4711 Acqua Colonia Collection Absolue Smoky Tonka parfémovaná voda unisex 100 ml
114,23 €
1 142,30 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej1 485,00 €/1l
148,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger kolínska voda 100 ml335,10 €/1l
33,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Le Couvent Maison de Parfum, Singulieres - Singuliere Theria, Parfumovaná voda, Unisex, 50 ml568,00 €/1l
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Collection Absolue Orchid Vanilla parfémovaná voda unisex 100 ml
845,40 €/1l
84,54 €
Predajca: somnia24

Parfums Berdoues, 1902 Neroli, kolínska voda, unisex, 125 ml
82,00 €/1l
15,02 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

Hamidi Oud Nakshi parfémovaná voda unisex 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia Freesia & Musk kolínska voda unisex 50 ml
325,00 €/1l
16,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atralia Tonka Gold EDP 100 ml UNISEX
535,70 €/1l
53,57 €
Predajca: somnia24

4711 Floral Collection Daisy kolínska voda unisex 100 ml
140,50 €/1l
14,05 €
Predajca: Bugelo

Collection Platinium Bois Intense 35 ml parfumovaná voda Unisex
383,14 €/1l
13,41 €
Predajca: Sykz

Naseem Oud Intense toaletná voda unisex 100 ml
266,40 €/1l
26,64 €
Predajca: NutraBestBG

Berdoues 1902 Vetiver EDC 125 ml UNISEX
82,00 €/1l
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Yuzu & Cedarwood EDC 100 ml UNISEX
398,20 €/1l
39,82 €
Predajca: somnia24

Parfums Berdoues, Neroli, parfumová voda, unisex, 200 ml
61,50 €/1l
13,82 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Fig & Vetiver kolínska voda unisex 100 ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: somnia24

Fugazzi Orange Crush EDP 50 ml UNISEX
2 205,00 €/1l
110,25 €
Predajca: Denpoli-Venda

Saphir Oceanyc Woman parfumovaná voda, 30 ml
816,67 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Ramon Monegal Ibiza Collection #FLOWERPOWER parfumovaná voda v spreji (100 ml)
1 369,90 €/1l
136,99 €
Predajca: FragrancesBg

Jovan - Musk for Men EDT 44ml
99,09 €/1l
5,68 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,36 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky 4711 bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
kolekcia Acquacolonia Absolue je poctou najvzácnejším zložkám parfumérie. Každá vôňa je vyladenou harmóniou %¡ prírodných zložiek, jemne a inovatívne skombinovaných s umeleckými akordmi. Parfum 4711AcquaColonia Smoky Tonka ist ein orientalischer, gurmanischer Unisex-Schuh, der mehr oder weniger elegante Chaty im Französischen Alphabet ist, das vor dem Praskajcm Krbem in die Welt der Deserts portiert wird. Tóny kakaa vyzretého v dubových sudoch sa dokonale snúbia so sladkou, dymovou vôňou vybraných bobov tonky a dodávajú vôni neodolateľné čaro. Vrcholom tejto rafinovanej vône je jemný akord pralinky v základe, ktorý vôňu dokonale dopĺňa ako jedľa.
kolekcia Acquacolonia Absolue je poctou najvzácnejším zložkám parfumérie. Každá vôňa je vyladenou harmóniou %¡ prírodných zložiek, jemne a inovatívne skombinovaných s umeleckými akordmi. Parfum 4711AcquaColonia Smoky Tonka ist ein orientalischer, gurmanischer Unisex-Schuh, der mehr oder weniger elegante Chaty im Französischen Alphabet ist, das vor dem Praskajcm Krbem in die Welt der Deserts portiert wird. Tóny kakaa vyzretého v dubových sudoch sa dokonale snúbia so sladkou, dymovou vôňou vybraných bobov tonky a dodávajú vôni neodolateľné čaro. Vrcholom tejto rafinovanej vône je jemný akord pralinky v základe, ktorý vôňu dokonale dopĺňa ako jedľa.
- Hmotnosť
- 0.35 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, Voda (aqua), Parfum, Kumarín, Limonén, Linalool, Citronelol, Geraniol, Benzylový benzoát, Benzylalkohol, Citral, Eugenol, Farnesol
- Výrobca
- 4711 ACQUA COLONIA
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4011700760299
- Hmotnosť
- 0.35 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, Voda (aqua), Parfum, Kumarín, Limonén, Linalool, Citronelol, Geraniol, Benzylový benzoát, Benzylalkohol, Citral, Eugenol, Farnesol
- Výrobca
- 4711 ACQUA COLONIA
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4011700760299
Hodí sa k tomu

Abercrombie & Fitch Fierce EDC 100 ml M
323,00 €/1l
36,85 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

BDK Parfums Gris Charnel Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
2 768,90 €/1l
276,89 €
Predajca: somnia24

Widian Sapphire Collection London parfumovaná voda v spreji (100 ml)
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Cologne, Ženy, 100 ml, ibištek pižmový, Morská soľ, Šalvia, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool,...
1 317,80 €/1l
131,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Dom Asrar III Thriller – výťažok z parfumu 100 ml
418,00 €/1l
43,05 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
860,80 €/1l
107,60 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Cologne Come Together toaletná voda unisex 100 ml
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
752,90 €/1l
87,93 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,29 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Zenith Santal čistý parfém unisex 100 ml
392,20 €/1l
39,22 €
Predajca: NutraBestBG

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Margiela Replica Autumn Vibes toaletná voda unisex 30 ml
2 286,00 €/1l
68,58 €
Predajca: somnia24

L'Eau de Parfum Intense sada parfumovaná voda v spreji 50ml + telové mlieko 100ml
449,67 €/1l
67,45 €
Predajca: VISO

Diptyque Orphéon, toaletná voda, 100 ml
1 801,70 €/1l
180,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Parfüm Agua Florida (221 ml)
45,20 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

BVLGARI Man Wood Neroli, Muži, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Limonene; Linalool; Ethylhexyl...
693,60 €/1l
69,36 €
Predajca: PerfumTraders

Gritti Pomelo Sorrento parfumovaná voda 100 ml
1 399,40 €/1l
139,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

The Bath Factory Liberty Body Splash 200 ml – osviežujúci telový sprej s vôňou levandule, pomaranča a vanilky
109,50 €/1l
21,90 €
Predajca: Exporgin

Atkinsons 24 Old Bond Street kolínska voda unisex 100 ml
816,50 €/1l
81,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jimmy Choo Radiant Tuberose parfémová voda, 125 ml
1 286,00 €/1l
160,75 €
Predajca: Denpoli-Venda

Riiffs Seasons Drift parfémovaná voda unisex 100 ml
299,50 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Mandarin Sky Edp 200ml
191,55 €/1l
38,31 €
Predajca: Glamperfeu

Visconti Di Modrone Acqua Di Selva Eau De Cologne 200ml
275,15 €/1l
55,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...
1 484,70 €/1l
148,47 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Wakening Woods Of Scandinavia EDC Intense 50 ml UNISEX
460,20 €/1l
23,01 €
Predajca: Scentist

Carolina Herrera Good Girl, miniatúrna sada parfumov Eau de Parfum, 4 x 7 ml
10 462,86 €/1l
73,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

RITUALS, ikonická kolekcia OCEAN INFINI, parfémová voda (Eau de Parfum), 50 ml
2 180,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Perfumy do prania Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
84,40 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marquis Von Remy Marquis Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
288,10 €/1l
28,81 €
Predajca: Inaris_International
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
700,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l