5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Blue Stratos - sprchový gél - osviežujúca vôňa - 200 ml - hodnotné balenie - 6 kusov
48,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,95 €-4%
39,12 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Sprchové gély a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Denim Żel pod prysznic Black, 400 ml19 977,78 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive Men Energising 3 v 1 sprchový gél 750 ml14,65 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Luksja, Sprchový gél s osviežujúcou peóniou a bergamotom, 500 ml5,98 €/1l
2,99 €
Predajca: Dolmoshop

Sprchový gél Axe 3 v 1 Black 250 ml - hodnotné balenie - 6 kusov
36,63 €/1l
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sprchový gél Tahiti – kokosová voda – 0 % farbív – 250 ml – výhodné balenie – 25 kusov
17,27 €/1l
127,95 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

WELEDA - sprchový gél Aroma Shower Energy - 200 ml - hodnotné balenie - 25 kusov
48,79 €/1l
257,95 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
243,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Nivea sprchový gél Lemongrass Oil Care Shower Lemongrass Fragrance 4 balenia
17,01 €/1l
17,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NIVEA MEN - Sprchový gél - Cool Kick - 250 ml - Hodnotné balenie - 15 kusov
26,39 €/1l
106,95 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Palmolive Men - Sport 3 v 1 - sprchový gél - osviežujúci a vyživujúci - 500 ml - hodnotné balenie - 5 kusov
39,96 €/1l
53,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

NIVEA MEN - Sprchový gél - Energy - 500 ml - Hodnotné balenie - 4 kusy
29,48 €/1l
64,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sprchový gél Axe 3 v 1 Epic Fresh 250 ml - hodnotné balenie - 6 kusov
35,97 €/1l
57,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Fa - Sprchový gél - Zeeliefde Fresh - Osviežujúci a revitalizačný - Vyživujúci - 250 ml - Hodnotné balenie - 5 kusov
36,76 €/1l
47,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Kneipp - sprchová pena - Men Cool Freshness - svieža vôňa - 200 ml - hodnotné balenie - 15 kusov
47,32 €/1l
150,95 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Fa Men Red Cedarwood 3 v 1 sprchový gél 400 ml
31,07 €/1kg
13,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Axe 3 v 1 sprchový gél Green Mojito & Cedarwood 250 ml – výhodné balenie – 6 kusov
38,63 €/1l
63,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sprchový gél Axe Blue Lavender s vôňou mäty a jantáru 300 ml
96,50 €/1kg
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Tahiti sprchový gél Ananásová voda 250 ml 3 balenia
39,96 €/1l
9,99 €
Predajca: UCB-FASHION-OUTLET

Borotalco - Sprchový gél - Relaxačný - Levanduľa a kosatec - 250 ml - Výhodné balenie - 5 kusov
47,16 €/1l
64,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

CREMO – Sprchový gél pre mužov s vôňou CITRUS & MINT LEAF 473 ml
46,89 €/1l
22,18 €
Predajca: VISO

Nivea Men Energy sprchový gél - Dlhotrvajúci pocit sviežosti - 250 ml - Hodnotné balenie - 24 kusov
20,99 €/1l
134,95 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Blue Stratos - Sprchový gél - 200 ml
Zažite osviežujúci a vyživujúci začiatok dňa so sprchovacím gélom Blue Stratos. Tento klasický sprchový gél jemne čistí pokožku a zanecháva revitalizačnú vôňu, ktorá na vašej tvári dlho pretrváva. Je ideálny na každodenné použitie a vhodný pre každého muža, ktorý chce začať deň plný energie.
Svieži štart s klasickou vôňou
Ikonická vôňa Blue Stratos v sebe spája svieže a korenisté tóny, ktoré zanechajú vašu pokožku príjemne prevoňanú bez toho, aby bola preplnená. Krémová pena poskytuje jemné čistenie a zanecháva vašu pokožku čistú, hladkú a hydratovanú.
Prečo si vybrať sprchový gél Blue Stratos?
- Klasická, mužná vôňa: Svieža a silná, ideálna na každý deň.
- Vyživujúce zloženie: Jemne čistí a zanecháva pokožku hebkú.
- Vhodný na každodenné použitie: Šetrný k pokožke a osviežujúci pre myseľ.
- 200 ml balenie: Kompaktné a praktické na použitie doma alebo na cestách.
Začnite deň sviežo s Blue Získajte vyživenú pokožku a energický štart so sprchovacím gélom Blue Stratos. Objednajte si ho ešte dnes a objavte silu nadčasovej vône v kombinácii s jemnou starostlivosťou!
- Model
- Blue Stratos Duschgel
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 1200 ml
- Zloženie
- VODA, LAURYLSULFÁT SODNÝ, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, CHLORID SODNÝ, PARFUM, HYDROXYPROPYLGUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORID, LAKTÁT SODNÝ, PEG-4 REPELENTAMID, KYSELINA CITRÓNOVÁ, EDTA DISODNÁ, 2-BRÓM-2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL, LINALOOL, LIMONÉN, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CI 27755, CI 42090.
- Výrobca
- Blue Stratos
- EAN kód
- 8721418175648
- Číslo od výrobcu
- 872146
- Model
- Blue Stratos Duschgel
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 1200 ml
- Zloženie
- VODA, LAURYLSULFÁT SODNÝ, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, CHLORID SODNÝ, PARFUM, HYDROXYPROPYLGUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORID, LAKTÁT SODNÝ, PEG-4 REPELENTAMID, KYSELINA CITRÓNOVÁ, EDTA DISODNÁ, 2-BRÓM-2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL, LINALOOL, LIMONÉN, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CI 27755, CI 42090.
- Výrobca
- Blue Stratos
- EAN kód
- 8721418175648
- Číslo od výrobcu
- 872146
Hodí sa k tomu

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l
7,71 €/1l
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Dermalogica Clearing Skin Wash 500 ml
152,72 €/1l
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Thierry Mugler Angel Parfumovaný sprchový gél 200ml
251,50 €/1l
50,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Prírodný olej a klasická vôňa 225ml
26,18 €/1l
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gél bez mydla 1000ml
13,45 €/1l
13,45 €
Predajca: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, olejek nawilżający do kąpieli i pod prysznic, 1000ml
13 239,32 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
262,60 €/1l
52,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálne
261,25 €/1l
52,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

AXE COLLISION Duschgel
115,80 €/1l
33,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Irish Spring | Sprchový gél 5 v 1 - 591 ml - Čistiaci - Hydratačný - Šampón
15,21 €/1l
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Marbert Gel Man Klasický gél do kúpeľa a sprchy
47,97 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt sprchový gél unisex 250 ml
162,00 €/1l
43,13 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
73 520,00 €/1kg
18,38 €
Predajca: PerfumTraders

Gél na sprchu – Bali Kiss, 250 ml
427,00 €/1l
32,95 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,35 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Cantabria Labs Biretix Isorepair Creme 50ml
567,80 €/1l
31,84 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,39 €
Predajca: Parfumtoi

KORRES Mountain Pepper toaletná voda 50 ml & Duschgel 250 ml
98,50 €/1l
31,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,55 €
Predajca: Pharmacygreek

Eau De Rochas sprchový gél 500ml
53,92 €/1kg
32,35 €
Predajca: somnia24

Oriental Treasures Royal Honey Pod Prysznic 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
26,60 €/1l
19,95 €
Predajca: NutraBestBG

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
20,00 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

BALNEUM INTENSIV Sprchový a umývací gél 200 ml PZN 01541330
46,15 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Expedition Reserve Duschgel (bohatý luxusný a čistý telový prípravok) 250 ml
106,56 €/1l
26,64 €
Predajca: NutraBestBG

Żel pod prysznic, szampon i odżywka 3 w 1 Old Spice Nightpanther 1 litr
12,52 €/1l
12,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospelí, Ženy, Telo, rozmarín, Pepermint, Čistiace
62,95 €/1l
62,95 €
Predajca: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle
313,80 €/1l
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kúpeľ na nohy
241,70 €/1l
30,43 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,17 €
Predajca: taleoo

Espa Bergamot & Jasmine Bade & Duschgel 250ml
115,84 €/1l
28,96 €
Predajca: somnia24

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml
24,48 €/1l
24,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Blue Stratos
Veľmi dobrý produkt
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33,32 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový krém, hydratuje jemnú suchú pokožku, 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,26 €
Predajca: Serica
22 462,96 €/1kg

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,41 €
Predajca: PerfumTraders
207,05 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l