5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Kúpeľ na nohy, iónová detoxikačná technológia, prenosný dizajn, s modelom umývadla, zástrčka EÚ
151,04 €
100,69 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kúpele na nohy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
REVLON Foot Spa Perličková masáž na nohy s pedikúrou20,80 €/1kg
42,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn | Bylinný kúpeľ na nohy 500g - Wellness starostlivosť o nohy - Osviežujúci - Aromaterapia33,98 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Plasto 1087SVA, 4 koleso/kolesá, Čierna49,83 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Súprava halloweenských svietiacich guľôčok 72 kusov 32 mm84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Kúpeľ na nohy 150ml
54,73 €/1l
8,21 €
Predajca: taleoo

Gehwol kúpeľ na nohy 400 g
13,67 €/1kg
5,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

ALLGÄU LATSCHENK. Solankový kúpeľ na nohy
4 400,00 €/1l
4,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kneippove kryštály do kúpeľa nôh 500 G
18,02 €/1kg
9,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vodný masážny prístroj na nohy s vyhrievaním a bublinkovou SPA funkciou pre pedikúru a relaxáciu
33,40 €/1kg
83,99 €
Predajca: ENZO

Balea kpe na nohy z Mtveho mora, 200 ml
58,10 €/1l
12,59 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Allgäu LK soľanka na nohy, 350 g prísada do kúpeľa
18,45 €/1kg
7,01 €
Predajca: AbisZ-Markt

Farmona | Soľ do kúpeľa na nohy s kyselinou podologickou - 1400 g - zmäkčujúca - s AHA a BHA
8,17 €/1kg
12,73 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,44 €
Predajca: AllYour

BingoSpa Soľ na nohy so sklonom k opuchom a opuchom, 550 g
14,98 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Peggy Sage Relaxačný kúpeľ na nohy, 10 tabliet
381,67 €/1kg
11,45 €
Predajca: Friseurtotal

Saltratos Fuß creme 60g
351,83 €/1kg
21,11 €
Predajca: somnia24

Osviežujúca Gehwol soľ na nohy 330g
6 400,00 €/1l
6,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Držiak na tablet, 360° otočný, s nastaviteľnou výškou, čierna farba
56,04 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,34 €
Predajca: BlissShopping

Baobab - kúpeľ na nohy 30g
139,33 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Masážna vaňa na nohy, digitálny displej, nastaviteľná teplota, farba: svetlo sivá, napätie: 100V-240V, konektor: európsky štandard
55,58 €/1kg
244,57 €
Predajca: BlissShopping
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- zlepšenie zdravia: využíva iónovú technológiu na podporu detoxikácie a zlepšenie celkovej pohody.
- relaxačný zážitok: poskytuje upokojujúci a relaxačný kúpeľ nôh, ktorý pomáha zmierniť stres po dlhom dni.
- prenosný dizajn: navrhnutý na jednoduché použitie doma alebo na cestách, takže si môžete kedykoľvek vychutnať kúpeľ nôh.
- jednoduchá údržba: obsahuje potrebné príslušenstvo a jednoduché nastavenie na bezproblémové používanie a čistenie.
- všestranné použitie: ideálne na osobné wellness procedúry, kozmetické ošetrenia alebo kúpeľné služby, ktoré vyhovujú rôznym potrebám používateľov.
Špecifikácia: Kúpeľňa je vybavená špeciálnym zariadením, ktoré je vhodné na použitie v kúpeľni:
- materiál: odolný plast
- rozmery: kompaktný a prenosný dizajn
- kompatibilita: vhodné na domáce aj profesionálne použitie
- zdroj energie: elektrický
- bezpečnostné normy: spĺy pre zdravotnícke zariadenia
- ovládanie: užívateľsky prívetivý ovládací panel
Variant, ktorý ste si zakúpili, je:
- S modelom umývadla
- Zástrčka EÚ
- Model
- Mit Beckenmodell EU-Stecker
- Hmotnosť
- 2500 g
- Objem
- 1500 ml
- Zloženie
- "Neuplatňuje sa - tento výrobok neobsahuje kozmetické zložky."
- Výrobca
- EAN kód
- 9506823835238
- Číslo od výrobcu
- 2966
- Model
- Mit Beckenmodell EU-Stecker
- Hmotnosť
- 2500 g
- Objem
- 1500 ml
- Zloženie
- "Neuplatňuje sa - tento výrobok neobsahuje kozmetické zložky."
- Výrobca
- EAN kód
- 9506823835238
- Číslo od výrobcu
- 2966
Hodí sa k tomu

relaxdays 10023509_0 relaxdays Basketballkorb für’s Zimmer
30,85 €
Predajca: somnia24

Tortový tanier so skleneným krytom na nohe 19,5 cm - Sklenený tanier na torty a dezerty
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

ZELURXX Prenosný DVD prehrávač, prenosný video prehrávač, podporuje CD/VCD, Bluetooth 5.1, na domáce použitie, pre deti, s diaľkovým ovládaním, biely
61,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Dekoratívny sklenený tanier na stopke 26,4 cm
33,11 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Exotický srdcový rozprávkový vlas Louisiana moss Tillandsia usneoides visiaca tillandsia cca 30-40 cm dlhá jednoduchá starostlivos?
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Masážny prístroj na nohy Medivon Hydro Foot Spa, 520 W, 20 l, 35 – 48 °C, režim surfovania, diaľkové ovládanie, infračervené svetlo, displej, tmavomodrá/zlatá
175,20 €
Predajca: GaladorEU

Bomann FM 8000 CB, Fialová, Biela, AC, 90 W, 345 mm, 125 mm, 405 mm
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Starlink SLK2535012, Elektronické fázované pole, IP67, 25 mm/h, Jednosmerný prúd, 40 W, -30 - 50 °C
365,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DBWW-Commerce

Philips S1151/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, Modrá, Batérie, 40 min, 8 h, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
36,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AIORBER núdzové rádio so solárnym nabíjaním a kľukou, powerbanka 10000 mAh, LED baterka, SOS alarm, odolné a prenosné, zelené
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Kúpeľne na nohy s funkciou vyhrievania, elektrický kúpeľ na nohy s masážnymi valčekmi, masáž chodidiel, masážny prístroj, shiatsu masážny prístroj na nohy pre domáce wellness Retoo
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

7 v 1 stroj na vodnú dermabráziu, starostlivosť o pleť tváre, kúpeľ tváre
359,09 €
Predajca: BlissShopping

Veterná turbína s vertikálnou osou, výstupný výkon 3000 W, systém nabíjania MPPT, s voľným ovládaním, 3000 W, 48 V
524,99 €
Predajca: BlissShopping

EISL Sprchový nástavec na WC, WC sedadlo s bidetovou vložkou, sprchovým sedadlom a mechanizmom s mäkkým zatváraním, biely
117,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

VEVOR oceľová kovadlina 30 kg kováčska kovadlina kováčsky robustný dielenský nástroj 2 roh
174,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Dámsky mobilný telefón cez rameno taška z pravej kože crossbody taška cez rameno 3 priehradky
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Unicorn náramok remeselná sada pre dievčatá DIY šperky darček 4-13 rokov
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Bistro set "White Romance" 3-dielna sedacia súprava záhradná terasa stôl stoličky balkón
193,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

GQUEEN Nadrozmerné polarizované slnečné okuliare Ženy UV400 ochrana Veľký rám Módne slnečné okuliare
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ochrana súkromia displeja a fotoaparátu pre Samsung Galaxy A71 - 2 kusy, ochrana proti špehovaniu, tvrdosť 9H, HD ochrana súkromia
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Masážny prístroj s rázovou vlnou, úľava od bolesti, hlboká relaxácia svalov a zlepšenie pohyblivosti, 7 masážnych hláv, zástrčka EÚ 220 V
442,99 €
Predajca: BlissShopping

Polar Grit X Pro Titan, 3,05 cm (1.2"), MIP, Dotyková obrazovka, GPS, 79 g
404,52 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

LEGO Star Wars Bojový tank Republiky, Stavebnica, 7 rok / roky, Plast, 262 kusov, 480 g
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Položka je skvelá dodávka prišla veľmi rýchlo
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Victoria Vynn | Bylinný kúpeľ na nohy 500g - Wellness starostlivosť o nohy - Osviežujúci - Aromaterapia
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
33,98 €/1l

REVLON Foot Spa Perličková masáž na nohy s pedikúrou
42,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
20,80 €/1kg

BingoSpa Sól do stóp ze skłonnościami do pocenia, 550g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
13 830,77 €/1kg

BingoSpa Soľ na nohy so sklonom k opuchom a opuchom, 550 g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,98 €/1kg

Kneippove kryštály do kúpeľa nôh s nechtíkovým a pomarančovým olejom vyživujúce 40g
1,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33 600,00 €/1kg

Kneippove kryštály do kúpeľa nôh 500 G
9,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,02 €/1kg