3,7



Na základe 3 hodnotení
Fixodent | Lepidlo na zubné protézy - 51 g - S príchuťou - Fixodent Professional - Lepidlo na zubné protézy
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje Lemonbite
Zľavu poskytuje Lemonbite
13,71 €
274,31 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
10h 42m 17s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Čističe na zubné protézy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Perfekt-Schlafen24® Čistiace tablety na zubné dlahy - 30x čistiace tablety na čistenie zubných dlah | Čistiace tablety na ochranu zubov a zubných protéz19,97 €
Doprava zdarma
Predajca: PS24

Ďalšie informácie o reklame
Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa Berdsen BD-250 s kamerou42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia236,51 €/1l
43,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy153,46 €/1l
34,99 €
Predajca: Lemonbite

FIXODENT lepidlo na zubné náhrady 68 g USA
161,62 €/1l
12,73 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Corega Intenzívny čistič protéz Taps 108 kusov
14,21 €/1kg
9,95 €
Predajca: Store-Germany

Kukident Professional Teeth Whitening Tabs - 30 tabliet na čistenie zubov
2,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kukident Professional Anti-Tartar - 30 tabliet na čistenie zubných náhrad
4,18 €
Predajca: Store-Germany

Fittydent Tabletki silnie czyszczące protezy Dentaid 32 sztuki
151 764,71 €/1kg
12,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Corega Bioaktívny kyslík 108u
33,54 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Corega Intensive Tabletki do Czyszczenia Protez, 108 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
40 700,00 €/1kg
8,14 €
Predajca: Katomix

Kukident 1030010001 Kukident Aktiv Plus Gebissreiniger-Tabs 99 Stück
13,52 €
Predajca: somnia24

Kukis, Tabletki czyszczące do aparatów ortodontycznych, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
54 444,44 €/1kg
4,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Elgydium Clinic Refill Purple
12,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zubný prášok - Mäta náplň 200g
23,08 €
Predajca: taleoo

Corega, tablety na každodennú čistenie zubných náhrad, 120 kusov.
13,35 €
Predajca: Tersorte

Záchranný box na zuby Miradent SOS box na zuby
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: Shoproither

Zubné Ultraschall Zahnsteinentferner Handpiece Čistenie Bielenie zubov Skalpovanie rosa
29,80 €/1l
14,90 €
Predajca: nexon1140

Corega 3-minútové tablety pre celkové a čiastočné zubné náhrady, 66 kusov
47,45 €
-81%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,95 €
Predajca: Store-Germany

Dentaid bez vosku Vitis Floss 55 M V3
11,16 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,75 €
Predajca: Scentist
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fixodent | Lepidlo na zubné protézy - 51 g - S príchuťou - Fixodent Professional - Lepidlo na zubné protézy
Lepidlo na zubné protézyFixodent Professional vám ponúka bezpečnosť a pohodlie, ktoré potrebujete pre svoje zubné protézy. S týmto inovatívnym fixačným krémom na zubné náhrady zažijete najlepšiu priľnavosť zubnej náhrady, ktorá vám umožní hovoriť a smiať sa bez obáv.
Prehľad výrobkov
Toto lepidlo na zubné náhrady bolo špeciálne vyvinuté na zabezpečenie dlhotrvajúcej priľnavosti a zároveň maximálneho pohodlia. Tuba s hmotnosťou 51 g obsahuje fixačný krém na zubné náhrady, ktorý je obohatený o arómy, aby zabezpečil nielen funkčnosť, ale aj príjemnú chuť. S dentálnymi lepidlami, ako je Fixodent, si môžete byť istí, že vaša zubná náhrada zostane na svojom mieste po celý deň.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie
Vzorec Fixodent Professional ponúka niekoľko výhod:
- Silná priľnavosť: Špeciálne zloženie zaručuje vynikajúcu priľnavosť zubnej náhrady počas mnohých hodín.
- Jednoduchá aplikácia: Tuba umožňuje cielenú aplikáciu, takže môžete použiť správne množstvo prostriedkov dentálnej hygieny.
- S príchuťou: Pre príjemnú chuť, ktorá zvyšuje komfort pri nosení.
Výhody a použitie
S Fixodentom si môžete byť istí, že vaša zubná náhrada nebude skĺzavať. Táto starostlivosť o zubnú náhradu je ideálna pre každého, kto si cení vysokú kvalitu života a nechce byť obmedzovaný svojou zubnou náhradou. Jej používanie je jednoduché a výrobky na ošetrovanie zubnej náhrady sú vhodné na každodenné používanie.
Výhody výrobku:
- Dlhotrvajúca priľnavosť: vychutnajte si pocit istoty počas celého dňa.
- Zvýšený komfort: Príjemná textúra zaručuje, že svoju zubnú náhradu takmer necítite.
- Príťažlivá príchuť: Vďaka príchuti je nosenie príjemnejšie.
- Jednoduché používanie: Presné dávkovanie pre jednoduchú manipuláciu.
- Vhodné pre citlivé ďasná: Zloženie je šetrné a nespôsobuje podráždenie.
Prečo si vybrať tento výrobok
Vyberte si Fixodent pre potreby lepenia zubných náhrad a zažite ten rozdiel. S týmto fixačným krémom na zubnú náhradu si môžete užívať každodenný život bez obmedzení. Spoľahnite sa na najlepšiu priľnavosť zubnej náhrady a zlepšite svoje produkty dentálnej hygieny s Fixodent Professional!
- Model
- Professional
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 51 ml
- Zloženie
- Vápnik/Zinok v podobe polymérneho materiálu na báze vinylu a maleátov, minerálny olej, celulózový gél, vazelína, oxid kremičitý, aróma, farbivo červenej farby (Red 27 Lake)
- Výrobca
- Fixodent
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 03077205768130772057681
- Model
- Professional
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 51 ml
- Zloženie
- Vápnik/Zinok v podobe polymérneho materiálu na báze vinylu a maleátov, minerálny olej, celulózový gél, vazelína, oxid kremičitý, aróma, farbivo červenej farby (Red 27 Lake)
- Výrobca
- Fixodent
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 03077205768130772057681
Hodí sa k tomu

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - Bez zápachu - 17g - Lepiaci krém na zubné náhrady - Lepiaci krém na zubné náhrady
175,88 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Fittydent Dentálny Lepidlo na Protezy 40ml
328,50 €/1l
13,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Fixodent | Lepidlo na zubné protézy - 21g - Krémové zloženie - Lepiaci krém na zubné protézy - Priľnavosť zubných protéz
237,62 €/1l
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Fixodent | Lepidlo na zubné náhrady - 40g - Bez príchute - Lepiaci krém na zubné náhrady - Priľnavosť zubných náhrad
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Súprava na opravu zubných náhrad Dr.Denti Superfix 1 ks
22,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy
153,46 €/1l
34,99 €
Predajca: Lemonbite

Protefix Haft-Creme extra výrazný 47g
39,70 €/1l
3,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém
313,53 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Zubný cement na korunky + mostíky, 3 kapsuly
15,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia
236,51 €/1l
43,99 €
Predajca: Lemonbite

BonyPlus Haftcreme superstark, 40 g Creme
166,67 €/1kg
9,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 30 x 12 ml
1 566,67 €/1l
18,80 €
Predajca: Aliver

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
77,50 €/1kg
4,96 €
Predajca: Katomix

FIXOBRIDGE, 7 g Creme
763,33 €/1kg
22,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Opravná súprava BONYplus na zubné náhrady, 1 ks
37,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Blend-A-Dent | Lepidlo na zubné náhrady - 40 g - Bez príchute - Silne drží - 1 kus - Lepidlo na úplné a čiastočné zubné náhrady
137,25 €/1kg
6,49 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Blend-a-dent Ultimate lepidlo na zubné náhrady, 40 g
155,25 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fittydent Cushions
14,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný výrobok
S týmto výrobkom som veľmi spokojná, škoda, že nie je dostupný v obchodoch
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Perfekt-Schlafen24® Čistiace tablety na zubné dlahy - 120x čistiace tablety na čistenie zubných dlah | Čistiace tablety na ochranu zubov a zubných náhrad bez použitia špáradiel
39,97 €
Predajca: PS24

Perfekt-Schlafen24® Čistiace tablety na zubné dlahy - 30x čistiace tablety na čistenie zubných dlah | Čistiace tablety na ochranu zubov a zubných protéz
19,97 €
Predajca: PS24

Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa Berdsen BD-250 s kamerou
42,99 €
Predajca: SuperMerchant

Fixodent | Lepidlo na zubné náhrady - 40g - Bez príchute - Lepiaci krém na zubné náhrady - Priľnavosť zubných náhrad



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Fixodent | Lepidlo na zubné protézy - 51 g - S príchuťou - Fixodent Professional - Lepidlo na zubné protézy



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,99 €
Predajca: Lemonbite
274,31 €/1l

FIXODENT lepidlo na zubné náhrady 68 g USA



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,73 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
161,62 €/1l

Nepriepustná úložná krabička na zubný strojček – RETAINO
14,99 €
Predajca: Mormark

Bezdrôtový ústny irigátor Berdsen BD-210
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
359,87 €/1kg

Fixodent | Lepidlo na zubné protézy - 21g - Krémové zloženie - Lepiaci krém na zubné protézy - Priľnavosť zubných protéz



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,99 €
Predajca: Lemonbite
237,62 €/1l

Elektrický sonický skener zubov ústny irigátor bielenie zubov čistiaci nástroj biely
16,99 €
Predajca: nexon1140
33,98 €/1l

Koncovky na zavlažovač Berdsen BD-201 2 ks
10,99 €
Predajca: SuperMerchant

Orient čistič medených jazykov
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

Blistex Med Plus starostlivosť o pery na pálenie popraskaných pier 7ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
326 000,01 €/1kg

Denture box so sitkovou vložkou, biely



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,08 €
Predajca: ClinicCare

Záchranný box na zuby Miradent SOS box na zuby
29,29 €
Predajca: Shoproither
292,90 €/1l