Už len 3 kusy za túto cenu
Payot Lisse, pleťová starostlivosť proti vráskam, vyhladzujúci krém s obohatenou receptúrou, 2 ml *vzorka
0,76 €
380,00 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
INCIA Atopure gélový krém pre suchú pleť 170 ml150,00 €/1l
25,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
A-Derma Exomega Control Emulgovaný Krém, 200 ml112,50 €/1l
22,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sebamed Lotion Urea Acute Špeciálna starostlivosť pre suchú pleť 200ml49 650,00 €/1kg
9,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Obohatený krém na suchú a citlivú pokožku 400 ml
78,05 €/1l
31,22 €
Predajca: somnia24

Clarins Hydratačný denný krém na tvár 50 ml *Vzorka
604,80 €/1l
30,24 €
Predajca: NutraBestBG

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

LAMBDAPIL krém proti vypadávaniu vlasov 100 ml
579,70 €/1l
57,97 €
Predajca: Parfumtoi

Esthederm, Intenzívne sérum s Glaucinom, Sérum proti celulitíde, 200 ml
289,30 €/1l
57,86 €
Predajca: somnia24

Dermalogica Intenzívna hydratačná pleťová masť *Vzorka
23,35 €/1kg
4,67 €
Predajca: NutraBestBG

Isdin ovsený krém s ceramidmi
253,90 €/1l
25,39 €
Predajca: somnia24

SVR Topialyse vyživujúci krém Creme 400 ml
37 900,00 €/1kg
15,16 €
Predajca: NutraBestBG

Revuele Ceramidový hydratačný krém 200ml
63,95 €/1l
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nuxe Merveillance Lift, tonizačný krém na tvár, 2 ml *vzorka
260,00 €/1l
0,52 €
Predajca: NutraBestBG

Bezoplachová starostlivosť proti krepovateniu InnerJoi (Blowout Cream) 150 ml
133,00 €/1l
19,95 €
Predajca: Friseurtotal

CICAVIT+ upokojujúci krém 40 ml
357,75 €/1l
14,31 €
Predajca: somnia24

Obohatený krém na suchú a citlivú pokožku 750 ml
36,19 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Opaľovací krém Nivea Q10+ 400 ml
34,87 €/1l
16,34 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,95 €
Predajca: Parfumtoi

Dermasence Adtop Creme 250 ml
63,87 €/1kg
19,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Detoxikačný a spevňujúci telový krém - fytosteroly a resveratrol
84,95 €/1l
21,97 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krém Payot Lisse je ný a ošetrujúci krém, ktorý pokožke poskytuje maximálnu hydratáciu. Jeho hladká a jemná textúra sa ľahko rozotiera a zanecháva pokožku jemnú, vláčnu a omladenú. Krém sa rýchlo vstrebáva, upokojuje a chráni pokožku a zároveň pomáha zlepšiť jej vzhľad a textúru. Pri pravidelnom používaní krém Payot Lisse pomáha obnoviť žiarivosť a vitalitu pokožky a dodáva jej zdravý a mladistvý vzhľad.
Použitie: Pred použitím krému Payot Lisse sa uistite, že oblasť, na ktorú krém aplikujete, je čistá a suchá. Naneste malé množstvo krému a jemne ho vmasírujte do pokožky. Uistite sa, že je celá oblasť pokrytá. Nechajte krém úplne vstrebať do pokožky, než aplikujete ďalšie produkty. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležité používať krém Payot Lisse pravidelne a podľa pokynov.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, dikaprylylkárbónát, kaprylový/kaprinový triglycerid, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), cetearylalkohol, citrát glycerylstearátu, pentylénglykol, propándiol, skvalán, triglyceridy C10-18, jojobové estery, kvetinová voda z ruže damascény (Rosa Damascena), extrakt z marrubia obyčajného (Marrubium Vulgare), extrakt z kultúry buniek listov rododendronu ferrugineum, živica boswellie serrata, hyaluronát sodný, tokoferol, olej zo semien slnečnice (Helianthus Annuus), xantánová guma, karbomér, hydroxid sodný, kyselina citrónová, parfum (vôňa), benzoát sodný, sorbát draselný, chlorfenesín, etylhexylglycerín, linalool, citronellol, geraniol, alfa-izometyl jonón
- Výrobca
- EAN kód
- 3390150595653
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, dikaprylylkárbónát, kaprylový/kaprinový triglycerid, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), cetearylalkohol, citrát glycerylstearátu, pentylénglykol, propándiol, skvalán, triglyceridy C10-18, jojobové estery, kvetinová voda z ruže damascény (Rosa Damascena), extrakt z marrubia obyčajného (Marrubium Vulgare), extrakt z kultúry buniek listov rododendronu ferrugineum, živica boswellie serrata, hyaluronát sodný, tokoferol, olej zo semien slnečnice (Helianthus Annuus), xantánová guma, karbomér, hydroxid sodný, kyselina citrónová, parfum (vôňa), benzoát sodný, sorbát draselný, chlorfenesín, etylhexylglycerín, linalool, citronellol, geraniol, alfa-izometyl jonón
- Výrobca
- EAN kód
- 3390150595653
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
101,25 €/1l
40,50 €
Predajca: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,60 €/1l
36,52 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 866,67 €/1kg
34,14 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
95,40 €/1l
19,08 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
35,79 €/1l
38,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,79 €
Predajca: Parfumtoi

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
164,87 €/1l
49,46 €
Predajca: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
1 006,00 €/1l
160,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
68,89 €/1l
19,29 €
Predajca: NutraBestBG

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
73,22 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
27,32 €/1l
27,32 €
Predajca: somnia24

Artovitel 50 ml/bolesť kĺbov/artritída
32 800,00 €/1l
32,80 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Marbert Dámske telové mlieko 400ml
27,94 €/1kg
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Nina Ricci L´Air du Temps telové mlieko pre ženy 200 ml
0,17 €/1l
33,94 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg