5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml348,33 €/1l
52,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria, Mlieko, Unisex, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Bergamot, Citrón236,35 €/1l
47,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra432,47 €/1l
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders

L'Occitane Fleurs de Cerisier, 250 ml, 1 kusov
105,04 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda 007526, 200 ml, 1 kusov
80,80 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Denenes 8411135374607, 400 ml, 1 kusov
33,97 €/1l
13,59 €
Predajca: somnia24

Collistar Benessere Neroli & Helichrysum, Krémová, Ženy, Hydratačné, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Hrniec
103,30 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Telové mlieko L'Occitane Verbena
172,14 €/1l
12,05 €
Predajca: VISO

Sada Eau Extraordinaire od Clarins, 4 kusy
434,10 €/1l
43,41 €
Predajca: Parfumtoi

MÁDARA Cosmetics 675396, 100 ml, 1 kusov
146,80 €/1l
14,68 €
Predajca: taleoo

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
60,93 €/1l
18,28 €
Predajca: NutraBestBG

Droste-Laux Basische Körperlotion (Bodylotion 200 ml, Hautpflegecreme Unisex) 120120
96,90 €/1l
19,38 €
Predajca: taleoo

Clarins Eau Dynamisante BL 200 ml UNISEX
226,30 €/1l
45,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Nacomi Balsam arganowy, 150 ml
41 470,59 €/1kg
7,05 €
Predajca: Katomix

Escentric Molecules Escentric 03 telové mlieko 200ml
349,20 €/1kg
69,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

L'Occitane Neroli & Orchidea, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
115,96 €/1l
28,99 €
Predajca: VISO

Clinique Clarifying Lotion Clarifiante 1 400 ml
125,12 €/1l
50,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Occitane Verveine Agrumes, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačné, 250 ml, Fľaša, Mlieko
105,04 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

XEROLACT 30% krém 40ml
565,50 €/1l
22,62 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Detské telové mlieko
- Hlasitosť:
- 250 ml
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálne
- Starostlivosť o pleť:
- Zmäkčovadlo
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Krajina pôvodu:
- Francúzsko
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - GLYCERIN - CETYL PALMITATE - BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER - CETEARYL GLUCOSIDE - CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER EXTRACT - VANILLA PLANIFOLIA FRUIT EXTRACT - HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL - CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL - SORBITAN OLIVATE - XANTHAN GUM - CAPRYLYL GLYCOL - CETEARYL ALCOHOL - SODIUM STEAROYL GLUTAMATE - GLYCERYL CAPRYLATE - TOCOPHEROL - CITRIC ACID - PARFUM/FRAGRANCE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - BENZYL SALICYLATE - CITRONELLOL - CITRUS AURANTIUM PEEL OIL - CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL - GERANYL ACETATE - LIMONENE - PINENE - TERPINEOL - TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES - CI 77491/IRON OXIDES - CI 77492/IRON OXIDES
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám telové mlieko L'Occitane En Provence NÉROLI & ORCHIDÉE!
- Typ: telové mlieko
- Model
- Néroli & Orchidée
- Hmotnosť
- 286 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- AQUA/VODA/EAU, KAPRYL/KAPRIGLYCERYL TRIGLYCERID, GLYCERÍN, CETYL PALMITÁT, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBOVÉ) MASLO, CETEARYL GLUKOSID, EXTRAKT Z KVIETKOV CITRUS AURANTIUM AMARA (GORKÝ POMARAŇ), EXTRAKT Z PLODOV VANILLA PLANIFOLIA, OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS (SLNEČNÍKA), OLEJ Z KVIETKOV CITRUS AURANTIUM AMARA (GORKÝ POMARAŇ), SORBITAN OLIVATE, XANTOVÁ GUMA, KAPRYLYL GLYKOL, CETEARYL ALKOHOL, SODNÁ SOĽ STEAROYL GLUTAMÁTU, GLYCERYL KAPRYLÁT, TOKOFEROL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, PARFUM/ARÓMA, ALPHA-IZOMETYL IONÓN, BENZYL SALICYLÁT, CITRONELLOL, OLEJ Z ŠUPKY CITRUS AURANTIUM, OLEJ Z ŠUPKY CITRUS LIMON (CITRÓN), GERANYL ACETÁT, LIMONÉN, PINÉN, TERPINEOL, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALÉNY, CI 77491/OXIDY ŽELEZA, CI 77492/OXIDY ŽELEZA
- Výrobca
- L'Occitane
- EAN kód
- 3253581782422
- Číslo od výrobcu
- 11LC250NOR25
- Model
- Néroli & Orchidée
- Hmotnosť
- 286 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- AQUA/VODA/EAU, KAPRYL/KAPRIGLYCERYL TRIGLYCERID, GLYCERÍN, CETYL PALMITÁT, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBOVÉ) MASLO, CETEARYL GLUKOSID, EXTRAKT Z KVIETKOV CITRUS AURANTIUM AMARA (GORKÝ POMARAŇ), EXTRAKT Z PLODOV VANILLA PLANIFOLIA, OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS (SLNEČNÍKA), OLEJ Z KVIETKOV CITRUS AURANTIUM AMARA (GORKÝ POMARAŇ), SORBITAN OLIVATE, XANTOVÁ GUMA, KAPRYLYL GLYKOL, CETEARYL ALKOHOL, SODNÁ SOĽ STEAROYL GLUTAMÁTU, GLYCERYL KAPRYLÁT, TOKOFEROL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, PARFUM/ARÓMA, ALPHA-IZOMETYL IONÓN, BENZYL SALICYLÁT, CITRONELLOL, OLEJ Z ŠUPKY CITRUS AURANTIUM, OLEJ Z ŠUPKY CITRUS LIMON (CITRÓN), GERANYL ACETÁT, LIMONÉN, PINÉN, TERPINEOL, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALÉNY, CI 77491/OXIDY ŽELEZA, CI 77492/OXIDY ŽELEZA
- Výrobca
- L'Occitane
- EAN kód
- 3253581782422
- Číslo od výrobcu
- 11LC250NOR25
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
96,35 €/1l
38,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,00 €/1l
36,40 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
104,75 €/1l
20,95 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
40,20 €/1l
40,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
171,20 €/1l
51,36 €
Predajca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
84,60 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml
37 790,00 €/1l
37,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mugler Creme Angel Parfumovaný telový krém
438,05 €/1l
87,61 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
362,80 €/1l
72,56 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Ducray Kertyol Pso hydratan balzam 400 ml
42 390,00 €/1l
42,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
833,25 €/1l
142,07 €
-8,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,32 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley, mlieko na ruky a telo, 500 ml
63 125,00 €/1kg
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Telové mlieko
Obľúbené telové mlieko mojej ženy. Rada si ho nanáša. Má skvelú vôňu a rýchlo sa vstrebáva.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller




3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg