4,3



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Sunleya Age Minimizing Global Sun Care Zonnecrème 50 ml5 712,00 €/1l
285,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz61,82 €/1l
14,59 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Frezyderm Active Sun Screen pleťová emulzia SPF50+ 50 ml483,40 €/1l
24,17 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick 20 g - tyčinka na ochranu pred slnkom82,95 €/1l
16,59 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ 50 ml
277,40 €/1l
13,87 €
Predajca: Glamperfeu

SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ PA++++ 2 x 50 ml
267,00 €/1l
26,70 €
Predajca: Glamperfeu

SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 50 ml - ľahký opaľovací krém
362,80 €/1l
18,14 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Sonnencreme - LSF50+ Kinder 100ml 2er Pack
325,60 €/1l
65,12 €
Predajca: taleoo

SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF 50+ (50 ml)
271,80 €/1l
13,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,59 €
Predajca: Pharmacygreek

Baby & Kids - LSF45 Sonnencreme 50ml 2er Pack
229,30 €/1l
22,93 €
Predajca: taleoo

Pyunkang Yul - ATO Mild Sun Cream SPF50, 75ml
310,40 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Annemarie Börlind Suncare Face Anti-Aging Sun Protection Drops LSF 30 (30 ml)
976,33 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Sun Oil Control tnovac krm Lsf 50+ hell 50 ml
511,00 €/1l
25,55 €
Predajca: PerfumTraders

SVR Sun Eau Soleil, Spray przeciwsłoneczny nawilżający SPF 30, 200 ml
124,10 €/1l
24,82 €
Predajca: somnia24

Darphin Soleil Plaisir Anti-Aging Suncare SPF50
544,00 €/1l
27,20 €
Predajca: PerfumTraders

ISDIN PhotoUltra Redness LSF 50, 50 ml CRE
601,40 €/1l
30,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nuxe, Sun, Anti-Ageing, Tanning Oil, SPF 50, 150 ml
147,60 €/1l
22,14 €
Predajca: NutraBestBG

Baby & Kids - LSF50+ Sonnencreme Neutral 50ml 2er Pack
519,80 €/1l
51,98 €
Predajca: taleoo

Biotrade Melabel Sun opaovac krm SPF 50+ UVA a UVB 50ml
527,20 €/1l
26,36 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Výhody a prínosy:
Toto sérum na opaľovanie s kyselinou hyalurónovou a výťažkom z centella asiatica s ochranným faktorom SPF 50+ PA++++ upokojuje a hydratuje pokožku a zároveň ju chráni pred slnkom.
Ďalšie zložky, ako sú výťažky zo siedmich klíčkov (rukola, zelený čaj a brokolica), majú antioxidačný účinok a zlepšujú zdravie pokožky.
Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie nezanecháva po aplikácii lepkavý film.
Hypoalergénne a k útesom šetrné zloženie je vhodné aj pre citlivú pokožku.
- Použitie:
Používajte ako posledný krok v starostlivosti o pleť.
Primerané množstvo prípravku rovnomerne naneste na miesta pokožky vystavené priamemu slnečnému žiareniu.
Ingredients: Voda, dibutyl adipát, propanediol, dietylaminohydroxybenzoylhexylbenzoát, polymetylsilsesquioxan, etylhexyltriazón, metylénbis-benzotriazolyltetrametylbutylfenol, niacínamid, kokokaprilát/kaprát, kaprylylmetikón, dietylhexylbutamidotriazón, Glycerín, 1,2-hexándiol, butylénglykol, extrakt z centella asiatica (9800 ppm), extrakt z brezovej kôry/listov, extrakt z listov ginkgo biloba, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z pšeničných klíčkov, extrakt z listov lucerny, extrakt z klíčkov kapusty repkovej, Extrakt z listov Eruca sativa, extrakt z listov kamélie, hyaluronát sodný (10 ppm), behenylalkohol, poly-C10-30-alkylakrylát, polyglyceryl-3-metylglukóza distearát, decylglukozid trometamín, karbomér, akryláty/C10-30-alkylakrylátový crossspolymér, Stearoylglutamát sodný, polyakrylátový crossspolymér-6, adenozín, xantánová guma, terc-butylalkohol, tokoferol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová (1 ppm), inozitol, kyselina hyalurónová (0,01 ppm), pentylénglykol, etylhexylglycerol
- Model
- Madagascar Centella Hyalu-Cica
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 176 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, dibutyladipat, propándiol, hydroxybenzoylhexylbenzoát dietylamin, polymetylsilseskviioxán, etylhexyltriazón, metyléndibenzotriazolyltetrametylbutylfenol, niacínamid, kokosový kaprylá/kaprát, kaprylylmetikón, dietylhexylbutamidotriazón, glycerín, 1,2-hexándiol, butylénglykol, extrakt z Centella asiatica (9800 ppm), extrakt z kôry a listov brezy, extrakt z listov Ginkgo biloba, zelený čajový extrakt, extrakt z klíčkov pšene, extrakt z listov ďatelin, extrakt z klíčkov kapusty (ital.), extrakt z listov rukoly, extrakt z listov kamélie, hyalurónan sodný (10 ppm), behenylalkohol, poly-C10-30-alkylakrylát, polyglyceryl-3-metylglukózdistearát, dekyllukozid-trometamin, karbomér, akrylátový/C10-30-alkylakrylátový crosspolymer, stearoylglutamát sodný, polyakrylátový crosspolymer-6, adenosín, xantánová guma, terc-butylalkohol, tokoferol, hydrolyzovaný hyalurónan (1 ppm), inozitol, kyselina hyalurónová (0,01 ppm), pentylénglykol, etylhexylglycerín
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809913831129
- Model
- Madagascar Centella Hyalu-Cica
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 176 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, dibutyladipat, propándiol, hydroxybenzoylhexylbenzoát dietylamin, polymetylsilseskviioxán, etylhexyltriazón, metyléndibenzotriazolyltetrametylbutylfenol, niacínamid, kokosový kaprylá/kaprát, kaprylylmetikón, dietylhexylbutamidotriazón, glycerín, 1,2-hexándiol, butylénglykol, extrakt z Centella asiatica (9800 ppm), extrakt z kôry a listov brezy, extrakt z listov Ginkgo biloba, zelený čajový extrakt, extrakt z klíčkov pšene, extrakt z listov ďatelin, extrakt z klíčkov kapusty (ital.), extrakt z listov rukoly, extrakt z listov kamélie, hyalurónan sodný (10 ppm), behenylalkohol, poly-C10-30-alkylakrylát, polyglyceryl-3-metylglukózdistearát, dekyllukozid-trometamin, karbomér, akrylátový/C10-30-alkylakrylátový crosspolymer, stearoylglutamát sodný, polyakrylátový crosspolymer-6, adenosín, xantánová guma, terc-butylalkohol, tokoferol, hydrolyzovaný hyalurónan (1 ppm), inozitol, kyselina hyalurónová (0,01 ppm), pentylénglykol, etylhexylglycerín
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809913831129
Hodí sa k tomu

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ PA++++ 2 x 50 ml
267,00 €/1l
26,70 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Karl Hausmann 72-dielna súprava príborov Lena, leštená strieborná, nerezová oceľ
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ 50 ml
277,40 €/1l
13,87 €
Predajca: Glamperfeu

Skin1004 Madagaskarské sérum Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ PA++++ 15 ml
599,33 €/1l
8,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

SKIN1004 - Madagaskar Centella Hyalu-Cica WATER-FIT Sun sérum, 15 ml
440,00 €/1l
6,60 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, 100 ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
356,38 €/1kg
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 50 ml - ľahký opaľovací krém
362,80 €/1l
18,14 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagascar Centella sada pre starostlivosť o pleť Travel Kit
125,02 €/1kg
27,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Medicube PDRN ružový peptidový očný krém 30 ml
630,00 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tribesigns jedálenský stôl okrúhly, 120 cm jedálenský stôl čierny, pre 4-6 osôb, jedálenský stôl s robustným kovovým rámom, moderný nábytok do jedálne
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Esperanza EKG011, 5 L, 860 W, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, LCD, 1440 min
27,56 €
Predajca: FANEO

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

SoBuy kuchynská linka, jedálenský stôl, barový pult s 3 odkladacími plochami, stojací stôl pre malé priestory, vysoký servírovací stôl do kuchyne alebo obývačky, biela, model FWT17-II-W
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
13,33 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
72% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
72%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%11% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
11%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelé zloženie opaľovacieho krému
Samotný opaľovací krém je veľmi dobrý. Je vysoko hydratačný, rýchlo sa vstrebáva a výborne pôsobí najmä na suchú pokožku. So zložením výrobku som veľmi spokojná. Cena je však v kombinácii s poštovným pomerne vysoká. Pre mňa bola cenovo dostupná len vďaka tomu, že som využila poukaz. Inak by som ho považovala za predražený. Sú tu aj určité problémy s balením. Viečko nedrží správne zatvorené a má tendenciu odpadávať. Celkovo skvelý opaľovací krém, ale balenie a cena by sa určite mohli zlepšiť. Odporúčame.
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemné
Áno, som spokojný
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zlý krém
Bol mi zaslaný nesprávny krém. Objednala som si ho s SPF, ale poslali mi ho bez SPF. Takže iný.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neobdržal som objednané produkty. Objednala som s ochranou spf 50
Nie je to výrobok, ktorý som si objednala
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Australian Gold 54402700280, Olej, Samoopaľovanie, 250 ml, Sprej, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l

Austrálske zlato Sprej na ochranu pred slnkom s bronzerom SPF 15, 237 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
145,00 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg