5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Houbigant Figuier Noir parfumovaná voda v spreji (100 ml)1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Perfume - P (2025) - objem: 50 ml2 266,60 €/1l
113,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums 51 Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml4 608,80 €/1l
230,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Juliette Has A Gun Not A Perfum, parfumovaná voda, sprej, 200 ml890,75 €/1l
178,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
647,90 €/1l
64,79 €
Predajca: PerfumTraders

Michael Kors Absolu, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 283,67 €/1l
38,51 €
Predajca: FragrancesBg

Michael Kors Pour Femme, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
557,50 €/1l
55,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Michael Kors Wonderlust Sublime parfumovaná voda v spreji 100 ml
1 650,00 €/1l
179,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
165,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Lolita Lempicka 100ml parfumovaná voda v spreji
663,00 €/1l
66,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Guilty Intense parfumovaná voda v spreji 50 ml
4 580,00 €/1l
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Absolutely Me parfumovaná voda v spreji 30 ml
5 300,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

Rasasi Ibreez Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
189,30 €/1l
18,93 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo - Calimala EDP 100ml
1 525,10 €/1l
152,51 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci 1921 parfémovaná voda unisex 100 ml
2 122,80 €/1l
212,28 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Masaki Matsushima Masaki - parfumovaná voda v spreji 80 ml
719,00 €/1l
87,82 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,52 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Michael Kors Pour Homme Absolu je všestranná a štýlová vôňa, ideálna pre muža, ktorý hľadá moderný a zároveň klasický parfum. Vďaka vyváženej kompozícii vône je vhodný tak na pracovné stretnutia, ako aj na večerné príležitosti.
- Hlava: citrón, kardamóm, zázvor, ružový korenie
- Srdcová nota: levanduľa, šípka, mahónia, kadidlo
- Základná nota: céder, akigala, vetiver
- Vôňa: drevitá, aromatická
- Hmotnosť
- 0.243 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0850059827345850059827345
- Číslo od výrobcu
- 450607
- Hmotnosť
- 0.243 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0850059827345850059827345
- Číslo od výrobcu
- 450607
Hodí sa k tomu

Michael Kors Pour Homme Absolu, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Citrón, Lavandin, Cédrové drevo
669,50 €/1l
66,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Michael Kors Pour Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
647,90 €/1l
64,79 €
Predajca: PerfumTraders

Michael Kors Pour Homme, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
911,00 €/1l
45,55 €
Predajca: PerfumTraders

Michael Kors Pour Homme Absolu
1 412,20 €/1l
70,61 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Michael Kors Pour Homme, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
1 404,00 €/1l
42,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Michael Kors Absolu, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 283,67 €/1l
38,51 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Michael Kors Pour Femme, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
557,50 €/1l
55,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Michael Kors Pour Femme Absolu
631,80 €/1l
63,18 €
Predajca: FragrancesBg

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff 40 Knots parfémovaná voda unisex 50 ml
3 009,80 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,56 €/1l
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková ponuka
Objem 0,1 l
Vôňa je taká, ako ju poznáme, nie je nijako zriedená ani falošná. Rád si ju kúpim znova.
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Michael Kors Pour Homme Absolu
Objem 0,1 l
Absolútne krásna pánska vôňa. Určite ju vyskúšaj.
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to originál, nie je to falzifikát
Objem 0,1 l
Vynikajúci pomer ceny a výkonu
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Objem 0,03 l
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l