneračné - intenzívna starostlivosť o suché nohy1 040,00 €/1l
15,60 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml1 700,00 €/1l
54,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,00 €
Predajca: WR-Products

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
121,60 €/1l
9,12 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
34,40 €/1l
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
45,53 €/1l
6,83 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Záchranná esencia na nohy v spreji 150 ml
99,93 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Balzam na popraskané päty SH.3, pre použitie v salóne aj doma, 75 ml – Regeneračný krém na nohy s ozónovaným olivovým olejom, ureou a pantenolom
79,20 €/1l
15,84 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Penový krém na nohy 105 ml
152,29 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
624,00 €/1l
9,36 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Organický krém na nohy 250 ml
64,20 €/1l
16,05 €
Predajca: SimplyBeauty

Akileine Nutri-Repair regeneračný krém na nohy 100 ml
74,84 €/1kg
9,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém na starostlivosť o nohy a nohy Gehwol, 125 ml
11 480,00 €/1l
11,48 €
Predajca: Dermes

Akileine Nutri-Repair regeneračný krém na nohy 75 ml
7 100,00 €/1l
7,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Herbolive krém na nohy s olivovým olejom a aloe vera 150 ml
66,60 €/1l
9,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Scholl, Regeneračné maslo na nohy, 150 ml
82,73 €/1l
12,41 €
Predajca: TR8

Xpel Arganový olej Hĺbkovo hydratačný balzam na nohy
66,40 €/1kg
3,32 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bielenda Profesionálny regeneračný krém na nohy, 500ml
29,36 €/1l
14,68 €
Predajca: MANADA

Gehwol Med krém na mozoľ 75 ml
90,80 €/1l
6,81 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Safe - 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Antibakteriálny - Ochrana pokožky
- Zažite intenzívnu starostlivosť o svoje nohy s krémom na nohy Victoria Vynn Pharm Foot Ozone Safe.
Účinok a aplikácia
- Krém na nohy Victoria Vynn bol špeciálne vyvinutý na intenzívnu starostlivosť o pokožku nôh, rúk a celého tela. Podporuje rovnováhu prirodzeného mikrobiómu pokožky a je ideálny na suchú, poškodenú a šupinatú pokožku. Tento krém sa obzvlášť odporúča aj diabetikom, pretože regeneruje pokožku a chráni ju pred ďalším poškodením.
Podrobnosti o výrobku
- Krém na nohy sa dodáva v praktickej 250 ml tube a má špeciálne zloženie obsahujúce nasledujúce účinné látky:
- Ozonizovaný olivový olej
- Prebiotikum (inulín)
- Bambucké maslo
- Mangové maslo
- Avokádový olej
- Alantoín
- Kyselina hyalurónová
- Panthenol
- Močovina
- Výťažok z červených rias
- Krém obsahuje aj
- Aqua
- Olej Prunus amygdalus dulcis
- Glycerín
- Triglycerid kaprylový/kapricový
- Izopropylmyristát
- Dimetikón
- a ďalšie zložky ošetrujúce pokožku.
- Použitie je jednoduché: Naneste krém na vyčistenú pleť, vmasírujte a nechajte dobre vstrebať. Odporúčame používať 1-2 krát denne alebo podľa potreby.
Výhody krému na nohy
- Regeneračný účinok: Krém regeneruje suchú a poškodenú pokožku a zabezpečuje výrazné zlepšenie štruktúry pokožky.
- Ochranná vrstva: Zanecháva ochrannú bariéru, ktorá chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.
- Hydratácia: Poskytuje dlhotrvajúci pocit vlhkosti a pomáha udržiavať pokožku pružnú.
- Podpora mikrobiómu: Podporuje rovnováhu prirodzeného mikrobiómu, ktorý je kľúčový pre zdravie pokožky.
- Antibakteriálne vlastnosti: Chráni nohy pred infekciami a prispieva k zdravej starostlivosti o nohy.
Najlepšie výhody používania krému na nohy Victoria Vynn
- Victoria Vynn krém na nohy Pharm Foot Ozone Safe kombinuje intenzívnu starostlivosť s antibakteriálnymi vlastnosťami, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre každého, kto si cení zdravú a dobre upravenú pokožku. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu nielenže podporuje regeneráciu poškodenej pokožky, ale zároveň chráni pred ďalším poškodením a zanecháva pokožku príjemne hebkú. Spoľahnite sa na starostlivosť Victoria Vynn a užite si pocit zdravých nôh.
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Victoria Vynn
- EAN kód
- 5902533322367
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Victoria Vynn
- EAN kód
- 5902533322367
Hodí sa k tomu

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
121,60 €/1l
9,12 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Nail Care Pharm Foot Onyplasma - 15ml - Regenerácia - Pre silné nechty - S kolostrom
544,00 €/1l
8,16 €
Predajca: HAIRSALE

Pharm Foot | Kollagen Power - 50ml - Antibakteriálny - Proti onycholýze - Starostlivosť
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
34,40 €/1l
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Masť na nohy Urea Forte, 75 ml
199,87 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriálna starostlivosť - Intenzívna starostlivosť o nohy - Hygienická ochrana
38,40 €/1l
15,36 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci
34,48 €/1l
8,62 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
45,53 €/1l
6,83 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Penový krém na nohy 105 ml
152,29 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Balzam na popraskané päty SH.3, pre použitie v salóne aj doma, 75 ml – Regeneračný krém na nohy s ozónovaným olivovým olejom, ureou a pantenolom
79,20 €/1l
15,84 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Záchranná esencia na nohy v spreji 150 ml
99,93 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
624,00 €/1l
9,36 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm sada na rekonštrukciu chodidiel 30 g/27 ml
26,16 €
Predajca: HAIRSALE

Pharm Foot | Ozone Guard - 150 ml - Ochranný sprej - Ozonovaný olej - mentol
7,59 €/1kg
7,59 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm masť na nohy proti popraskaným pätám, 20 ml
499,50 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - regeneračné - intenzívna starostlivosť o suché nohy
1 040,00 €/1l
15,60 €
Predajca: HAIRSALE

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Victoria Vynn | Sprej na nohy Pharm Foot Osmo Tonic - 150 ml - odstraňovač mozoľov - zmäkčujúci - hydratačný
67,20 €/1l
10,08 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Organický krém na nohy 250 ml
64,20 €/1l
16,05 €
Predajca: SimplyBeauty

ProfiCare 331150, 50 Hz, 220 - 240 V
77,69 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Rýchlovarná kanvica Philips Eco Conscious Edition HD9365/10
53,42 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
299,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Farmona Professional Podologic Therapy Cream sérum na záver podiatrickej liečby, 200 ml
44,60 €/1l
8,92 €
Predajca: AllYour

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Obdĺžniková vaňa Akrylová vaňa 150x80 Moderná bez skrinky
246,05 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Victoria Vynn | Balzam na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - regeneračný - hydratačný
0,21 €/1l
15,84 €
Predajca: HAIRSALE

HI Tree sviečka bezdrôtová s diaľkovým ovládaním 20 kusov pre interiér a exteriér
39,64 €
Predajca: Di-Life

Masážna lavička, kozmetické kreslo, procedúrne kreslo, masážne kreslo, kreslo pre tetovanie, kozmetické kreslo s otočnou podnožou, biela farba
395,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H3 a H4 I Ergo Flex XXL
196,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasný krém na nohy
Najlepší krém na nohy, ešte nikdy som nemala taký účinný krém
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krém na nohy
Veľmi dobrý produkt, ako pedikérka ho môžem odporučiť.
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Drobné
Drobný výrobok
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriálna starostlivosť - Intenzívna starostlivosť o nohy - Hygienická ochrana



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,36 €
Predajca: HAIRSALE
38,40 €/1l

Victoria Vynn | Balzam na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - regeneračný - hydratačný



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,84 €
Predajca: HAIRSALE
0,21 €/1l

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - regeneračné - intenzívna starostlivosť o suché nohy
15,60 €
Predajca: HAIRSALE
1 040,00 €/1l

VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml
56,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: WR-Products
1 799,67 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
Predajca: HAIRSALE
34,48 €/1l

Holzhacker Hirschtalgcreme Telová starostlivosť 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
60,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
60,85 €/1l

Chladivý balzam na chodidlá GREEN MINT
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
9,12 €
Predajca: HAIRSALE
121,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
10,32 €
Predajca: HAIRSALE
34,40 €/1l

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
624,00 €/1l

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
10,68 €
Predajca: HAIRSALE
35,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
6,83 €
Predajca: HAIRSALE
45,53 €/1l

Farmona | Krém na nohy - krémový podologický lipidový systém - 500ml - mozoľ - regenerácia - starostlivosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite
31,98 €/1l

Farmona Professional Podologic Therapy bariérová pasta na nohy s hyperkeratózou, 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
43,30 €/1l

EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml
54,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,00 €
Predajca: WR-Products
1 700,00 €/1l

Osviežujúca hmla na nohy GREEN MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Farmona Professional Zjemňujúci krém-maska na nohy s kyselinami, 150 ml
10,99 €
Predajca: Lemonbite
73,27 €/1l

STEPLEX – Krém na starostlivosť o kĺby a pohyblivosť – 50 ml
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

Balzam na popraskané päty HEEL - ALOE VERA LEMON MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
160,00 €/1l

Venoxil krém – ľahká starostlivosť o nohy, 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg