Excellent Pro Builder Gel Economic Cover Nice 50g
12,06 €
241,20 € / 1kg
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 6,58 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Gély na nechty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G101,80 €/1kg
10,18 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa gumový gél 6 12g480,00 €/1kg
5,76 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent PRO | Builder Thixo Purple Nail Builder Gel 50g
278,00 €/1kg
13,90 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Cloud Mousse Soft Powder 50g
378,60 €/1kg
18,93 €
Predajca: Tersorte

Excellent Pro Cloud Mousse Soft Powder 15g
562,67 €/1kg
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Thixotropy Gel s účinkom Pinky Princess 15g
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Cloud Mousse Lovely Nude 50g
289,20 €/1kg
14,46 €
Predajca: HAIRSALE

Builder Gel Soft&Easy Lilac 12g Claresa
999,17 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 45gr.
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent Pro Cloud Mousse Rose Sand 50g
144,60 €/1l
14,46 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Cloud Mousse Vanilla Cream 15g
562,67 €/1kg
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Cloud Mousse Marshmallows 15g
1 226,00 €/1kg
18,39 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

NailPerfect Nagellack UPVOTED Gel Matte Top Gel
11,95 €
Predajca: Friseurtotal

Claresa Gél na stavbu gumy 2 45g
96,11 €/1l
15,11 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,11 €
Predajca: AllYour

Stavebný gél 13 Cover Dusty Pink 15 ml
656,00 €/1l
9,84 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa builder Soft&Easy glam pink 45 g
269,56 €/1l
12,13 €
Predajca: AllYour
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent Pro | Builder Gel - Béžová - 50 g - Samonivelačný - Predĺženie nechtov
Objavte Excellent ProBuilder Gel v béžovej farbe, ktorý je ideálny na profesionálne predĺženie nechtov a kreatívne dizajny nechtov. Tento samonivelačný gél má strednú konzistenciu a vysokú priľnavosť, aby vám uľahčil prácu, či už ste začiatočník alebo skúsený dizajnér nechtov.
Prehľadproduktu Excellent Pro Builder Gel v béžovej farbe je ideálny na vytváranie francúzskych nechtov a babyboomer efektov, ako aj na prirodzené dizajny nechtov. Vďaka strednej konzistencii a vlastnostiam samonivelačného gélu sa ľahko nanáša a zaisťuje, že vaše predĺženia nechtov budú esteticky príťažlivé a trvácne.
Hlavné vlastnosti ašpecifikácie Tento stavebný gél sa vyznačuje svojimi všestrannými možnosťami použitia a technickými vlastnosťami:
- Doba schnutia: Pri použití lampy EXCELLENT PRO MASTER POWER 54W (365 nm + 405 nm) je doba schnutia len 60 sekúnd. Pri iných UV/LED lampách (365 nm + 405 nm) sa doba schnutia pohybuje medzi 120 a 180 sekundami, v závislosti od výkonu a typu lampy.
- Schopnosť schnutia: Gél nevytvrdzuje pod LED lampami (405 nm), ale pod UV lampami (365 nm) s dobou schnutia 120–180 sekúnd.
- Stupeň vysušenia: Stredne tvrdý
- Krycia schopnosť: 80 % krycia schopnosť pre profesionálny výsledok
- Konzistencia: Stredná konzistencia, ktorá umožňuje jednoduchú prácu
- Samonivelačný: Gél sa sám vyrovnáva a poskytuje tak rovnomerný povrch pre dokonalé výsledky.
Výhody apoužitie S gélom Excellent Pro Builder Gel získate univerzálny produkt na predĺženie a vyplnenie nechtov. Či už na posilnenie nechtov alebo na kreatívne dizajny, tento gél vám ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste svoje umenie zdobenia nechtov posunuli na vyššiu úroveň.
Výhody produktu:
- Vysoká priľnavosť: Vďaka vynikajúcej priľnavosti zostáva gél stabilný a odolný aj pri každodennom používaní.
- Pružnosť: Pružné vlastnosti gélu zabezpečujú, že vaše predĺžené nechty sa nelámu ani netrhajú.
- Pohodlné použitie: Ideálny pre nechtové dizajnérky všetkých úrovní, od začiatočníčok až po profesionálky.
- Množstvo možností použitia: Perfektný na predĺženie nechtov, doplnenie a posilnenie prirodzenej nechtovej platničky.
- Estetické výsledky: Vytvára prirodzený, atraktívny povrch pre všetky druhy dizajnu nechtov.
Prečo si vybrať tento produktExcellent Pro Builder Gel v béžovej farbe je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný, samonivelačný gél, ktorý je vhodný ako na predĺženie nechtov, tak aj na kreatívne dizajny nechtov. Vďaka svojej vysokej priľnavosti a elastickým vlastnostiam zabezpečuje, že vaše nechtové umenie nielen krásne vyzerá, ale je aj trvácne.
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- GURGUL INVESTMENT SP. Z O. O.
- EAN kód
- 5903900437226
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- GURGUL INVESTMENT SP. Z O. O.
- EAN kód
- 5903900437226
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vynikajúci PRO MIG! MIG! GEL Candy Nail Gel 30g
661,00 €/1l
19,83 €
Predajca: Tersorte

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Základný gél Economic Pink Mask 15g - Samovyrovnávací - UV gél na modelovanie nechtov - Vysoká flexibilita
448,00 €/1l
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Build Gel 11 Cover Powdery Pink 15 ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Konštrukčný gél 4 Cover Nude, 50 ml
407,40 €/1l
20,37 €
Predajca: HAIRSALE

Konštrukčný gél 4 Cover Nude, 15 ml
656,00 €/1l
9,84 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Easy Fiber Gel - True Natural - 15ml - Mikrovlákno - Stavebný - Uv-gél
862,00 €/1l
12,93 €
Predajca: SimplyBeauty

žel do paznokci Victoria Vynn nr.05 cover peach 15ml
1 066,00 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Excellent Pro | Akrylový prášok Multi Powder Cover 35 g – odtieň Nude – vysoká priľnavosť – štúdiová kvalita
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Builder Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné laky - Builder Gel - Thixotropy Creamy Pink - Samovyhladzujúci
1 043,33 €/1l
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Build-Up Gel Pink - 50g - Samonivelizačný - Ideálny pre Francúzov a baby boomers
240,00 €/1l
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn - żel do paznokci UV/LED 15ml - (08) Cover Pink
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gél s tixotropickými vlastnosťami, efekt "Morská víla" #1 - 15g - Ružová - Vysoko kvalitný gél na nail art - Vhodný na rôzne použitia
1 223,33 €/1kg
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Tixotropický gél – Nádherná ružová a zlatá – 50 g
125,40 €/1l
12,54 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Build-up Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - tixotropný gél - efekt Pinky Princess - samovyhladzujúci
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 4 -12g
23,42 €/1kg
7,26 €
Predajca: AllYour

Claresa gumový gél Builder 2 12g
18,58 €/1kg
5,76 €
Predajca: HAIRSALE

Dino Bikes 164R-UN, Mestský bicykel, Deti, Žena, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
218,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová
387,40 €/1l
19,37 €
Predajca: HAIRSALE

Konštrukčný gél, farba: svetloružová, objem: 15 ml
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Soft&Easy stavebný gél prírodný 45g
166,22 €/1kg
14,96 €
Predajca: Zeitburg

Claresa Soft&Easy stavebný gél sladký cukor 90g
159,11 €/1l
14,32 €
Predajca: HAIRSALE

Detský bicykel 14 palcov 3-5 roky Heart Bike ružová Sun Baby
125,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Vrchný lak 10 ml - Vrchný lak bez potnej vrstvy - Vrchný UV lak na gélovú a hybridnú manikúru - Profesionálny UV vrchný lak - Vrchný UV lak na nechty
518,00 €/1l
5,18 €
Predajca: HAIRSALE

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 90gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,53 €
Predajca: HAIRSALE
217,00 €/1l

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 5 -12g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
18,58 €/1kg

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
320,00 €/1l

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
13,20 €
Predajca: HAIRSALE
132,00 €/1l

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel THIXO - Hlboká fialová - Automaticky vyhladzujúci - Chránený UV žiarením - 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
10,18 €
Predajca: HAIRSALE
101,80 €/1kg

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
598,33 €/1l

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 90g
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
208,00 €/1l

Claresa Gumový gél 7 Soft Lilac 90gr.
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GÉL 9 UV/LED 90g DUDE RUBBER Ružový
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
215,70 €/1l

Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GEL 11 UV/LED lepidlo na nechty na predlžovanie 90g
16,85 €
Predajca: HAIRSALE
187,22 €/1l

Claresa gumový gél 6 12g
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
480,00 €/1kg