5,0



Na základe 1 hodnotenia
WURTH Pasta na ručné pranie 4l
45,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €-21%
9,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
8h 25m 36s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT24,99 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tekuté mydlo Morský vánok, 5l4,20 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro DY890119,21 €/1l
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sidolux, Uniwersalny płyn do mycia, mydło marsylskie, 5 l4,25 €/1l
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Würth Čistič rúk 4L
12,49 €/1l
49,95 €
Predajca: HausDerGeschenke

PROFITOOL polotekutá pasta na umývanie rúk 500 ml
15,98 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dreumex - Wash & Care - 3 litre
34,32 €/1l
105,95 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sonett Kernseife 100g
89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sanytol Hydratačné mydlo na ruky 250ml
27,20 €/1l
6,80 €
Predajca: Parfumtoi

Sebamed umývací prípravok bez mydla 50 g
1,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tekuté mydlo Sensitive - Ovos 2l
17,84 €/1l
35,68 €
Predajca: taleoo

Ručne vyrobené glycerínové mydlo s jazmínom
31,13 €/1kg
2,49 €
Predajca: medpak_shop

Dreumex citlivý na presakovanie 3LTR
62,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mydlo na ruky s rozmarínom 1 liter
8,37 €/1l
8,37 €
Predajca: taleoo

SODASAN tekuté mydlo Sensitive 5 litrov
7,70 €/1l
38,52 €
Predajca: taleoo

Tekutý prací prostriedok Dixan (1,5 l)
14,43 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONETT Tekuté mydlo Sensitive 1 liter
14,75 €/1l
14,75 €
Predajca: Emerosa

Dzidziuś, Płatki mydlane do prania, 400 g
16 357,14 €/1kg
6,87 €
Predajca: Katomix

REINOL® 100902865 S Pasta na ruky 500ml(T)
6,24 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

sOLVINA Priemyselná pracia pasta 450g
10,76 €/1l
4,84 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte jedinečný prírodný čistiaci prostriedok na ruky, ktorý je ideálny na odstraňovanie oleja, mastnoty, špiny a iných nečistôt. Zloženie s ohľadom na účinnosť a bezpečnosť obsahuje prírodné exfoliačné častice a zložky šetrné k pokožke.
Prírodné zloženie - bez umelých exfoliačných látok, rozpúšťadiel a silikónu.
Dermatologicky testované - poskytuje ochranu pokožky s neutrálnou hodnotou pH 6,5.
Univerzálne použiteľný - ideálny pre autodielne, kovovýrobu a spracovanie dreva.
Citrusová vôňa - osviežujúca aróma počas aplikácie.
Účinné zloženie - 4-litrové balenie má dlhú trvanlivosť a po otvorení zostáva čerstvé 12 mesiacov.
Vďaka pastovitej konzistencii výrobok dôkladne čistí a zaručuje dobrú rovnováhu medzi jemnosťou a účinnosťou.
Použitie:
- Vhodný pre automobilové, kovové a drevárske dielne
- Hmotnosť
- 4000 g
- Objem
- 4000 ml
- Zloženie
- Prírodné exfoliačné častice, zložky šetrné k pokožke
- Výrobca
- URSON
- EAN kód
- 4061975586889
- Hmotnosť
- 4000 g
- Objem
- 4000 ml
- Zloženie
- Prírodné exfoliačné častice, zložky šetrné k pokožke
- Výrobca
- URSON
- EAN kód
- 4061975586889
Hodí sa k tomu

Würth Čistič rúk 4L
12,49 €/1l
49,95 €
Predajca: HausDerGeschenke

Würth čistič rúk HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 ks
15,14 €/1l
53,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

arwka LED (zamiennik H3) bez ECE **brak ECE** - LEDriving HL EASY 6000K
74,28 €
Predajca: KupZarovky

EMKE sprchový systém s termostatom, sprchový panel, luxusná dažďová sprcha 36x24cm, vaňa a sprchový kút 3 v 1 pre vašu modernú kúpeľňu, KTW, antracitový matný
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Akumulátorový rázový uťahovák PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V "PPDSSA 20-Li A1", bez batérie a nabíjačky
129,00 €
Predajca: Axshop
![Obrázok produktu pre Würth 0890600100 Krém na ochranu pokožky - 1000ml [Rôzne]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/67558e5cc20fb663d12932fe34355f13.webp)
Würth 0890600100 Krém na ochranu pokožky - 1000ml [Rôzne]
35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

Ecovacs 04.16.1021, Ecovacs, GOAT G1, Čierna, 1 kusov
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

MAKI MAKPAC Gr.1 821549-5
31,47 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Smartfón Samsung Galaxy A54 5G, farba:úžasná grafitová - Dual Sim, kapacita pamäte:128 GB
Generálne opravený
290,57 €
Predajca: NESATEC

Grspl01Sw
194,89 €
Predajca: Kokiska

Kuchynský drez ML-Design s vyskakovacím odpadom a dávkovačom mydla, antracitový, z nehrdzavejúcej ocele
117,38 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

30 stohovacích boxov nástenná polica plastové veko 172 x 78 cm držiak na náradie dielenský garážový skladovací systém otvorené úložné boxy žľab
87,99 €
Predajca: botle

500W (špičková hodnota 1000W) 518Wh Prenosný generátor energie Solárne úložisko Power Station Solárny generátor Solárny generátor, generátor energie Powerbank Power Generator Generátor batérií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

VEVOR lezecký set zo zliatiny ocele, vrátane 1 páru hrotov, bezpečnostného postroja a lana, unesie až 350 kg, nepostrádateľné vybavenie oranžovej farby
132,99 €
-44,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Cubot King Kong 8, 16,6 cm (6.53"), 6 GB, 256 GB, 48 MP, Android 13, Čierna
387,03 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NovaMBSmart

Lepiaca páska na suchý zips 5 m Extra silné obojstranné lepidlo so suchým zipsom 20 mm široká samolepiaca podložka so suchým zipsom a páskou s háčikmi (čierna)
2,20 €/1m
13,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: odsellingaaa

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

ASPÖCK MULTIPOINT V zadné svetlo bajonetové 5PIN 6 funkcií pravé
15,20 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,10 €
Predajca: UNITRAILER

Profesionálny laserový projektor s križovými lúčmi, 4D laserový nivelátor, 16 lúč, zelený 360° rotačný laser, pracovný rozsah 25 m, statív, 2 batérie, ochrana IP54 proti prachu a vode, značka Retoo
73,49 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm sivobiely s voľným výbehom a drevenými hniezdnymi boxmi, kurník s prístreškom, pozinkovaným roštom a zásobníkom na trus
418,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Nokia 3310, Navýšku, 6,1 cm (2.4"), 2 MP, Bluetooth, 1200 mAh, Modrá
90,80 €
-2,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

GPS Tracker Android bez predplatného, 4 ks Bluetooth tracker s certifikáciou Google, lokátor kľúčov na kufor, bicykel, auto, čierny
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ABNordic

Stand Up Paddle Board 320cm 2v1 so sedadlom na kajak SUP Surfboard nafukovací + pádlo a dvojité pádlo Surfboard Paddleboard - modrý
247,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
455,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dragtek-com

Makita DTW190Z elektrický kľúč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m čierny, modrý 18 V
81,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pracovné odevy ART.MaSter Classic čierno-oranžové montérky 58
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Palmolive 8718951257818, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Limetka, Mäta, Zelená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l