4,4



Na základe 8 hodnotení
KRUMAD Auto na diaľkové ovládanie pre deti - RC terénne auto 3,7 V s batériou 2x 500 mAh, 21,5x12,5x11 cm - elektrické detské auto na diaľkové ovládanie
13,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,49 €-7%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Autá na diaľkové ovládanie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Súprava auta na diaľkové ovládanie s batériou, 4 náhradnými kolesami a oranžovým kužeľom na cvičenie, 20 km/h RC driftovacie auto - DRIFTOR27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Xblitz XBLITZ VROOM-X remote-controlled model 1:1679,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Neno_Official

Ďalšie informácie o reklame
Diaľkovo ovládané autá Hračky pre deti Chlapci na Vianoce38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Auto na diaľkové ovládanie s LED osvetlením RC auto s 360° otáčaním 27MHZ Gro Chlapci a dievčatá Hračka Auto na diaľkové ovládanie Modrá Retoo14,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Diaľkovo ovládané auto – model nákladného vozidla typu "monster truck"
43,68 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ESUN-EUROPE

X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

S-012 RC akrobatické auto s diaľkovým ovládaním, hodinkami a senzorom gest, deformovateľné elektrické autíčka, terénna rýchlosť, 2,4 GHz, pohon 4x4, otočenie o 360°, vrtuľka, terénne vozidlo, darček pre deti a chlapcov k narodeninám
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Revell Field Hunter, Auto, 6 rok / roky, Čierna, Zelená
13,74 €
Predajca: M_plus_L

Revell 24674, Bugina, 1:20, 8 rok / roky
44,16 €
Predajca: somnia24

OVERMAX X-Drifty RC auto na diaľkové ovládanie pre deti 3+, 20 KM/H, 1:16
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

Dickie RC Badland Explorer RTR 2,4 GHz, 1:14 201107005
24,44 €
Predajca: Humbi

Jamara Runny Two, Monster truck, 4 rok / roky, 2400 mAh, 129 g
25,56 €
Predajca: M_plus_L

Revell Quarter Back, Auto, 6 rok / roky, Čierna, Oranžová
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Stunt Rc Auto Twister s otočením o 360° 2,4 GHz diaľkové ovládanie Akumulátor USB Gumové pneumatiky Modrá Pre deti od 5 rokov
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

Diaľkovo ovládané terénne vozidlo Maxlife MXRC-300
45,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hračka RC auto Nákladné auto na diaľkové ovládanie 1:12, súprava nákladného auta a bagra so svetlami
56,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ESUN-EUROPE

RC Fire 'n Frost Flippy (1:28)
30,12 €
Predajca: M_plus_L

Autíčko na diaľkové ovládanie Overmax Offroad X-Gravel 1:20 RC pretekárske autíčko do 20 km/h, pohon zadných kolies, interiér a exteriér, 2 karosérie, od 8 rokov
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

Dickie Toys Rc Flix Star Buggy + svetlo a zvuk Oranov/biela
61,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

RC auto monster truck na diaľkové ovládanie, 2,4 GHz 1:18 RC monster truck s LED
22,98 €
Doprava zdarma
Predajca: ESUN-EUROPE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zažite neobmedzenú zábavu pri jazde s autíčkom na diaľkové ovládanie KRUMAD pre deti od 3 rokov! Toto RC terénne auto bolo špeciálne vyvinuté pre malé ruky a ponúka robustnú, pre deti bezpečnú konštrukciu do interiéru aj exteriéru.
Najdôležitejšie vlastnosti RC auta KRUMAD:
Diaľkové ovládanie a jednoduché ovládanie: deti môžu jazdiť dopredu, dozadu, doľava a doprava - diaľkové ovládanie reaguje presne a intuitívne.
Dvojité batérie pre dlhšiu zábavu: Dve nabíjateľné 3,7 V 500 mAh batérie zabezpečujú dlhotrvajúce jazdy bez prerušenia.
Do každého terénu: Veľké pneumatiky a nárazuvzdorný kryt ABS umožňujú jazdu na tráve, piesku alebo hladkom povrchu.
Bezpečné a odolné: Schválené robustný materiál, ideálne pre deti od 3 rokov.
Podporuje motorické zručnosti a kreativitu: Hravá koordinácia ruka-oko, reakčné schopnosti a kreatívna hra.
Toto detské RC auto je ideálny darček pre chlapcov, vhodný na narodeninové oslavy, Vianoce alebo jednoducho ako spestrenie zábavy doma či na záhrade.
Technické údaje: Autíčko je vyrobené z dreva, ktoré sa dá použiť na výrobu autíčok:
Rozmery: 21,5 x 12,5 x 11 cm
Materiál: kryt ABS, odolný voči nárazom
Batéria: 3,7 V 500 mAh, 2x súčasťou balenia
Diaľkové ovládanie: vyžaduje 2 batérie AA (nie sú súčasťou dodávky)
Ovládanie: dopredu, dozadu, doľava, doprava
Konštrukcia: terénne / elektrické auto
Rozsah dodávky:
dodávka: 1× RC auto KRUMAD
2× dobíjacie batérie (3,7 V 500 mAh)
1× diaľkové ovládanie
1× USB nabíjací kábel
1× používateľská príručka
- Výrobca
- Krumad
- EAN kód
- 5906196209515
- Hmotnosť
- 450 g
- Výrobca
- Krumad
- EAN kód
- 5906196209515
- Hmotnosť
- 450 g
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Puzdro + 2x ochranné sklo pre Apple iPhone 17 Full MagSafe Anty-Spy 9H pancierová fólia
16,68 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Revell Field Hunter, Auto, 6 rok / roky, Čierna, Zelená
13,74 €
Predajca: M_plus_L

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

KRUMAD Auto na diaľkové ovládanie 3,7 V - RC terénne auto pre deti od 3 rokov s 2 batériami, LED svetlom, 2,4 GHz diaľkovým ovládaním a USB nabíjacím káblom
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Diaľkovo ovládané auto – model nákladného vozidla typu "monster truck"
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ESUN-EUROPE

COSTWAY 4 v 1 detské chodítko detské chodítko nastaviteľná výška 15 kg 6 - 18 mesiacov
76,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

3-komorový batoh Coolpack Drafter 3 Hurricane 27 l
46,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Aspekto

Olvy magnetické stavebnice 74 kusov - Montessori stavebnica od 3 rokov, magnetické kocky pre deti, kompatibilné s Magna Tiles & Connetix
92,05 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JBL Tune 510BT, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
59,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Waist Trainer Neoprénový brušný pás, športový pásový pásový pásový pás Sauna Effect Sweat Belt pre spaľovanie tukov Budovanie svalov Sauna Belt S
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

Vozík 4 Úrovne Kuchynský Vozík Úzka Polica Kuchynská Polica Na Kolieskach Oceľový Rám Rukoväť Pre Malé Priestory Kuchyňa
40,35 €
Predajca: TR8

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
29,05 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Pampers 81688059, Mokré detské utierky, Dermatologicky testované, Hypoalergénne, Neutrálne pH, Bez vône
5,21 €/1kg
35,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

VEVOR Sada vzdušnej hojdacej siete na jogu 5 x 2,8 m, modrá Vzdušná hojdačka na jogu Air Flying, hojdačka na jogu Hammock Swing 1000 kg Max. Nosnosť, vrátane ponožiek na jogu a oceľovej karabíny, antigravitačné cvičenia
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

UMU® Mini detská lekárska súprava z dreva 14 dielov - lekársky kufrík pre deti od 2, 3, 4 a 5 rokov
21,90 €
Predajca: newagetrade

HUGGIES plienky Little Movers 4 50 ks
26,13 €
Predajca: Zeitburg

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Moderná Priestranná Komoda 4 Police Biela Škandinávsky Loftový Štýl
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Revell Quarter Back, Auto, 6 rok / roky, Čierna, Oranžová
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porcií
41,91 €/1kg
10,73 €
Predajca: CoffeeFriend

S-012 RC akrobatické auto s diaľkovým ovládaním, hodinkami a senzorom gest, deformovateľné elektrické autíčka, terénna rýchlosť, 2,4 GHz, pohon 4x4, otočenie o 360°, vrtuľka, terénne vozidlo, darček pre deti a chlapcov k narodeninám
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Farebné vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Farebný korektor, Výživný, Lesk, Fľaša
30,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Essence 946684, 8 ml, 1 kusov, Fľaša, ETHYL CYANOACRYLATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, HYDROQUINONE.
5,42 €
Predajca: VISO

Relaxdays 10021965, 1 kusov
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zábava pre deti
Podľa môjho názoru je auto dostatočne robustné. Výkon a kvalita zodpovedajú kúpnej cene. Malé deti si ho zamilujú, pretože nejazdí príliš rýchlo, a preto sa dá ľahko riadiť a pochopiť. Starším deťom bude chýbať akcia - chýba mu rýchlosť a pohon všetkých kolies.
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Autíčko za päťsto
Jazdí skvele, zodpovedá cene, ale inak je perfektné.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super hračka
Náš 3-ročný syn sa s touto hračkou veľmi baví. Miluje sa s ňou hrať! Dokonca sa s ňou baví aj pri kúrení v byte xD
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ovládanie nefunguje správne
Ovládanie auta funguje len dopredu a dozadu, nie doľava a doprava.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Axial SCX24 Ford Bronco 2021 1:24 4WD RTR modrý
136,87 €
Predajca: RC_Welt

RC auto 1:14 BMW 3.0 CLS biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,56 €
Predajca: Ennyroom_SK

RC tank Snow Leopard v mierke 1:16



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(19)Počet hodnotení: 19
99,90 €
Predajca: Geheimshop-de

Elektrické autíčko NEW RSX Červené, Pohon 4x4, 2x 12V, EVA kolesá, široké dvojmiestne sedadlo, Kľúč na štartovanie, 2,4 GHz DO, 4X MOTOR, Dvojmiestne
440,00 €
Predajca: BeneoShop

Autíčko Twist Desert ovládané gestami s funkciou otáčania karosérie
77,99 €
Predajca: RESTEQ

RC Tank "Jagdpanther" Heng Long 1:16 s dymom a zvukom a oceľovou prevodovkou - V7.0 - 2,4Ghz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
290,00 €
Predajca: Graphodruck

Mini R/C tank Tiger - Bojová sada 2 ks
69,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Arrma RC Buggy Typhon Grom 223S BLX 4X4 Small Brushless RTR, batéria, nabíjačka Blue
285,95 €
Predajca: RC_Welt

Amewi 22701, Rock crawler, 1:12, 14 rok / roky, 2000 mAh, 1,91 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
425,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wltoys 124017 RC auto 75km/h Vysokorýchlostné terénne RTR buginy a pohon štyroch kolies 1:12 2.4G 4WD Nákladné auto na diaľkové ovládanie s 3 akuusmi



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
179,77 €
Predajca: Magictop

Revell 24534, Ťažké nákladné auto, 1:32, 8 rok / roky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
87,90 €
Predajca: Volksfestartikel-Berlin

Stavebné bloky Pagani Huayra RC Rastar 2896 dielov diaľkovo ovládaný model RC
159,99 €
Predajca: SuperMerchant

WLtoys XKS 124007 Auto na diaľkové ovládanie 1/12 2,4 GHz 75KM/H vysoká rýchlosť, bezkartáčový motor, kovový podvozok, pohon všetkých štyroch kolies
159,00 €
Predajca: PrimePick

Elektrické jazdné auto Porsche Cayenne 12V s pohonom zadných kolies - licenčný model (jedno sedadlo), čierna farba, lítiová batéria, široké sedadlo, odpružené nápravy, diaľkové ovládanie 2,4 GHz, MP3 prehrávač so vstupom USB/AUX, LED svetlá
236,00 €
Predajca: BeneoShop

TAMIYA Porsche 911 - Auto - 204 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
278,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xblitz XBLITZ Explorer remote-controlled model 1:12



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
63,00 €
Predajca: Neno_Official

Xblitz XBLITZ VROOM-X remote-controlled model 1:16



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
79,00 €
Predajca: Neno_Official

KRUMAD Auto na diaľkové ovládanie 3,7 V - RC terénne auto pre deti od 3 rokov s 2 batériami, LED svetlom, 2,4 GHz diaľkovým ovládaním a USB nabíjacím káblom



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
18,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

KRUMAD Auto na diaľkové ovládanie od 3 rokov - RC auto pre deti - 3,7 V s 2 dobíjacími batériami a LED svetlom - Robustné terénne auto na hranie s diaľkovým ovládaním, nabíjanie cez USB



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
18,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE