4,5



Na základe 6 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Forbidden Fruit Aromatix čistý parfém unisex 100 ml527,20 €/1l
52,72 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Courreges L`Empreinte parfémovaná voda unisex 100 ml565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Courreges C parfémovaná voda unisex 50 ml767,60 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Paris Corner Fayora parfémovaná voda unisex 100 ml
241,60 €/1l
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner December Vanilla parfémovaná voda unisex 85 ml
237,65 €/1l
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Khair Felicity EDP 100 ml W
193,20 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Falak parfémovaná voda unisex 100 ml
310,10 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Khair Peach Delulu parfémovaná voda unisex 100 ml
230,70 €/1l
23,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Tahira čistý parfém unisex 100 ml
263,40 €/1l
28,35 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,34 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Eshal Vanilla Edp Spray
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
AZM je zmyselný a moderný parfém pre ženy a mužov z roku 2025 od PARIS CORNER, ktorý spája ovocnú sviežosť s kvetinovou eleganciou a teplým drevitým základom. Táto kvetinovo-ovocná kompozícia pôsobí hravo a zároveň sofistikovane - je ideálna pre tých, ktorí hľadajú vôňu s osobnosťou, ktorá je sladká, príťažlivá a zároveň univerzálna. Šťavnatá broskyňa, svieža hruška a citrusová mandarínka rozjasňujú úvod, jemne podporené gurmánskym rumovým tónom, ktorý vôni dodáva hĺbku a nečakanú zmyselnosť. V srdci parfumu sa rozohráva bohatá kvetinová symfónia, ktorej dominuje opojná tuberóza a elegantný jazmín. Tieto kvety dodávajú vôni ženskosť, ale v kombinácii s ovocnými a mierne sladkými tónmi zostáva kompozícia príjemne vyvážená na unisex nosenie. Kvetinové srdce je krémové, opojné a dokonale spája iskrivý začiatok s hrejivým záverom. Základ vône tvorí jemné pižmo, krémová vanilka, hladké santalové drevo a zemitý vetiver, ktoré zaručujú dlhotrvajúci a mäkký, drevito-sladký záver. AZM je parfém, ktorý možno nosiť po celý rok - cez deň aj v noci - a ktorý na pokožke vynikne vďaka svojej zmyselnej, ale nevtieravej povahe. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú pôsobiť prirodzene príťažlivo, s nádychom elegancie a sebavedomia.
Parfumovaná voda od Paris Corner bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vášho vybraného parfumu.
Parfumovaná voda od Paris Corner bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vášho vybraného parfumu.
- Model
- AZM
- Hmotnosť
- 0.491 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6296228326136
- Model
- AZM
- Hmotnosť
- 0.491 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6296228326136
Hodí sa k tomu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Musk Mood, Ženy, 100 ml
184,40 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Minya Caramel Dulce parfémovaná voda unisex 100 ml
197,50 €/1l
19,75 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Khair Felicity EDP 100 ml W
193,20 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Dubai, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Grapefruit, Citrón, Mango, Cédrové drevo, Jazmín, Fialový
253,10 €/1l
25,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nusuk Safa parfémovaná voda unisex 100 ml
193,20 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
247,24 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Paris Corner Fayora parfémovaná voda unisex 100 ml
241,60 €/1l
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Pride Nebras Elixir parfémovaná voda unisex 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Vanilkový latte 100 ml od Golf Orchid Unisex EDP
306,50 €/1l
30,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,50 €/1l
36,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Falak parfémovaná voda unisex 100 ml
310,10 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Eshal Vanilla Edp Spray
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Parfém je naozaj dobrý za tú cenu. Ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality, vôňa je viac ženská ako mužská, ale príjemná a vyvážená. V lete by mal byť skutočným hitom.
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa, rýchle dodanie
Je to veľmi krásna a úspešná vôňa dvojča oveľa drahšej vône
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l