5,0



Na základe 1 hodnotenia
Taft - Extreme Freezing 5 - Stylingový gél - Silná fixácia - 300 ml - Hodnotné balenie - 2 kusy
44,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,95 €-4%
71,58 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Gély na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Taft - Extreme Freezing 5 - Stylingový gél - Icy Control - 200 ml - 1 kus
174,75 €/1l
35,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Hegron - Stylingový gél na vlasy - Extra silný - Na silnú fixáciu - 500 ml - Hodnotné balenie - 2 kusy
34,95 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Titane 6 - Stylingový gél - Silná fixácia - 300 ml - 1 kus
123,17 €/1l
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Hegron Stylingový gél - Megahold - Silná fixácia - 150 ml - Hodnotné balenie - 5 kusov
57,27 €/1l
43,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taffeta - V12 - Stylingový gél - Turbo fixácia - 150 ml - Hodnotné balenie - 20 kusov
41,98 €/1l
134,95 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Super Glue 14 - Stylingový gél - dokonalá fixácia - 150 ml - hodnotné balenie - 4 kusy
81,58 €/1l
48,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft Extreme Freezing Gel 5 (300 ml)
103,17 €/1l
42,95 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taffeta - Power 4 - Stylingový gél v spreji - 150 ml - hodnotné balenie - 4 kusy
83,25 €/1l
62,95 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Power 5 - Stylingový gél - Silná fixácia pre každý štýl - 150 ml - Hodnotné balenie - 2 kusy
129,83 €/1l
39,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Maxx Power 8 - Stylingový gél - Dlhotrvajúca fixácia - 300 ml - Hodnotné balenie - 4 kusy
49,96 €/1l
63,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Unlimited Hold 7 - Stylingový gél - neobmedzená fixácia - 300 ml - hodnotné balenie - 4 kusy
47,46 €/1l
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - V12 - Stylingový gél - Super rýchla fixácia - 300 ml - 1 kus
123,17 €/1l
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Super Glue 14 - Stylingový gél - dokonalá fixácia - 300 ml - hodnotné balenie - 2 kusy
71,58 €/1l
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft - Titane 6 - Stylingový gél - Výkonný styling - 250 ml - Hodnotné balenie - 2 kusy
83,90 €/1l
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Schwarzkopf Taft Extreme zmrazovací gél
260,60 €/1l
13,03 €
Predajca: somnia24

6x Taft Styling Gel – silná fixácia 7 (150 ml)
1 179,00 €/1l
63,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold 5 - mrazivá silná fixácia - 300 ml
Pre ľadovú fixáciu, ktorá vydrží:
Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold 5 ponúka jedinečnú mrazivú fixáciu, ktorá udrží váš účes v dokonalom tvare po celý deň. Tento silný gél, špeciálne vyvinutý pre krátke účesy, ponúka dlhotrvajúce spevnenie bez zlepenia alebo viditeľných zvyškov. Vďaka technológii mrazuvzdornej fixácie sú vaše vlasy pevné bez toho, aby stratili svoj prirodzený vzhľad. Zloženie sa ľahko vymýva, neobsahuje alkohol ani silikón a je úplne vegánske.
Prečo si vybrať gél Taft Extreme Freezing Hold?
- Zmrazujúce držanie (5/15): Vychutnajte si ľadovú, silnú fixáciu, ktorá bez námahy udrží vaše vlasy na mieste a je ideálna pre odvážne, textúrované účesy.
- Obzvlášť pre krátke účesy: Gél je dokonale navrhnutý pre krátke vlasy a ponúka maximálnu kontrolu a voľnosť pri úprave.
- Nelepí a nezanecháva zvyšky: Pre prirodzený vzhľad bez odlupovania, mastnoty alebo stuhnutosti.
- Ľahko sa vymýva: Zloženie sa ľahko oplachuje bez vysušovania vlasov. vysušuje alebo poškodzuje.
- bez 0% alkoholu a silikónov: Šetrný k vlasom a pokožke hlavy, bez vysušujúcich zložiek alebo ťažkých silikónov.
- Vegánske zloženie: Vegánske zloženie: Bez živočíšnych zložiek - vedomá voľba pre vašu starostlivosť.
- Udržateľné balenie: Tuba je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu (bez viečka), čo z nej robí ekologickejšiu alternatívu.
Tipy na použitie
Vezmite malé množstvo gélu a rovnomerne ho rozotrite do suchých alebo vlhkých vlasov. Vlasy upravte prstami podľa potreby. Potom ich nechajte uschnúť na vzduchu, aby ste dosiahli tvrdý výsledok. Pre pridanie textúry alebo krajkových efektov naneste detaily končekmi prstov.
Pre koho je tento gél vhodný?
Gél Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold je ideálny pre mužov s krátkymi účesmi, ktorí chcú silnú a dlhotrvajúcu fixáciu bez toho, aby to bolo na úkor pohodlia alebo starostlivosti. Ideálny na každodenné použitie, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Výhody na prvý pohľad:
- Ľadovo studená silná fixácia pre dlhotrvajúcu kontrolu
- Pevnosť 5/15 - najmä na silný styling
- Vhodný na krátke účesy
- Žiadny lepivý pocit, žiadne viditeľné zvyšky
- Ľahko sa vymýva vodou
- Vegánske zloženie bez alkoholu a silikónu
- Balenie obsahuje 50 % recyklovaného plastu (bez uzáveru)
Nedovoľte, aby vám váš vzhľad unikol s gélom Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold. Získajte svieži, silný štýl, ktorý vydrží - každý deň, v každej situácii.
- Model
- Extreme Freezing 5
- Hmotnosť
- 700 g
- Objem
- 600 ml
- Zloženie
- Aqua (Water, Eau),VP/VA Copolymer,Carbomer,PVP,Aminomethyl Propanol,PEG-32,Phenoxyethanol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,PEG-12 Dimethicone,Panthenol,Caffeine,Taurine,Benzofenón-4,Parfum (vôňa),DMDM Hydantoin,PEG-12 Allyl Ether,Linalool,PEG-12,Ethylhexylglycerín,Hexyl Cinnamal,Benzyl Alcohol,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Citronellol
- Výrobca
- EAN kód
- 8721418371125
- Číslo od výrobcu
- 872142
- Model
- Extreme Freezing 5
- Hmotnosť
- 700 g
- Objem
- 600 ml
- Zloženie
- Aqua (Water, Eau),VP/VA Copolymer,Carbomer,PVP,Aminomethyl Propanol,PEG-32,Phenoxyethanol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,PEG-12 Dimethicone,Panthenol,Caffeine,Taurine,Benzofenón-4,Parfum (vôňa),DMDM Hydantoin,PEG-12 Allyl Ether,Linalool,PEG-12,Ethylhexylglycerín,Hexyl Cinnamal,Benzyl Alcohol,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Citronellol
- Výrobca
- EAN kód
- 8721418371125
- Číslo od výrobcu
- 872142
Hodí sa k tomu

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
11,25 €/1kg
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Fluid do loków, 150ml
62 700,00 €/1kg
12,54 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Tekutá oceľ 140 ml
230,86 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Studio Line Gel – Radical Hold 9, 150 ml.
206,33 €/1l
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

I.C.O.N. Mesh Hydratačný stylingový krém 250ml
125,24 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Layrite Natural Matte Cream tvarujúci krém pre matný efekt 120 g
128,17 €/1kg
15,38 €
Predajca: Tersorte

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
86,13 €/1kg
12,92 €
Predajca: Tersorte

Hegron Mega Strong gél na vlasy 500 ml
24,60 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dusy Style Pearl Shaper XXL 150ml
76,33 €/1l
11,45 €
Predajca: Friseurtotal

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture modelujúca guma 100 ml
94,30 €/1l
9,43 €
Predajca: MANADA

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gél 150 ml
50,67 €/1l
7,60 €
Predajca: Tersorte

Artègo Touch Be Matt Matt Effect Defining Wax vosk na vlasy pre matný efekt 100 ml
138,70 €/1l
13,87 €
Predajca: Tersorte

Rázny stylingový krém krémovej konzistencie dokonalý styling 100 ml
35,40 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Taft Textúrová vláknitá pasta (100 ml)
299,50 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

má2b Kleber 4 obočie a okraje voda
640,62 €/1l
10,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syoss Paste s matným efektom (100 ml)
100,10 €/1l
10,01 €
Predajca: Tersorte

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
112,75 €/1l
23,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml
1 252 500,03 €/1kg
75,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kučeravé vlasy, Curling, Všetky farby
155,55 €/1l
31,11 €
Predajca: PerfumTraders

Neutrea Sensitive Plus 5% močovina tekutý gél 100 ml
99,50 €/1l
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
90,98 €/1l
45,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Matná pomáda na vlasy
219,90 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: eBrandsGlobal

Stylingová guma pre kreatívne účesy 100 g
23 769,23 €/1kg
3,09 €
Predajca: Hanashop

Farmavita Curl Cream Amplifier Krem do loków i fal, 150ml
69 500,00 €/1kg
13,90 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Coil Up Curl Defining Cream stylingový krém pre definíciu a tvar 200 ml
27,10 €/1kg
8,13 €
Predajca: Tersorte

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gél na vlasy, Muži, Všetky typy vlasy, 250 ml, Fixačný, Rúra
61,72 €/1l
15,43 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Professional d:fi D:Struct stredne tužiaci krém 150 g
114,03 €/1kg
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

NISHMAN Gél na vlasy 5+ 300 ml - Gumený efekt
21,64 €/1kg
7,14 €
Predajca: GlossyShopDE

Tigi Bed Head Pasta modelująca do włosów, 57g
235,09 €/1l
13,40 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobrý produkt, nie je lepkavý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
762,50 €/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
235,00 €/1l

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
81,67 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
11,25 €/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
10,75 €/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,75 €/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,12 €/1l

American Crew, Grooming, Hair Styling Cream, Strong Hold, 85 g
11,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,00 €/1kg

Toppik Stavebné vlákna na vlasy 27,5 g Tmavohnedá
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
1 983,27 €/1kg

Toppik Vlasové vlákna Giant Size Black 55 g
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
1 358,91 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,50 €
Predajca: MAGUHAAR
42 500,00 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
29,17 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kučeravé vlasy, Curling, Všetky farby



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,11 €
Predajca: PerfumTraders
155,55 €/1l

Stylingový gél 125 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
135,92 €/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,17 €
Predajca: PerfumTraders
17,17 €/1kg

Schwarzkopf Silhouette Super držant gel - Veľmi silný stylingový gél na vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l