5,0



Na základe 1 hodnotenia
K-SECRET SEOUL 1988 Krém v kapsulách: Niacínamid 5% + Yuja 50ml Rozjasňujúci krém na tvár
10%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje LaRoseCare
Zľavu poskytuje LaRoseCare
15,48 €
344,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Emulzia2 720,60 €/1l
136,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz Hydrapro Intenzívny hydratačný krém na tvár - Intenzívny hydratačný krém430,00 €/1l
21,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Revinelle – Omladzujúci a hydratačný pleťový krém – 50 ml760,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Seoul 1988 Essence: Snail Mucin 97% + Rice esencia so slimačím slizom 100 ml
165,20 €/1l
16,52 €
Predajca: BYSARAH

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Krém na tvár s resveratrolom Lirene 50+ - 50 ml
160 666,67 €/1kg
11,96 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,64 €
Predajca: MANADA

K-SECRET Seoul 1988 Cream: Snail Mucin 93% + Rice krém so slimáčím slizom a ryžovým extraktom 100 ml
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskarský krém Centella
258,53 €/1l
19,39 €
Predajca: medpak_shop

PHYSIOGEL upokojujúci krém na tvár
507,50 €/1l
20,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

FarmStay Ampułka do twarzy z 24-karatowym złotem i peptydami, 80ml
134 538,46 €/1kg
17,49 €
Predajca: LaRoseCare

ACNEMY ZITCONTROL Face Imperfection Cream 40 ml - Krém proti nedokonalostiam tváre
539,00 €/1l
21,56 €
Predajca: LaRoseCare

Babaria Krém na tvár s vitamínom C Antioxidant 50ml
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tolpa Dermo Face Sebio+ Spf 50+ Fotoprotektívny Krém Na Tvár 40Ml
179,83 €/1kg
16,31 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,79 €
Predajca: Visage

Eveline Cosmetics BioHyaluron 3 x Retinol Liftingujący krem-filler aktywnie odmładzający 50+, 50ml
158 200,00 €/1kg
15,82 €
Predajca: somnia24

Orjena Rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml
538,00 €/1l
26,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tónovací krém Isntree-C-Niacin
255,80 €/1l
12,79 €
Predajca: medpak_shop

APLB Retinolový krém na tvár s vitamínom C a E
194,73 €/1l
10,71 €
Predajca: Glamperfeu

Vianek Prebiotický rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml
56,40 €/1kg
5,64 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kapsulový krém s moderným zložením, určený pre matnú, suchú a matnú pleť. Kombinácia ľahkého hydratačného gélu a výživných kapsúl vám umožňuje prispôsobiť konzistenciu individuálnym potrebám vašej pleti. Krém intenzívne hydratuje, zlepšuje pleť a pomáha obnoviť svieži a žiarivý vzhľad. Vhodný na každodenné použitie, cez deň aj v noci.
Výhody pre pleť
Zlepšuje tón pleti a dodáva jej žiarivejší vzhľad.
pocit suchosti a drsnosti.
Vyhladzuje textúru pleti a zlepšuje jej štruktúru.
Podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti.
Pomáha vyrovnať vzhľad škvŕn a nerovnomerného tónu pleti.
Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu bez pocitu ťažkosti.
Zanecháva pleť jemnú, pružnú a žiarivú.
Návod na použitie
Používajte ako posledný krok vašej rutiny starostlivosti o pleť. Po nanesení séra naneste primerané množstvo krému, pričom pomer gélu a kapsuly prispôsobte potrebám vašej pleti. Rovnomerne rozotrite po tvári a jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe.
Tip – Prispôsobte si konzistenciu:
Mastná pleť: viac gélu, menej kapsúl
Zmiešaná pleť: rovnaké pomery
Suchá pleť: viac kapsúl, menej gélu
- Hmotnosť
- 143 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hippophae Rhamnoides Water, Water, Glycerin, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone, Glyceryl Glucoside, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Polyglyceryl-2 Stearate, Arachidyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, C12-16 Alcohols, Arachidyl Glucoside, Adenosine, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Collagen Water, Limonene, Citrus Junos Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glucose, Beta-Carotene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate.
- Výrobca
- K-Secret
- EAN kód
- 8809695240614
- Hmotnosť
- 143 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hippophae Rhamnoides Water, Water, Glycerin, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone, Glyceryl Glucoside, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Polyglyceryl-2 Stearate, Arachidyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, C12-16 Alcohols, Arachidyl Glucoside, Adenosine, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Collagen Water, Limonene, Citrus Junos Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glucose, Beta-Carotene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate.
- Výrobca
- K-Secret
- EAN kód
- 8809695240614
Hodí sa k tomu

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml
533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Seoul 1988 Pine Cica 1% + Probiotics čistiaci olej s extraktom z borovicového ihličia a probiotikami 200 ml
18,59 €
Predajca: medpak_shop

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

K-Secret Seoul 1988 Sun: Pine Tree + Ceramide SPF 50+ PA ++++
273,40 €/1l
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Seoul 1988 Essence: Snail Mucin 97% + Rice esencia so slimačím slizom 100 ml
165,20 €/1l
16,52 €
Predajca: BYSARAH

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

K-SECRET - SEOUL 1988 Krém: Retinálny lipozóm 1% + fermentovaná ryža, 50 ml - krém na tvár proti starnutiu
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Sada troch kufríkov Monzana® Baseline: pevné kufríky, kufrík s výsuvnou rukoväťou, cestovný kufrík, kufrík na kolieskach, príručná batožina, 4 kolieska, modrá farba, veľkosti M, L, XL
137,20 €
-9,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,00 €
Predajca: artbook-service

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Posteľ pre mačky, plyšová mäkká okrúhla posteľ pre mačky na spanie/malá posteľ pre psov/podstielka pre mačky/podstielka pre mačky sivá
24,99 €
Predajca: odsellingaaa

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Seoul 1988 Cleansing Foam: Pine Cica 1% + Probiotics čistiaca pena s probiotickými zložkami 150 ml
11,35 €
Predajca: Azjasklep

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Vita Elements L-glutatión gumové cukríky 60 ks Antioxidanty Morský Kolagén Výživový Doplnok
112,85 €/1kg
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny
726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

Ergonomický nosič MoMi COLLET sivý
42,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

K-Secret Glow Seoul 1988 Sérum s 15% niacínamidom a juhou 30ml
487,67 €/1l
14,63 €
Predajca: NutraBestBG

Elektrický mlynček na mäso s veľkou kapacitou 3 l, nerezová oceľ, 2 rýchlosti, 300 W, vysokovýkonný kuchynský mixér
78,96 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l