Melem Baby Cream ochranný krém s oxidom zinočnatým proti začervenaniu a podráždeniu
5,99 €
79,87 € / 1l
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Detské krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lansinoh krém na bradavky 40 g474,75 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
INCIA Detský krém na starostlivosť o pokožku v oblasti plienok 60 ml425,00 €/1l
25,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Frezyderm detský krém 175 ml88,00 €/1kg
17,60 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Mustela 5882631, 50 ml215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Biobaza Ochranný krém na plienky 250 ml
27,20 €/1l
6,80 €
Predajca: Trendery

lavera Baby Care ochrann krm 75 ml
213,07 €/1l
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sebamed Baby Pflegecreme, 75 ml
84,13 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém proti zapareninám z plienok Alteya Organics 90 ml
216,11 €/1l
19,45 €
Predajca: Emerosa

Sebamed detský krém na zapareniny 100 ml
238,50 €/1l
23,85 €
Predajca: somnia24

Nivea Baby Krem ochronny na każdą pogodę, 50ml
294,80 €/1l
14,74 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ochranný krém na tvár Sebamed Baby pre deti, 50 ml
192,20 €/1l
9,61 €
Predajca: VISO

GOONGBE Kids Ochranný krém 180 ml
146,06 €/1l
26,29 €
Predajca: Hanashop

Dove - Baby Dove Rich Moisture krém na zapareniny
55,95 €/1l
2,35 €
Predajca: LAVONIO

Sebamed Baby Creme
304,80 €/1l
15,24 €
Predajca: somnia24

Detský krém na zapareniny 60 ml / Bebble
98,33 €/1l
5,90 €
Predajca: Emerosa

Krém na zapareniny Baby (krém na zapareniny) 100 ml
115,60 €/1l
11,56 €
Predajca: LAVONIO

Kvitok Ochranný detský krém s ovseným proteínom 50 ml
342,00 €/1l
17,10 €
Predajca: Emerosa

DERMASENCE Vitop forte Rescue Pflegecreme, 50 ml Krém
222,00 €/1kg
15,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Alpifresh, Hydratan balzam na on okolie, 125ml
84,56 €/1l
10,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hojivá a ochranná masť Classic (Hojivá a ochranná masť) 50 ml
172,00 €/1l
8,60 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Detský krém Melem so zinkom je ideálny prípravok na starostlivosť o citlivú oblasť plienok, kde je jemná detská pokožka obzvlášť náchylná na podráždenie, vlhkosť a začervenanie. Výživné zloženie s oxidom zinočnatým vytvára na pokožke ochranný film, ktorý spoľahlivo odpudzuje vlhkosť a posilňuje kožnú bariéru, zatiaľ čo upokojujúce zložky majú upokojujúci účinok a podporujú regeneráciu pokožky. Krém sa ľahko nanáša, dobre sa vstrebáva a nezanecháva lepkavé zvyšky, vďaka čomu je ideálny na každodenné použitie u dojčiat a batoliat, ktoré potrebujú obzvlášť jemnú a účinnú starostlivosť. Kompaktná veľkosť 75 ml sa ideálne zmestí do tašky na plienky, kúpeľne alebo batožiny. Spoľahlivý, dermatologicky kompatibilný detský krém, ktorý optimálne kombinuje ochranu a starostlivosť o pokožku.
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- VODA, LANOLÍN, OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS, OXID ZINOČNATÝ, KOKOSOVÝ OLEJ, CETYLPALMITÁT, GLYCERÍN, MASLO BUTYROSPERMUM PARKII, COPERNICIA CERIFERA CERA, SÍRAN HOREČNATÝ, ALANTOÍN, EXTRAKT Z KVETOV ACACIA DECURRENS DEALBATA, PARFUM
- Výrobca
- Melem
- EAN kód
- 3856007907470
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- VODA, LANOLÍN, OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS, OXID ZINOČNATÝ, KOKOSOVÝ OLEJ, CETYLPALMITÁT, GLYCERÍN, MASLO BUTYROSPERMUM PARKII, COPERNICIA CERIFERA CERA, SÍRAN HOREČNATÝ, ALANTOÍN, EXTRAKT Z KVETOV ACACIA DECURRENS DEALBATA, PARFUM
- Výrobca
- Melem
- EAN kód
- 3856007907470
Hodí sa k tomu

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Melem Jemný ochranný krém na citlivú detskú pokožku a oblasť plienok
73,27 €/1l
10,99 €
Predajca: Trendery

Detská pestúnka ZELURXX s kamerou, 2,8", monitorovanie teploty, funkcia interkomu, IR nočné videnie, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biela
46,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Sada piatich kusov ALIGHTUP, zahŕňajúca kozmetickú taštičku, súpravu kufrov z tvrdej škrupiny ABS, farba: champagne
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Babynest kokon novorodenec 90 x 50 cm - ručne robené plyšové hniezdo hniezdočko z bavlnených hviezdičiek sivo-biele
47,99 €
Predajca: Amazinggirl

SITTING POINT 32910 065 Sitzsack Twist SCUBA khaki
Použité
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Vysokokvalitný detský matrac a matrac pre deti | 60 x 120 cm | extra poťah šetrný k pokožke | DREAMSTAR Ergo Kids
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Penová podložka pre deti PUZZLE, 86ks, viacfarebná
29,30 €
Predajca: Jurhan

TupTam celoročný spací vak Materiály s certifikátom OEKO- TEX 2,5 TOG Bočný zips Bez rukávov , Farba: Safari, Veľkosť: 56-62
64,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Posteľná bielizeň do postieľky Leví kráľ baby 100/135, 40/60
19,95 €
Predajca: Krocoworld

Obliečky do postieľky Medvedík 02 baby 100x135, 40x60 cm
15,23 €
Predajca: PADU

SoBuy vintage konzolový stolík kovový predsieňový stolík úzky dekoratívny stolík príborník príborník prírodný/čierny WHT cca 120x65x20cm FSB19-N
58,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Súprava liatinových panvíc na vyprážanie a steaky BBQ-Toro | Ø 16 cm, Ø 20 cm, Ø 24 cm
39,95 €
Predajca: CS-Trading

Fiqops hojdacia sieť Hojdacia sieť odolná voči poveternostným vplyvom Hojdacia sieť z dreva s rámom XXL záhradná hojdacia sieť s rámom 2 osoby 410 cm záhradné ležadlo ležadlo
245,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

MELEM Výživný balzam na pery
5,98 €
Predajca: Trendery

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Tribesigns jedálenský stôl okrúhly, 120 cm jedálenský stôl čierny, pre 4-6 osôb, jedálenský stôl s robustným kovovým rámom, moderný nábytok do jedálne
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Súprava detského posteľného prádla Moon 100x135, 40x60 cm
15,01 €
Predajca: VISO

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Sada kolísky 2 kusy
32,36 €
Predajca: conquestgmbh

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lansinoh krém na bradavky 40 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
474,75 €/1l

INCIA Detský krém na starostlivosť o pokožku v oblasti plienok 60 ml
25,50 €
Predajca: Exporgin
425,00 €/1l

Mustela 5882631, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
215,00 €/1l

Frezyderm detský krém 175 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,60 €
Predajca: Pharmacygreek
88,00 €/1kg

CHICCO Krém vyživujúci Baby Moments 85% prírodných zložiek 100ml, 0m+
5,91 €
Predajca: ALG-Outlet
0,03 €/1kg

Upokojujúci upokojujúci detský krém 75 ml
11,80 €
Predajca: PerfumTraders
157,33 €/1l

Detská kozmetická sada Hello Kitty
10,30 €
Predajca: MATFEL
41,20 €/1kg