4,4



Na základe 7 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Intense Eau de Parfum 100ml1 623,00 €/1l
162,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Byerley Woda perfumowana, 125 ml1 454,40 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Parfum1 010,90 €/1l
101,09 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Rabanne 65223526, Pánske, 1 ks, toaletná voda, 100 ml, 2 ks, *** Invictus Deodorant *** ALCOHOL DENAT., AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), ETHYLHEXYLGLYCERIN,...
411,64 €/1l
102,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Rabanne Invictus Platinum, Muži, 100 ml, absint, Grapefruit, Levanduľa, Konárnik slivkový, Pačuli, Sprej
1 400,00 €/1l
216,00 €
-76,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Invictus, Muži, 50 ml, Levanduľa, Ružové korenie, Morská soľ, Myrta, Fialka (list), Kašmírske drevo, Pižmo, Santalové drevo, Sprej
1 348,60 €/1l
67,43 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Paco Rabanne, limitovaná edícia, toaletná voda, 100 ml, deodorant, 150 kusov, kód produktu: 24
157,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sada Paco Rabanne 1 Million Edt 50 ml + Edt 50 ml
2 098,40 €/1l
104,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Rochas Audace Eau DE Parfum Spray 90ml
629,22 €/1l
62,70 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,63 €
Predajca: Parfumtoi

Armaf Connoisseur Man EDP 100 ml M
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Rêve De Varens - EDP, 50 ml
998,00 €/1l
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

XERJOFF Wardasina EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Fragrance
2 082,90 €/1l
208,29 €
Predajca: somnia24

Paco Rabanne Olympea Parfum, 80 ml
1 017,88 €/1l
81,43 €
Predajca: PerfumTraders

Sada Paco Rabanne Invictus – 3 kusy
99,37 €
Predajca: Scentist

Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml
1 953,60 €/1l
195,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Paco Rabanne Rabanne Invictus Eau de Toilette, sprej, 100 ml, sada 3 kusov pre pánov – 100 ml
Paco Rabanne Invictus Eau de Toilette je výrazná vôňa, ktorá symbolizuje mužskú eleganciu. Táto sada predstavuje neoblomný duch moderného muža, ktorý čelí výzvam s presvedčením a charizmou.
Vôňa sa otvára osviežujúcou hlavičkou grapefruitu a mandarínky, doplnenou morskými tónmi. V srdci sa spájajú aromatické lístky vavrínu a jazmín, čím vytvárajú jedinečnú korenisto-kvetinovú dimenziu. Základné tóny guajakového dreva, dubového machu, pačuli a ambra dodávajú vôni teplú, zmyselnú hĺbku.
Detaily produktu
- Značka: Paco Rabanne
- Produkt: Rabanne Invictus Eau de Toilette, sprej, 100 ml, sada 3 kusov
- Cieľová skupina: Muži
- Objem: 100 ml
- Vôňa: Svieža, korenistá, drevitá
- EAN: 3349668656608
Paco Rabanne Invictus je svieža drevito-akvatická vôňa pre mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013. Názov vône znamená v latinčine "neporaziteľný" a stelesňuje silu, dynamiku a energiu. Invictus bol vyvinutý pre mužov, ktorí sa neboja výziev, sú odhodlaní zvíťaziť a chcú zanechať nezabudnuteľný dojem. Vôňa sa otvára živou a osviežujúcou kombináciou grapefruitu a morských akordov, ktoré dodávajú parfumu svieži a povzbudzujúci nádych. Tieto iskrivé vrchné tóny okamžite vytvárajú energickú auru. V srdci sa spájajú aromatické tóny vavrínu a jemného jazmínového hedionu, ktoré dodávajú mužnosť a rovnováhu. Táto harmonická kombinácia sviežich a kvetinových akcentov dodáva vôni príťažlivú hĺbku. Základ parfumu tvorí guajakové drevo, pačuli, dubový mach a ambra, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu intenzitu a hrejivú, zemitú hĺbku. Flakón v tvare trofeje dokonale vystihuje podstatu vône - symbol víťazstva a odhodlania uspieť. Invictus je ideálna na každodenné použitie, najmä v teplejších mesiacoch, keď chcete vyžarovať sviežosť a energiu na každom kroku. Invictus vám dodá pocit sebavedomia a pripravenosti prijať akúkoľvek výzvu.
- Hmotnosť
- 0.926 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zložky: denaturovaný alkohol, aqua (voda), benzylalkohol, benzylbenzoát, butylmetoxydibenzoylmetán, ci 19140 (žltá 5), ci 42090 (modrá 1), ci 60730 (ext. fialová 2), citral, citronellol, kumarín, etylhexylmetoxycinamát, etylhexylsalicylát, eugenol, geraniol, linalool, parfum (vôňa).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3349668656608
- Hmotnosť
- 0.926 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zložky: denaturovaný alkohol, aqua (voda), benzylalkohol, benzylbenzoát, butylmetoxydibenzoylmetán, ci 19140 (žltá 5), ci 42090 (modrá 1), ci 60730 (ext. fialová 2), citral, citronellol, kumarín, etylhexylmetoxycinamát, etylhexylsalicylát, eugenol, geraniol, linalool, parfum (vôňa).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3349668656608
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Výškovo nastaviteľný vešiak na šaty, Výsuvný vešiak na šaty s 2 jednoduchými tyčami, Vešiak na šaty na kolieskach, Oceľový vozík na šaty, Vešiak na kolieskach 91-160 cm x 43 cm x 93-168 cm
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Paco Rabanne Invictus toaletná voda v spreji 100 ml sada 2 ks
664,17 €/1l
79,70 €
Predajca: VISO

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paco Rabanne Invictus Woda toaletowa, 100 ml + Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
1 203,50 €/1l
123,40 €
-3,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Invictus Platinum parfumovaná voda 50ml
1 405,80 €/1l
70,29 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 040,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Rabanne 65223526, Pánske, 1 ks, toaletná voda, 100 ml, 2 ks, *** Invictus Deodorant *** ALCOHOL DENAT., AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), ETHYLHEXYLGLYCERIN,...
411,64 €/1l
102,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Pánske hodinky Hugo Boss 1513716 – Velocity (zx134b)
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Sada 3 produktov: Rabanne 1 Million Eau De Toilette, sprej, 100 ml
868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Originálne diaľkové ovládanie ChiQ TV GCBLTV02BDBIR
14,56 €
Predajca: alle_fernbedienungen

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
162,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Závesný kozmetický stolík AURORA cashmere
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Spiderman topper na tortu z jedlého papiera
493,00 €/1kg
49,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
926,35 €
-190,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Paco Rabanne Invictus Edt Spray 2x 50ml Duplo
826,50 €/1l
92,33 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,65 €
Predajca: Parfumtoi

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
749,00 €
Predajca: G-Electronics

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
Som veľmi spokojný s balením a prezentáciou. Vôňa je aj tak neuveriteľne krásna.
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nesprávny produkt!!!
Dá sa povedať, že ma oklamali. Na obrázku je stará verzia, ktorá je úplne iná, preto som si ju aj objednal, ale dostal som novú verziu, ktorá sa s tou starou nedá porovnať. Čo mám teraz robiť?
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l