4,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml254,90 €/1l
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml1 374,67 €/1l
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml2 266,33 €/1l
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA-PDRN Hyaluronic Acid Capsules 100 Serum 30 ml - Hydratačné sérum s kyselinou hyalurónovou
966,67 €/1l
29,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - rozjasňujúce sérum s kyselinou tranexámovou a niacínamidom
896,67 €/1l
26,90 €
Predajca: DaniChou

Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot Serum 7500 30 ml
29,99 €
Predajca: DaniChou

Medicube PDRN Booster Gel 300 ml
51,60 €/1l
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

Medicube Zero Pore One Day Serum 30 ml
445,20 €/1l
22,26 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist 100ml
259,60 €/1l
25,96 €
Predajca: BYSARAH

Medicube PDRN PINK COLLAGEN GLOW JELLY MIST SERUM, 60 ml
483,17 €/1l
28,99 €
Predajca: BYSARAH

EQQUALBERRY Purple PDRN Pore Minimizing Serum 30 ml
999,67 €/1l
29,99 €
Predajca: DaniChou

Nacomi Trehaloza 10% Serum multifunkcyjne, 30 ml
229 833,34 €/1kg
13,79 €
Predajca: MANADA

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetické sérum 30ml
1 915,67 €/1l
57,47 €
Predajca: Parfumtoi

Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - rozjasňujúce sérum s glutatiónom a peptidmi
903,33 €/1kg
27,10 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SKIN1004 - Madagaskarská centella ampulka, 100 ml
218,30 €/1l
21,83 €
Predajca: PerfumTraders

ANUA PEACH 70% NIACINAMIDE SERUM 30ml - Rozjasňujúce sérum na tvár
633,33 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

EQQUALBERRY NAD+ Peptide Boosting Serum 30 ml
999,67 €/1l
29,99 €
Predajca: DaniChou
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Medicube PDRN Pink Peptide Serum 30 ml je vysoko účinné pleťové sérum, ktoré kombinuje regeneračnú silu PDRN (polydeoxyribonukleotidu) s komplexom peptidov, kolagénu a niacínamidu na intenzívnu obnovu, hydratáciu a spevnenie pleti. Je určený na každodenné použitie, najmä pre pleť, ktorá vykazuje známky únavy, straty pružnosti alebo nerovnomerného tónu. Vlastnosti:obsahuje 10 000 ppm PDRN na podporu regenerácie buniekkomplex 5 peptidov na zvýšenie pružnosti a pevnosti pletiobohatený o kolagén, niacínamid a bylinné výťažkyľahká textúra, ktorá sa rýchlo vstrebávadermatologicky testované, vhodné pre citlivú pleťhlavné účinky: Podporuje regeneráciu kožnej bariéryPomáha vyrovnávať tón pleti a rozjasňovať jej vzhľadZmierňuje podráždenie a pôsobí proti známkam starnutiaPoužitie: Aplikujte na čistú pleť ráno a večerNaneste primerané množstvo prípravku na tvár a jemne vkleptePoužívajte pred hydratačným krémomVhodné na každodenné použitieMožno kombinovať s ďalšími prípravkami intenzívnej starostlivosti
- Model
- PDRN
- Hmotnosť
- 145 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerín, Dipropylénglykol, Izopropyl myristát, Glyceryeth-26, Niacinamid, 1,2-Hexanediol, Sodná soľ DNA, Butylénglykol, Polyglycerín-3, Kopolymér akrylátu sodného/akryloyldimetyltaurátu, Polyizobutén, Křížový polymér akrylátov C10-30 alkyl akrylátu, Extrakt z Milt, Trometamín, Kopolymér akrylového kyselinového glyceryl akrylátu, Kopolymér PVM/MA, Ethylhexylglycerín, Kaprylylglykol, Parfum, Extrakt z listov Melia Azadirachta, Adenozín, Kaprylyl/Kapryl Glukosid, Sorbitanoleát, Extrakt z kvetov Melia Azadirachta, Hyalurónan sodný, Disodná soľ EDTA, Extrakt z koreňa Curcuma Longa, Cyanokobalamín, Hydrolyzovaný kolagén, Ubichinón, Extrakt z listov Ocimum Sanctum, Extrakt z Corallina Officinalis, Palmitoyl Pentapeptid-4, Palmitoyl Tripeptid-1, Palmitoyl Tetrapeptid-7, Meď Tripeptid-1, Acetyl Hexapeptid-1, Extrakt z lososích vajíčok, Atelokolagén
- Výrobca
- medicube
- Počet kusov
- 5
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8800289474989
- Číslo od výrobcu
- 415602
- Model
- PDRN
- Hmotnosť
- 145 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerín, Dipropylénglykol, Izopropyl myristát, Glyceryeth-26, Niacinamid, 1,2-Hexanediol, Sodná soľ DNA, Butylénglykol, Polyglycerín-3, Kopolymér akrylátu sodného/akryloyldimetyltaurátu, Polyizobutén, Křížový polymér akrylátov C10-30 alkyl akrylátu, Extrakt z Milt, Trometamín, Kopolymér akrylového kyselinového glyceryl akrylátu, Kopolymér PVM/MA, Ethylhexylglycerín, Kaprylylglykol, Parfum, Extrakt z listov Melia Azadirachta, Adenozín, Kaprylyl/Kapryl Glukosid, Sorbitanoleát, Extrakt z kvetov Melia Azadirachta, Hyalurónan sodný, Disodná soľ EDTA, Extrakt z koreňa Curcuma Longa, Cyanokobalamín, Hydrolyzovaný kolagén, Ubichinón, Extrakt z listov Ocimum Sanctum, Extrakt z Corallina Officinalis, Palmitoyl Pentapeptid-4, Palmitoyl Tripeptid-1, Palmitoyl Tetrapeptid-7, Meď Tripeptid-1, Acetyl Hexapeptid-1, Extrakt z lososích vajíčok, Atelokolagén
- Výrobca
- medicube
- Počet kusov
- 5
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8800289474989
- Číslo od výrobcu
- 415602
Hodí sa k tomu

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
0,42 €/1l
22,90 €
Predajca: BYSARAH

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick 20 g - tyčinka na ochranu pred slnkom
82,95 €/1l
16,59 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask 4er Pack
142,20 €/1kg
28,44 €
Predajca: NutraBestBG

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

CeraVe Krem do twarzy nawilżający dla skóry normalnej i suchej SPF30, 52 ml
381,73 €/1l
19,85 €
Predajca: VISO

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml
207,90 €/1l
20,79 €
Predajca: medpak_shop

Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - rozjasňujúce sérum s kyselinou tranexámovou a niacínamidom
896,67 €/1l
26,90 €
Predajca: DaniChou

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dr.Melaxin Cemenrete Intenzívny krém s vápnikom 50 ml
0,48 €/1l
23,95 €
Predajca: Juui

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Medicube Kolagénové želé krém 110 ml
225,45 €/1l
24,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Triple Collagen Serum intenzívne kolagenové sérum 55 ml
236,18 €/1l
12,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dvojitá varná doska TZS First Austria 2500 W | Liatinové varné platne 180/150 mm | Manuálne ovládanie | Prenosná, vhodná na kempovanie a cestovanie | Čierna **
Použité
36,95 €
Predajca: HaWaKo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%33% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
33%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
67,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 266,33 €/1l

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

Spevňujúce sérum Beauty of Joseon Revive: Ženšen + Slimáčí mucín 60 ml
38,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
643,33 €/1l

Black Shine sérum s vitamínom C, 30 ml, pre žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

Black Shine kolagénové sérum 30 ml pre hladšiu a žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

PLANTSCRIPTION sérum na korekciu vrások 50 ml
88,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l