4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KBruShop Styling - Šampón na vlasy 150 ml Farmasi Dr C. Tuna159,93 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Ďalšie informácie o reklame
Syoss Volume Lift pena, balenie 3 ks (3 x 250 ml)43,51 €/1l
32,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
SACHAJUAN Sachajuan Ocean Mist Pena na vlasy 150 ml173,67 €/1l
29,30 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml16,16 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

NISHMAN P1, matujúci puder vo forme spreju, ultra silná fixácia, 20 g - farba: Flaming Rot (horiaca červená)
70,80 €/1kg
7,08 €
Predajca: barberkosmetik

NISHMAN Hair Styling Powder P1 – 1 ks.
237,50 €/1l
4,75 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml
1 448,00 €/1l
72,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
63,13 €/1l
18,94 €
Predajca: Parfumtoi

Schwarzkopf Taft Volume Mousse pre všetky typy vlasov 150ml
51,80 €/1l
7,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Revlon Pianka zwiększająca objętość, 300ml
37,73 €/1l
11,32 €
Predajca: MANADA

Tonikum na vlasy VOLUMA
54,10 €/1l
10,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Inebrya Style-In Volume Pena 400 ml
35,95 €/1l
14,38 €
Predajca: NutraBestBG

Alcina Curls Concept 100 ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: Friseurtotal

Indola Csm Beige Blonde 200ml
79,25 €/1l
15,85 €
Predajca: somnia24

Pantene Defined Curls 300ml pena
53,67 €/1l
16,10 €
Predajca: somnia24

Sachajuan Pena na vlasy 200 ml
141,40 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Pena na vlasy Syoss Volume Lift - 250 ml
58,88 €/1l
15,68 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pena na objem Eimi Wella (300 ml)
59,93 €/1l
17,98 €
Predajca: Parfumtoi

Wella Pianka do włosów Shiny Hold, 200 ml
56,12 €/1l
14,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Joico JoiWhip objemová pena, 300 ml
61,29 €/1kg
21,45 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nishman – P1 Fresh Look Puder – parfumovaný púder na úpravu vlasov 20 g
Pripravte sa na novú úroveň v oblasti stylingu vlasov! Svoju sviežou, ľahkou vôňou je púder na vlasy NISHMAN Fresh Look 20 g ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú skombinovať prirodzený vzhľad s výrazným štýlom. Matný efekt dodáva účesu svieži a moderný vzhľad po celý deň.
Vďaka texturizujúcemu účinku vám tento púder poskytuje plnú kontrolu nad účesom bez toho, aby vlasy zaťažoval. Zdvihne vlasy pri korienkoch, dodá im objem a ľahkosť, pričom zároveň dosiahnete výrazný matný efekt. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí si cenia voľnosť pri stylingu a prirodzený vzhľad.
Stačí naniesť malé množstvo na suché vlasy a jemne ho rozotrieť, aby ste zdôraznili plný potenciál vášho účesu. Produkt umožňuje rýchle úpravy účesu a dotváranie v priebehu dňa, čím sa zachová sviežosť a estetický vzhľad vlasov.
Nájdite si vzhľad, ktorý podčiarkne vašu osobnosť a dodá ľahkosť a objem v každej situácii. Nishman Fresh Look Volume Powder je spoľahlivá voľba pre moderný, matný účes.
Ako používať: Naneste malé množstvo na suché vlasy a upravte ich prstami alebo hrebeňom.
Výrobca: Asil Group Kozmetik Ltd. Şti.
Zvoľ si sviežosť, objem a matný efekt, ktorý vydrží celý deň – zvoľ si Nishman P1 Fresh Look Powder 20 g a dodaj svojmu účesu novú energiu.
NishMan stylingový púder na vlasy P1 Fresh Look 20 g dodáva vlasom dlhotrvajúci objem a matný vzhľad. Ľahká púdrová formula sa pri kontakte s vlasmi mení na krémový vosk, ktorý zaisťuje prirodzenú textúru a pevnejšiu fixáciu. Nezanecháva biele stopy ani mastný efekt, iba prirodzený pocit na dotyk.
Vôňa: Melónová žuvačka
Hlavné vlastnosti:
- Matný finiš bez mastného efektu
- Okamžitý objem a textúra
- Ľahká fixácia s prirodzeným pocitom
- Bez zvyškov vo vlasoch
- Vhodný pre všetky typy vlasov
Použitie: Aplikujte na suché vlasy. Pred použitím jemne pretrepte a nasypte malé množstvo púdru na vlasy. Upravte účes do požadovaného tvaru.
Upozornenie: Nevdychujte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Identifikačné údaje výrobcu: ASiL GROUP KOZMETIK İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., Selahaddin Eyyubi Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:21 Ic Kapi No:1 Esenyurt/ İstanbul/ Türkiye; Tel: 00902125520039
- Model
- Nishman - P1 Fresh Look Powder
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- glycerín, silica dimethicone silylate, PVP, denaturovaný alkohol, sodium benzoate a parfum
- Výrobca
- Nishman (Türkei)
- EAN kód
- 8684736671028
- Číslo od výrobcu
- NIS-PUDER-FRESH-20
- Model
- Nishman - P1 Fresh Look Powder
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- glycerín, silica dimethicone silylate, PVP, denaturovaný alkohol, sodium benzoate a parfum
- Výrobca
- Nishman (Türkei)
- EAN kód
- 8684736671028
- Číslo od výrobcu
- NIS-PUDER-FRESH-20
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1







5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(25)Počet hodnotení: 25




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(111)Počet hodnotení: 111




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(57)Počet hodnotení: 57

NISHMAN Hair Styling Powder P1 – 1 ks.
237,50 €/1l
4,75 €
Predajca: BeautyDepotGroup

NishMan stylingový púder na vlasy P1 GumGum 20 g
71,60 €/1kg
7,16 €
Predajca: barberkosmetik

NISHMAN P1, fixačný prášok, matujúci efekt, silná fixácia, 20 g - farba: športová oranžová
59,90 €/1kg
5,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

NISHMAN P1, matujúci puder vo forme spreju, ultra silná fixácia, 20 g - farba: Flaming Rot (horiaca červená)
70,80 €/1kg
7,08 €
Predajca: barberkosmetik

NishMan šampón proti vypadávaniu vlasov XL 480 ml
13,98 €/1kg
6,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Layrite Supershine Cream stylingový krém pre lesk vlasov 120 g
185,42 €/1kg
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfüm Agua Florida (221 ml)
45,20 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Beauty of Joseon 8809738314678, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Rúra, 100 ml
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Matný vlasový vosk na vlasy Nishman Pliable Matte M9 Strong Fixing
73,80 €/1l
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Beard Doping olej na vousy pro muže 100 - Angry Beards
689,90 €/1l
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Uppercut Clear gél na holenie 120ml
432,06 €/1kg
73,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice
178,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommychairs sada 4 čalúnených stoličiek Jessica s podrúčkami, čalúnená svetlohnedou umelou kožou a matnými čiernymi železnými nohami
481,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tommychairs

Ochranné rukavice, jednorazové, nitril, veľkosť S, 100 ks, nepudrované, čierna
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
17,07 €/1l
5,12 €
Predajca: Glamperfeu

FLOID - Po holení 400ml
82,57 €/1l
33,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Matný vlasový vosk Čierna vanilka Nishman 08 Matte Look 150g
41,87 €/1l
6,28 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrenscante E Tonificante Osviežujúca a tonizujúca pena na holenie, 300 ml
39,93 €/1l
11,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 04, farba: fialová (Rugby Violet)
36,67 €/1l
5,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup

TENAX SPA 8004395280025, Vosk na vlasy, 125 ml, Muži, Hrniec, Fixačný, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
96,48 €/1l
12,06 €
Predajca: TR8

Vosk na vlasy - broskyňa Nishman 06 Mystic Gummy 150ml
41,87 €/1l
6,28 €
Predajca: barberkosmetik

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Holičský postrekovač strieborný A-12 200 ml
4,63 €
Predajca: Premium-Beauty
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml sada peny na lifting koreňov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
28,75 €
Predajca: MAGUHAAR
57,50 €/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(18)Počet hodnotení: 18
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
38,33 €/1l

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35 000,00 €/1kg

KBruShop Styling - Šampón na vlasy 150 ml Farmasi Dr C. Tuna
23,99 €
Predajca: KBruSHOP
159,93 €/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20 000,00 €/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pena na vlasy, Unisex, 500 ml, Normálne vlasy, Fixačný, Všetky farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
16,50 €/1l

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Bezoplachový balzam na poškodené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
133,28 €/1l

Shadow Hunter Pomáda na vlasy - Slickhaven x RareCraft - 60 ml
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Schwarzkopf Pena Schwarzkopf BonaCure Clean Performance Volume Boost Perfect Foam
10,49 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,56 €/1kg

Pena Decode Volume Hair Body Montibello (300 ml)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

Alfaparf Žlté kučery Leave In Mousse 160 ml
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,25 €/1l

Eimi kondicionér na vlasy Extra objem pre ženy 500 - Wella Professionals
44,70 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
83,40 €/1l

SACHAJUAN Sachajuan Ocean Mist Pena na vlasy 150 ml
29,30 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
173,67 €/1l

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,00 €/1l

Pena na spevnenie - silná fixácia 150ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
119,93 €/1l

Maria Nila Styling Mousse stylingová pena pre strednú fixáciu 300 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,68 €
Predajca: PerfumTraders
88,93 €/1l

Moroccanoil Volumizing, Pena na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,32 €
Predajca: PerfumTraders
129,28 €/1l

KERASILK 4021609851660, Pena na vlasy, Ženy, 150 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,48 €
Predajca: PerfumTraders
183,20 €/1l

Redken Root Lifter Volumizing Spray Foam penové tužidlo pre objem vlasov 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,83 €
Predajca: PerfumTraders
71,78 €/1kg