Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream pleťový hydratačný krém s ceramidmi 100 ml
25,69 €
214,08 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 214,00 €/1kg
110,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Moisture Cream Spf30 50ml1 876,80 €/1l
93,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Uriage - Skin (Nourishing Face Cream) 40 ml 40ml15,99 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Multiactive Rich Anti-Aging denný krém Novage+ SPF 30 50 ml719,80 €/1l
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream 100 ml - hydratačný krém na tvár
229,50 €/1l
22,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKIN1004 - Madagaskarský krém Centella, 30 ml
239,67 €/1l
7,19 €
Predajca: Pharmacygreek

Mizon Cicaluronic hydratan krm 50 ml
555,40 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Uriage Bariederm pleťový krém Cica-Cream SPF50+ 40 ml
268,50 €/1l
11,61 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,74 €
Predajca: Glamperfeu

Guinot Hydrazone krém 50 ml
1 398,80 €/1l
69,94 €
Predajca: somnia24

Guinot Acnilogic krémové sérum 30 ml
1 761,00 €/1l
52,83 €
Predajca: somnia24

Alcina pleťový krém Facial Cream Cenia 50 ml
479,00 €/1l
23,95 €
Predajca: Friseurtotal

Dermalogica, Intensive Moisture, Moisturizing, Cream, For Face, 100 ml
756,70 €/1l
75,67 €
Predajca: VISO

Guinot spevňujúci krém 50 ml
1 192,00 €/1l
59,60 €
Predajca: somnia24

Sesderma Hidraderm Hyal krém na tvár 50 ml
563,60 €/1l
28,18 €
Predajca: MANADA

Dermasence RosaMin denná starostlivosť SPF 50, 50 ml krém
238,44 €/1kg
22,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturizing Cream 60 ml
0,35 €/1l
22,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,07 €
Predajca: NutraBestBG

Dermasence Hyalusome denná starostlivosť s SPF 50, 50 ml krém
270,43 €/1kg
25,42 €
Predajca: AbisZ-Markt

Payot My Payot Tónovací rozjasňujúci krém Spf15 40 ml
576,25 €/1l
23,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Retinolový čistiaci krém (Cream Cleanser) 150 ml
146,73 €/1l
22,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Embryolisse Hydratačný a energizujúci krém s vitamínom C, 40 ml
523,25 €/1l
20,93 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Je dokonalým posledným krokom rutiny, či už po silných aktívnych látkach (ako retinoidy) alebo pre hlbokú nočnú regeneráciu.
Názov krému hovorí za všetko, no sila je v detailoch: 3 typy ceramidov (AP, NP, EOP), ktoré sú stavebnými kameňmi kožnej bariéry Anua dodáva vo forme lamelárnej technológie kapsúl ceramidov (nanočastice, podobne štruktúrované ako lipidová fáza kože), ktoré prenikajú hlbšie a výborne zapĺňajú medzibunkové priestory.
Provitamín B5 v 5% koncentrácii okamžite zmierňuje začervenanie, svrbenie a iritáciu, čím výrazne prispieva k hojeniu pleti.Navyše obsahuje mix aminokyselín a rastlinných výťažkov (napr. Centella) na podporu upokojenia a výživy.
Použi ho ako posledný krok večernej rutiny, alebo vrstvi cez deň pod SPF pre extra ochranu. Tvoja pleť ti vďačne povie “ďakujem”.
Použitie: Aplikuj na vyčistenú pokožku tváre a jemne rozotri pozdĺž masážnych línií.
Odporúčaná rutina pre lepší efekt:
1. Odličovanie → ANUA Cleansing oil
2. Čistenie → ANUA čiastiaci gél
3. Toner/Tonizácia → ANUA toner
4. Sérum → ANUA Niacinamide serum
ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream zloženie a vlastnosti:
Upokojenie a obnova pleti
Panthenol (B5) – upokojuje a podporuje regeneráciu
Centella Asiatica Complex – zmierňuje začervenanie a podráždenie
Allantoin a Ectoin – chránia pleť a zvyšujú jej odolnosť
Intenzívna hydratácia
Hyaluronic Acid & Sodium Hyaluronate – okamžitá aj dlhodobá hydratácia
Glycerin a Betaine – viažu vodu a zabraňujú vysušeniu
Tremella Mushroom Extract – rastlinná alternatíva kyseliny hyalurónovej
Posilnenie kožnej bariéry
Ceramidy (NP, AP, EOP) – obnovujú ochrannú bariéru pleti
Squalane – ľahká výživa bez pocitu mastnoty
Phytosterols – podporujú zdravý a vyvážený stav pokožky
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Anua sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream je intenzívny hydratačný krém určený pre pleť, ktorá potrebuje regeneráciu a posilnenie ochrannej bariéry. Vďaka panthenolu a trom typom ceramidov účinne hydratuje, upokojuje a posilňuje pleť, obnovuje jej prirodzenú rovnováhu a zdravý vzhľad. Prínosy pre pleť. Posilňuje ochrannú bariéru - NP, AP a EOP ceramidy spolu s panthenolom a fytosterolmi obnovujú a chránia hydrolipidickú vrstvu pokožky. Zmierňuje podráždenie - výťažok z pupočníka ázijského, madecassosid, kyselina ázijská a alantoín upokojujú začervenanie a podporujú regeneráciu. Podporuje pružnosť a pevnosť - skvalan, lecitín a aminokyseliny zlepšujú štruktúru pokožky, vyhladzujú ju a spevňujú. Ľahké, komfortné zloženie - krém sa rýchlo vstrebáva bez zaťaženia pleti a zároveň poskytuje dlhotrvajúci pocit pohodlia. Návod na použitie: Používajte ako záverečný krok v starostlivosti o pleť. Naneste primerané množstvo krému na vyčistenú tvár a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Vhodné na použitie ráno a večer.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Anua sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream je intenzívny hydratačný krém určený pre pleť, ktorá potrebuje regeneráciu a posilnenie ochrannej bariéry. Vďaka panthenolu a trom typom ceramidov účinne hydratuje, upokojuje a posilňuje pleť, obnovuje jej prirodzenú rovnováhu a zdravý vzhľad. Prínosy pre pleť. Posilňuje ochrannú bariéru - NP, AP a EOP ceramidy spolu s panthenolom a fytosterolmi obnovujú a chránia hydrolipidickú vrstvu pokožky. Zmierňuje podráždenie - výťažok z pupočníka ázijského, madecassosid, kyselina ázijská a alantoín upokojujú začervenanie a podporujú regeneráciu. Podporuje pružnosť a pevnosť - skvalan, lecitín a aminokyseliny zlepšujú štruktúru pokožky, vyhladzujú ju a spevňujú. Ľahké, komfortné zloženie - krém sa rýchlo vstrebáva bez zaťaženia pleti a zároveň poskytuje dlhotrvajúci pocit pohodlia. Návod na použitie: Používajte ako záverečný krok v starostlivosti o pleť. Naneste primerané množstvo krému na vyčistenú tvár a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Vhodné na použitie ráno a večer.
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua, panthenol, butylénglykol, propándiol, kaprylový/kaprýlový triglycerid, glycerín, cetylétylheksanoát, behenylalkohol, oktyldodekanol, fenyltrimetikon, vinyl dimetikon, 1,2-hexándiol, bis-diglycerylpolyakrylát-2, pentylénglykol, extrakt z Centella asiatica, hyaluronát sodný, kyselina hyalurónová, extrakt z Tremella fuciformis (huba), betaín, kaprylylmetikon, polyglyceryl-3 metylglukózový distearát, ceramid NP, fytosteroly, hydroxyetyl akrylát/sodný akryloyldimetyltaurát kopolymér, hydrogenovaný olej z ryžových otrúb, C12-20 alkylglukosid, akryloyldimetyltaurát/VP kopolymér, glycerylstearát, dimetikónol, glycerylkaprylát, sodná stearoylglutamát, hydrogenovaný lecitín, glycerylglukosid, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trometamín, fytát sodný, polyglyceryl-10 stearát, etylhexylolívát, etylhexylglycerín, akryláty/sodný akrylátový kopolymér, polyglyceryl-4 oleát, dipropylénglykol, linolénová kyselina, polyglyceryl-10 laurát, sfingolipidy, fosfatidylcholín, 4-terpineol, alantoín, ektolín, skvalán, lecitín, azijakozid, escín, madekasová kyselina, azijská kyselina, beta-sitosterol, ceramid AP, ceramid EOP, glycín, kyselina glutámová, sérín, alanín, lyzín, arginín, prolín, treonín, C14-22 alkoholy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809640739002
- Číslo od výrobcu
- G0001911428
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua, panthenol, butylénglykol, propándiol, kaprylový/kaprýlový triglycerid, glycerín, cetylétylheksanoát, behenylalkohol, oktyldodekanol, fenyltrimetikon, vinyl dimetikon, 1,2-hexándiol, bis-diglycerylpolyakrylát-2, pentylénglykol, extrakt z Centella asiatica, hyaluronát sodný, kyselina hyalurónová, extrakt z Tremella fuciformis (huba), betaín, kaprylylmetikon, polyglyceryl-3 metylglukózový distearát, ceramid NP, fytosteroly, hydroxyetyl akrylát/sodný akryloyldimetyltaurát kopolymér, hydrogenovaný olej z ryžových otrúb, C12-20 alkylglukosid, akryloyldimetyltaurát/VP kopolymér, glycerylstearát, dimetikónol, glycerylkaprylát, sodná stearoylglutamát, hydrogenovaný lecitín, glycerylglukosid, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trometamín, fytát sodný, polyglyceryl-10 stearát, etylhexylolívát, etylhexylglycerín, akryláty/sodný akrylátový kopolymér, polyglyceryl-4 oleát, dipropylénglykol, linolénová kyselina, polyglyceryl-10 laurát, sfingolipidy, fosfatidylcholín, 4-terpineol, alantoín, ektolín, skvalán, lecitín, azijakozid, escín, madekasová kyselina, azijská kyselina, beta-sitosterol, ceramid AP, ceramid EOP, glycín, kyselina glutámová, sérín, alanín, lyzín, arginín, prolín, treonín, C14-22 alkoholy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809640739002
- Číslo od výrobcu
- G0001911428
Hodí sa k tomu

ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream 100 ml - hydratačný krém na tvár
229,50 €/1l
22,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon - Relief Sun Aqua - Fresh: Rice + B5 SPF50+ - Opaľovací pleťový krém - 50 ml
318,94 €/1kg
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C rozjasňujúce sérum s vitamínom C 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,31 €/1kg
15,63 €
Predajca: LaRoseCare

Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny
726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

Okrúhly Lab Brezová šťava Hydratačný krém na opaľovanie SPF50+ PA++++ 50 ml
0,38 €/1kg
18,83 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Philips HD7548, Kávovar, 1,32 L, Mletá káva, 1100 W, Čierna, Kovová
112,41 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

ARENCIA Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
81,20 €/1kg
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Moza Racing – RS093 – volant CS Pro
378,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

VT Cosmetics Reedle Shot 100 mikroihličkové booster sérum pre zlepšenie štruktúry pleti 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - rozjasňujúce sérum s glutatiónom a peptidmi
903,33 €/1kg
27,10 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Xiaomi Pad 7 Tablet , 12/256GB, WiFi , 11,2", modrý, 8850mAh s nabíjačkou
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CoreTechni

Skladací prepravný vozík Gardlov 23084
50,00 €
Predajca: Ekoflam
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - 57 G - hydratačný - olej zo sladkých mandlí - odstraňovač chĺpkov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
54,90 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

MARY KAY Denný krém CC Cream SPF 15 stredná ochrana s lsf 15 veľmi ľahký 29ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
1 168,28 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,90 €
Predajca: Exporgin
1 260,00 €/1l