5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá175,00 €/1kg
17,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY33,45 €/1kg
6,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM0,05 €/1kg
11,80 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy47,84 €/1kg
9,09 €
Predajca: BRAT_PL

ZELENÁ MLETÁ KÁVA 250 g -PLANÉTA
0,05 €/1kg
12,00 €
Predajca: Biogo

Mletá zelená káva 100 % Robusta z Indie 500 g
28,40 €/1kg
14,20 €
Predajca: Coffeewell

Mletázelená káva 100 % Arabica z Hondurasu 500 g
34,46 €/1kg
17,23 €
Predajca: Coffeewell

Mletá káva 500 g HONDURAS 100% Arabica čerstvo pražená SkimaCoffee
24,98 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SKIMACOFFEE

Café Intención Aromatico Snelfiltermaling 250 g – Aromatická filtrovaná káva, jemne mletá
57,12 €/1kg
14,28 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts Décafé Caféïnevrije Filterkoffie 250 g – jemná a aromatická
48,32 €/1kg
12,08 €
Predajca: Pantry_Intl

Káva illy Classico mletá, 250 g
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Mletá káva 500 g HONDURAS 100% Arabica čerstvo pražená SkimaCoffee + podtácka
11,99 €
Predajca: SKIMACOFFEE

Kaffa Wildkaffee – jemne mletá káva, 250g | ORIGINÁLNE PRODUKTY
41,92 €/1kg
10,48 €
Predajca: taleoo

Bristot Jemná káva 200g
34,30 €/1kg
6,86 €
Predajca: Zyrafka

Douwe Egberts - Décafé Mletá káva - 500 g
46,16 €/1kg
23,08 €
Predajca: Pantry_Intl

Talianske espresso - Arabica mletá káva 250g
37,72 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo

Káva zelená mletá s kofeínom - 250g
10,25 €/1kg
5,78 €
Predajca: BioCare

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo
46,17 €/1kg
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Mletá káva 500 g PERU 100% Arabica čerstvo pražená SkimaCoffee
26,90 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SKIMACOFFEE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Táto zelená káva je veľmi jemne mletá (vo forme prášku), nepražená a pochádza z kontrolovaného ho pestovania. Bola šetrne spracovaná pomocou špeciálne vyvinutého postupu. Len náš špeciálny výrobný postup prispieva k zachovaniu cenných zložiek počas spracovania.
Zelená káva prirodzene obsahuje okrem iného tieto cenné látky:
kyselinu chlorogenovú,
aminokyseliny a
lipidy
Táto zelená káva sa používa predovšetkým ako doplnok stravy na prípravu vegánskych smoothie. Okrem toho sa dá použiť na výrobu vegánskej prírodnej kozmetiky v oblasti starostlivosti o pleť pri výrobe pleťových vôd, masiek alebo krémov.
Chuťový profil:
Pri konzumácii v čistej forme pripomína jeho chuť zmes zeleného a čierneho čaju. Voní jemne trávovo, trochu po čerstvom hrachu a trochu po seně. Keďže typická známa chuť a vôňa kávy vzniká až po pražení, nie je porovnateľná s praženou kávou.
- 100 % prírodná jemne mletá zelená káva
- šetrne mletá surová kvalita
- vhodný pre vegánsku stravu
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá surová káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Honduras
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Coffeewell GmbH Ostpreussenstr. 23 40822 Mettmann Germany
- Obchodný názov
- Zelená káva
- Výrobca
- Coffeewell GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260383680855
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá surová káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Honduras
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Coffeewell GmbH Ostpreussenstr. 23 40822 Mettmann Germany
- Obchodný názov
- Zelená káva
- Výrobca
- Coffeewell GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260383680855
Hodí sa k tomu

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška
21,31 €/1kg
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro

Mövenpick GOLD Original instantná káva, 200g
62,65 €/1kg
12,53 €
Predajca: Zyrafka

JACOBS Káva Krönung Signature 4091341 mletá 500g
35,16 €/1kg
17,58 €
Predajca: somnia24

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
76,72 €/1kg
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY
33,45 €/1kg
6,69 €
Predajca: BRAT_PL

SEISHŌ Ceremonial Matcha 100 g – prémiový zelený čaj Matcha z japonského mesta Uji v prefektúre Kjóto – jemne mletý japonský čaj Matcha
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Káva - prírodná jemne mletá 500g
17,98 €/1kg
22,60 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: taleoo

Idee Káva Classic s jemnou príchuťou mletá s kofeínom 500g
22,74 €/1kg
11,37 €
Predajca: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

KÁVA MLETÁ ARABIKA 100% KLASICKÁ500 g - LEBENSBAUM
0,02 €/1kg
12,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: taleoo

Mletá káva Fort, vákuovo balená, 500 g
25,78 €/1kg
12,89 €
Predajca: Katomix

Slim Coffee 125g
135,20 €/1kg
16,90 €
Predajca: Nutrisslim

Kimbo Espresso Napoletano, Kávová kapsula, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 kusov
41,12 €/1kg
24,67 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Illy Espresso, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
32,44 €/1kg
8,11 €
Predajca: CoffeeFriend

Bialetti Perfetto Moka Hazelnut, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška
66,27 €/1kg
19,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Dallmayr Káva Classic, mletá, 500 g
18,54 €/1kg
10,50 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: AllYouNeed

Anatol kawa zbożowa klasyczna expresowa saszetka 84g
11 619,05 €/1kg
1,22 €
Predajca: Katomix

NESCAFÉ 13106063 NESCAFÉ ESPRESSO CONCENTRATE STYLE Black – instantná káva, z jemných zŕn odrôd Arabica a Robusta, 16 x 30,0 ml
32,52 €/1l
16,26 €
Predajca: somnia24

Lofbergs Magnifika Stredne pražená mletá káva 500g
21,94 €/1kg
10,97 €
Predajca: Zyrafka

Kawa Zbożowa Inka bezglutenowa 100 g
44,60 €/1kg
7,23 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,46 €
Predajca: Katomix

Mövenpick Gold rozpustná instantná pražená káva Arabica 100g
81,90 €/1kg
8,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Café Hag Filter Coffee Classic Mild | mletá | 500g
42,02 €/1kg
21,01 €
Predajca: Ambiente-3000

Wiener Verführung - entkoff. gemahlen 500g | SONNENTOR
43,98 €/1kg
21,99 €
Predajca: taleoo

Mletá káva 500 g BRAZÍLIA 100% Arabica čerstvo pražená SkimaCoffee
23,06 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SKIMACOFFEE

IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeínu 500g
27,02 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Faires Pfund - Mletá káva 500g
25,12 €/1kg
12,56 €
Predajca: taleoo

Káva "Tradizionale“, mletá, pražená, 250 g, PELLINI
39,20 €/1kg
9,80 €
Predajca: CORWELL

Káva Caffè Haiti Roma Elite, mletá, balenie s ventilom na ochranu arómy, 250 g
27,60 €/1kg
6,90 €
Predajca: Caffe-Haiti-Roma

Mletá káva s príchuťou karamelu CHiATO Caramel, 250 g
7,91 €
Predajca: CoffeeFriend
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste skvelé
Dlho som hľadal tú perfektnú chuť kávy a konečne som ju našiel. Káva chutí výborne. Poměr ceny a kvality je jednoducho skvelý. Rozhodne odporúčam!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá
17,50 €
Predajca: Exporgin
175,00 €/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,90 €
Predajca: Nutrisslim
135,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,69 €
Predajca: BRAT_PL
33,45 €/1kg

Káva Arabica a kardamón 250g mletá. Zmes so zeleným kardamónom pre lahodnú chuť.
20,99 €
Predajca: LaProve
83,96 €/1kg

Púpavová káva s adaptogénmi - ASHWAGANDA 150g
10,79 €
Predajca: BRAT_PL
56,79 €/1kg

Púpavová káva s bodliakom, brukvou a artičokom 150g POLSKÝ MNÍŠEK
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
53,11 €/1kg

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,39 €
Predajca: Serica
46,17 €/1kg

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro
1,02 €/1kg

Beketo Instantkaffee Chillout | mit Reishi & Ashwagandha
17,59 €
Predajca: medpak_shop
70,36 €/1kg

KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM
11,80 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy
9,09 €
Predajca: BRAT_PL
47,84 €/1kg

Alce Nero 324804, 250 g, Mocha, Taliansko, Taška
10,49 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro
21,31 €/1kg

Kawa mielona Pedros 100 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg

Akumulátorová striekacia pištoľ na farby Elektrická 21V lítiová batéria Nabíjateľná 1000ml Zástrčka EÚ 200?240V
92,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na prípravu kávy Espresso Mini mlynček s filtračným papierom
47,99 €
Predajca: Zanjo24

CYCORRYKÁVA 200 g - DARY NATURY
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

Jacobs Gold mletá káva 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

ZELENÁ MLETÁ KÁVA 250 g -PLANÉTA
12,00 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Prírodná prírodná púpavová káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,59 €
Predajca: BRAT_PL
39,95 €/1kg