1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Collagen 150g129,93 €/1l
19,49 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Sérum s vitamínom C na obnovu pleti, 30 ml, CeraVe1 084,67 €/1l
32,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Ostropest plamist elixr - 500 ml26,68 €/1l
13,34 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Gynex, 30 ml965,00 €/1l
28,95 €
Predajca: HerbsHelp

Vitaxir Serum do twarzy AntiAge
49 490,00 €/1l
49,49 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Krém Retilift, 50 ml
48 510,00 €/1l
48,51 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Spiron, 50 ml
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: HerbsHelp

Traugel - gél | 50 ml
39 590,00 €/1l
39,59 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Hondrodin sprej 50 ml
4 949,00 €/1l
49,49 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

QI collagen, 150 g
226,33 €/1l
33,95 €
Predajca: HerbsHelp

Proktonický krém na hemoroidy 30 ml
39 590,00 €/1l
39,59 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Hairstim - Na vmasírovanie (150 ml)
257,40 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Balneol, 100 ml
209,50 €/1l
20,95 €
Predajca: HerbsHelp

Traugel - Žel | 50 ml
40 990,00 €/1l
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Epigen, 50ml
459,00 €/1l
22,95 €
Predajca: HerbsHelp

Colway Odličovač 200ml
36 620,00 €/1l
36,62 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Diocel biomineral, 50 ml
579,00 €/1l
28,95 €
Predajca: HerbsHelp

Relaxin, 30ml
831,67 €/1l
24,95 €
Predajca: HerbsHelp

AllMax Nutrition | Advanced AllFlex
605,67 €/1l
36,34 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte tajomstvo neochvejnej krásy s krémom Ellese - krása s krémom Ellese, spoľahlivo vyvinutým krémom na samopatie a omladenie, ktorý spája tie najlepšie prírodné zložky a pokročilé technológie starostlivosti o pleť.
Kľúčové vlastnosti a výhody
Hĺbková hydratácia: VODA a GLYCERÍN synergicky pôsobia na hĺbkovú hydratáciu pleti, zanechávajú ju pevnú a žiarivú.
Vyživujúce zložky: Vhodné pre pleť, ktorá sa stará o svoje zdravie, ale aj o svoje zdravie: Krém Ellese s ným nádychom ETHYLHEXYL PALMITATE a PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL zahaľuje pleť do zamatovej výživnej prikrývky pre jemnú a pružnú pleť.
Sila zeleného čaju: bohatý na účinné katechíny CHINESE CAMELIA , Ellese poskytuje antioxidačnú ochranu, chráni pleť pred poškodením vplyvom životného prostredia a predčasným starnutím.
Omladzujúci komplex: Inovatívna kombinácia UBIQUINONE, všeobecne známeho ako CoQ10, a MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE dodáva pleťovým bunkám energiu, zvyšuje produkciu kolagénu a obnovuje mladistvú pružnosť.
Bezpečné a šetrné zloženie: FENETYL ALCOHOL, CAPRILYL GLYCOL a PHENOXYETANOL slúžia ako jemné konzervačné látky, ktoré zabezpečujú sviežosť a silu Ellese bez podráždenia jemnej pokožky tváre.
Hladká textúra: AMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER a XANTHAN GUM dodávajú krému Ellese ne hladkú a ľahko rozotierateľnú textúru, vďaka ktorej je aplikácia príjemná.
AQUA
ETYLHEXYLPALMITÁT
OLEJ Z PRUNUS AMYGDALUS DULCIS
AMONIUM
AKRYLOYL DIMETYLAZURÁT/VP KOPOLYMÉR
GLYCERÍN
FENETYLALKOHOL
KAPRYLOVÝ GLYKOL
GLYKOL
LECITHIN
KATECHÍNY Z KAMÉLIE SINENSIS
UBICHINON
BUNKY PLODOV MALUS DOMESTICA
(I) XANTÁNOVÁ GUMA
FENOXYETANOL
XANTHANOVÁ GUMA
FOSFOLIPIDY
01
Príprava
Začnite s čistou tvárou. Použite čistiaci prípravok na tvár, aby ste odstránili nečistoty a make-up. Osušte si tvár mäkkým uterákom.
02
Zahriatie
Na končeky prstov naneste malé množstvo krému Ellese. Zľahka pretrite prsty o seba, aby ste krém zahriali pre hladšiu aplikáciu a lepšiu absorpciu.
03
Ošetrenie škvŕn
Sústreďte sa na miesta, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť alebo vykazujú viditeľné známky starnutia. Naneste krém na tieto miesta.
04
Jemná aplikácia
Krém vmasírujte do tváre a krku krúživými pohybmi smerom nahor. Dbajte na rovnomerné pokrytie, vyhnite sa oblasti očí.
05
Absorpcia
Nechajte krém úplne vstrebať do pokožky. Môže to trvať niekoľko minút. Účinné zložky, ako sú UBIQUINONE a MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE, pôsobia hlboko do vrstiev pokožky.
06
Záverečný dotyk
Po vstrebaní možno aplikovať opaľovací krém (pri ranných ošetreniach) alebo v starostlivosti o pleť pokračovať večer. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte krém Ellese priebežne ráno a večer
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- ako v popise
- Potravinársky podnik
- ngs
- Obchodný názov
- ngs
- Výrobca
- NGS
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1
- EAN kód
- 5905159977454
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- ako v popise
- Potravinársky podnik
- ngs
- Obchodný názov
- ngs
- Výrobca
- NGS
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1
- EAN kód
- 5905159977454
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

Xiaomi Redmi 14c 8+256GB 6,88" Midnight Black DS ITA Xiaomi
435,53 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Elesse Cream (50 ml.) Najlepší krém proti vráskam!
1 219,80 €/1l
60,99 €
Predajca: The-Fast-Order

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 377,06 €/1kg
44,91 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,41 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Cardiotens Plus - Pokročilá podpora kardiovaskulárneho systému (30 kapsúl)
1 840,59 €/1kg
34,02 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,29 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Insuwell 10 kapsúl | doplnok stravy
38,60 €/1kg
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
699,11 €/1kg
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Steplex Forte
300,00 €/1l
34,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Cardiolis - doplnok stravy s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a aminokyselinami na podporu srdcovej činnosti (30 kapsúl)
1 801,76 €/1kg
33,30 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,63 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Visitec - Na podporu a ochranu zraku - 15 kapsúl - ORIGINÁL
45 530,00 €/1l
45,53 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
213,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Erexol SET 3x60 kapsúl
2 324,75 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Biostile Urovit Complet - s palmetom pílovým a Tribulus terrestris na podporu zdravia prostaty a močového mechúra u mužov
1 617,35 €/1l
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Biostile

SoBuy Skriňa na toaletný papier Úložný nábytok s zásuvkami Biely Škandinávsky BZR54-W
128,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Idealfit kvapky 20 ml – Prírodná podpora pri kontrole hmotnosti
1 547,00 €/1l
33,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,94 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

WISFOR nástenné hodiny 60 cm, okrúhle dekoratívne hodiny, Atmosphera kuchynské hodiny do obývačky kancelárske hodiny, tiché rímske číslice, sklo, strieborná farba
142,40 €
-4,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,13 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Biostile B-Greens - 30 vrecúšok | Trávenie, energia a imunita s rastlinnými extraktmi a probiotikami
278,35 €/1l
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Biostile

In Armbanduhren investieren: Rolex
105,45 €
Predajca: M_plus_L

OMNi-BiOTiC metabolické vrecúška, 30 ks. Vrecúško
293,94 €/1kg
41,74 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

LED darčekové krabičky s časovačom sada 3 - ČERVENÉ - vianočné dekoračné krabičky s teplým bielym osvetlením na batérie s časovačom
32,04 €
Predajca: Special-trends

Detský bicykel Volare Blossom - Dievčatá - 24 palcov - Ružový - Dve ručné brzdy
335,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
926,35 €
-190,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

55 cm detská bábika končatiny silikónové dievča bavlnené telo
73,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

Lacoste L'Homme - Vôňa toaletnej vody, 100 ml
354,50 €/1l
35,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Flexosamine Forte Krém - 100 ml
340,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
294,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiadam o vrátenie peňazí
Nemohol som ho vyskúšať, pretože produkt B nemal uzáver a vo vnútri chýbali niektoré časti Žiadam o vrátenie peňazí alebo výmenu za nový, vyhovujúci produkt Tieto produkty sú určené na aplikáciu na pokožku S pozdravom
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l