5,0



Na základe 3 hodnotení
Liposomálne kvapky s L-glutamínom vo vysokej dávke – (150 000 mg L-glutamínu v balení) 5000 mg L-glutamínu v dennej dávke – MCT olej – Vysoká biologická dostupnosť
24,90 €
415,00 € / 1l
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Liposomálne kvapky s vysokým obsahom bóru – (300 mg bóru v balení) 10 mg bóru v dennej dávke – MCT olej – Vysoká biologická dostupnosť
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Lipozomálne kvapky vitamínu C s vysokou dávkou – (60 000 mg vitamínu C v balení), 2000 mg vitamínu C na dennú dávku – MCT olej – Vysoká biologická dostupnosť
831,67 €/1l
49,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky s L-karnitínom vo vysokej dávke – (120 000 mg L-karnitínu v balení) 4000 mg L-karnitínu v dennej dávke – MCT olej – Vysoká biologická dostupnosť
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Lipozomálne kvapky nattokinázy vo vysokej dávke - (60 000FU nattokinázy v balení) 2000FU nattokinázy na dennú dávku - MCT olej - vysoká biologická dostupnosť
831,67 €/1l
49,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky Triphala s vysokým obsahom – (90 000 mg Triphaly v balení) 3000 mg Triphaly v dennej dávke – MCT olej – Vysoká biologická dostupnosť
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky MSM s vysokým obsahom – (90 000 mg MSM v balení) 3000 mg MSM v dennej dávke s prírodným glukózaminom, L-metionínom a bromelínom v MCT oleji
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Lipozomálne kvapky z prasličky vo vysokej dávke - (60 000 mg prasličky v balení) 2000 mg prasličky na dennú dávku - MCT olej
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Akcia „Kúp 3, zaplať za 2“: Lipozomálne kvapky s L-glutamínom vo vysokej dávke – 5000 mg L-glutamínu denne (450 000 mg L-glutamínu v 3 fľašiach) – Keto MCT olej
276,67 €/1l
49,80 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky vitamínu B12 s vysokým obsahom – (150 000 µg vitamínu B12 v balení) 500 µg vitamínu B12 v dennej dávke – metylkobalamín – bez obsahu alkoholu
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Akcia „Kúp 3, zaplať za 2“: Lipozomálne kvapky s L-citrulínom vo vysokej dávke – 5000 mg L-citrulínu denne (450 000 mg L-citrulínu v 3 fľašiach) – Keto MCT olej
276,67 €/1l
49,80 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky s resveratrolom vo vysokej dávke – (60 000 mg resveratrolu v balení) 2000 mg resveratrolu v dennej dávke, z toho 1960 mg trans-resveratrolu
415,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Increase

Lipozomálny komplex aminokyselín, vysoká koncentrácia – 120 000 mg aminokyselín v balení. 4000 mg aminokyselín na dennú dávku, obsahujúcich 18 rôznych aminokyselín
831,67 €/1l
49,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky z pestreca mariánskeho s artičokou, púpavou a kurkumou vo vysokej dávke – 1000 mg na dennú dávku s 80 % silymarínu
498,33 €/1l
29,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky s biotínom, zinkom a selénom vo vysokej dávke – (901 650 µg biotínu, zinku a selénu v balení) 30 055 µg biotínu, zinku a selénu v dennej dávke – MCT
665,00 €/1l
39,90 €
Predajca: Increase

Liposomálne kvapky s glukózaminom, chondroitínom a MSM vo vysokej dávke – (45 750 mg v balení) 1525 mg v dennej dávke s kyselinou hyalurónovou, čiernou bezou a boswellou
365,00 €/1l
21,90 €
Predajca: Increase

Bisglycinát horečnatý, vysoká dávka 1365 mg na dennú dávku, 365 vegánskych kapsúl od Exvital
261,64 €/1kg
54,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akcia „Kúp 3, zaplať za 2“: Lipozomálne kvapky z pískavice v vysokej dávke – 3000 mg pískavice denne (270 000 mg pískavice v 3 fľašiach) – MCT olej
276,67 €/1l
49,80 €
Predajca: Increase

Lipozomálne multivitamínové a minerálne kvapky s vysokou dávkou - (30 000 mg v balení) 1000 mg multivitamínov a minerálov na dennú dávku - Cenné vitamíny
831,67 €/1l
49,90 €
Predajca: Increase

Akcia 3 + 1 zdarma Liposomálne OPC kvapky s vysokým obsahom – 2000 mg OPC extraktu z hroznových jadierok/ 1600 mg OPC denne (180 000 mg v 3 fľašiach)
554,44 €/1l
99,80 €
Predajca: Increase

Liposomálne elektrolyty vo forme kvapiek s vysokým obsahom – (75 000 mg elektrolytov v jednom balení) 2500 mg elektrolytov v dennej dávke.
831,67 €/1l
49,90 €
Predajca: Increase
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L-glutamínové kvapky sú komplexom rastlinných surovín s vysokým obsahom prírodného L-glutamínu, ktorý sa získava bez použitia chemických extrakčných procesov.
Jedna denná dávka obsahuje 5000 mg prírodného L-glutamínu. Jedna fľaša obsahuje 150 000 mg L-glutamínu.
Odporúčané dávkovanie: Užívať 1 ml dvakrát denne. Kvapky môžete zmiešať s inými tekutinami (nápojmi). Nepresahujte uvedené odporúčané denné dávkovanie.
Zloženie: MCT olej, L-glutamín, lecitín.
Zložky: 2 ml obsahujú 5000 mg L-glutamínu*. (* žiadna NRV k dispozícii / ** percento NRV podľa LMIV k dispozícii)
Upozornenie: Doplnky stravy by nemali slúžiť ako náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Skladujte v chlade a chráňte pred svetlom.
60 ml zodpovedá podľa potreby 30 – 60 dávkam.
Čistý obsah: 60 ml.
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Zloženie: MCT olej, L-glutamín, lecitín.Zloženie: 2 ml obsahujú 5000 mg L-glutamínu*. (* žiadna NRV nie je k dispozícii / ** percentá NRV podľa nariadenia o potravinách sú k dispozícii)
- Hmotnosť
- 0.15 g
- Potravinársky podnik
- Krieger Produkt GmbH Habichtweg 171 54662 Speicher
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Increase
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 1 ml dvakrát denne. Kvapky môžete zmiešať s inými tekutinami (nápojmi). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- EAN kód
- 4260708462029
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Zloženie: MCT olej, L-glutamín, lecitín.Zloženie: 2 ml obsahujú 5000 mg L-glutamínu*. (* žiadna NRV nie je k dispozícii / ** percentá NRV podľa nariadenia o potravinách sú k dispozícii)
- Hmotnosť
- 0.15 g
- Potravinársky podnik
- Krieger Produkt GmbH Habichtweg 171 54662 Speicher
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Increase
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 1 ml dvakrát denne. Kvapky môžete zmiešať s inými tekutinami (nápojmi). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- EAN kód
- 4260708462029
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 559 600,04 €/1kg
38,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tabliet x4
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Bach Original Bachove kvety č. 1-38 a RESCUE kvapky v dekoratívnej kartónovej krabičke, 40 ks fľaštičiek
130,94 €/1kg
208,07 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
722,22 €/1kg
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

GLura výživové doplnky, sada 3 balenia, 60 kapsúl v každom balení
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
196,27 €/1kg
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Altrient C 1000 mg gél - lipozomálny doplnok stravy
66 500,00 €/1l
66,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Altermedic

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Priorin kapsuly pre výživové požiadavky vlasového koreňa, 120 kapsúl
530,43 €/1l
49,86 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

VigorPeak
94,44 €/1l
39,95 €
Predajca: Natucap

Prostalis - komplex na podporu dobrého stavu prostaty (30 kapsúl)
31,46 €/1kg
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
29,85 €/1l
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

VitroCap N kapsuly vybrané mikroživiny pre oči, 90 kapsúl
631,12 €/1kg
56,17 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

pb-sin® – 18 až 30 kapsúl
3 055,88 €/1l
54,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: WR-Products

3x Nemanex - kvapky na čistenie tela 30 ml
1 822,33 €/1l
54,67 €
Predajca: NewGenMarketing

4x Prostoxalen - kapsuly Sabalová palma na prostatu
141 569,99 €/1l
141,57 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatín monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín monohydrát v prášku
57,96 €/1l
28,98 €
Predajca: NutraBestBG

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

Wobenzym imunitné tablety, 240 tabliet
365,09 €/1kg
78,86 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

SuperSmart Noopept doplnok stravy - 90 tabliet
453,12 €/1kg
29,00 €
Predajca: SuperSmart

Pantovigar Vital Kap Haare, 180 ks
575,61 €/1kg
89,22 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Dlhovekosť | Energia a zdravie buniek | 30 kapsúl | Bestager | Vegánsky
3 887,78 €/1l
34,99 €
Predajca: beLIVELY

Doppelherz Kolagn 11 000 Plus systm Ampulky 30X25 ml
50,93 €/1l
38,20 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Priorin kapsuly na hormonálne dedičné poruchy rastu vlasov a vypadávanie vlasov u žien, 270 kapsúl
383,33 €/1kg
115,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zahnco24

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

Vitamín C + bioflavonoidy 1000 mg vegánska vysoká dávka, 500 St TVW
45,70 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlosť na jednotku
Dodané presne podľa popisu, nemám žiadne výhrady
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
S výrobkom som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l