4,5



Na základe 2 hodnotení
Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energizujúci, Osviežujúce, Ženy, Univerzálna pleť, ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. LINALYL ACETATE. LIMONENE. CITRUS AURANTIUM...
54,01 €
540,10 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria, Mlieko, Unisex, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Bergamot, Citrón236,35 €/1l
47,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša236,10 €/1l
47,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Soir D'Orient, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra478,07 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jeanne Piaubert Firmness Body 200ml262,60 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Agua De Tratamiento Spray Eau Dynamisante 50ml
224,37 €/1kg
28,72 €
Predajca: Parfumtoi

L'Occitane Rose, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
106,72 €/1l
26,68 €
Predajca: VISO

L'Occitane Verveine, Mlieko (látka), Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

L'Occitane Verveine Agrumes, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačné, 250 ml, Fľaša, Mlieko
105,04 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084885000, Pleťová voda, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Hydratačný, Osviežujúce, Flakón s pumpičkou
409,67 €/1l
61,45 €
Predajca: somnia24

L'Occitane Neroli & Orchidea, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
115,96 €/1l
28,99 €
Predajca: VISO

Collistar Benessere Neroli & Helichrysum, Krémová, Ženy, Hydratačné, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Hrniec
103,30 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Burberry Goddess, Mlieko, Ženy, 200 ml, Fľaša, Levanduľa, Vanilka, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
217,85 €/1l
43,57 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
432,47 €/1l
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Eau Dynamisante BL 200 ml UNISEX
226,30 €/1l
45,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Clarins Eau Extraordinaire Revitalizačný krém 200ml
262,00 €/1l
52,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

AHAVA 86215065, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Univerzálna pleť, 250 ml, Flakón s pumpičkou
79,36 €/1l
19,84 €
Predajca: NutraBestBG

L'Occitane Néroli Orchidée, Krém, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, 30 ml, Rúra
303,00 €/1l
9,09 €
Predajca: NutraBestBG

Collistar 7007842, Krém, Ženy, Proti celulitíde, Univerzálna pleť, 400 ml, Flakón s pumpičkou
103,42 €/1l
41,37 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Guilty, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
252,07 €/1l
37,81 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Starostlivosť o pleť:
- Energizujúci, Osviežujúce
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Zloženie:
- ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. LINALYL ACETATE. LIMONENE. CITRUS AURANTIUM PEEL OIL. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. LINALOOL. BETAINE. HEXYL CINNAMAL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL. LAVANDULA OIL/EXTRACT. CITRAL. PINENE. POGOSTEMON CABLIN OIL. PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE. COUMARIN. CAMPHOR. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. EUCALYPTUS GLOBULUS OIL. TERPINEOL. AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT. THYMUS CITRIODORUS FLOWER/LEAF EXTRACT. BETACARYOPHYLLENE. GERANYL ACETATE. CITRIC ACID. CARVONE. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. EUGENOL. TERPINOLENE. GERANIOL. VANILLIN. POTASSIUM SORBATE. ALPHA-TERPINENE. CITRONELLOL. SODIUM BENZOATE. [01C3921]
EAU DYNAMISANTE CLARINS Ošetrujúca voda Prvá a legendárna ošetrujúca voda od Clarins! Vlastnosti: S obsahom 95 % prírodných zložiek osviežuje telo i dušu a zároveň sa rozvinie jemná vôňa. Ideálna na pozitívny začiatok dňa alebo na boj proti príznakom únavy. Oživujúci účinok bio extraktu z červeného ženšenu v kombinácii s tonizujúcim účinkom bio citrónového tymiánu pomáha pokožke získať späť vitalitu a pevnosť. Charakteristická červená fľaša je možné znovu naplniť. Hodnota tejto pleťovej vody Clarins spočíva v esencii rastlín: éterických olejoch. Ide o prírodné koncentráty, ktoré sa získavajú a extrahujú v malých množstvách z aromatických rastlín. Ponúkajú mnohé výhody pre pokožku a myseľ. *Poznámka: Verzia s objemom 200 ml neobsahuje rozprašovač.
- Hmotnosť
- 220 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zloženie: alkohol, voda, parfum, glycerín, propylénglykol, butylénglykol, šťava z listov aloe barbadensis, extrakt z koreňa acanthopanax senticosus (eleuthero), extrakt z koreňa zázvoru (zingiber officinale), extrakt z koreňa ženšenu (panax ginseng), extrakt z koreňa harpagophyta procumbens, extrakt zo semien plantago ovata, extrakt z prasličky obyčajnej (equisetum arvense), kyselina citrónová, sorban draselný, benzoan sodný, limonén, linalool, hexyl cinnamal, citral, kumárin, eugenol, alfa-izometyl ionón, geraniol, [c0058e]
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057362002
- Číslo od výrobcu
- 80119170
- Hmotnosť
- 220 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zloženie: alkohol, voda, parfum, glycerín, propylénglykol, butylénglykol, šťava z listov aloe barbadensis, extrakt z koreňa acanthopanax senticosus (eleuthero), extrakt z koreňa zázvoru (zingiber officinale), extrakt z koreňa ženšenu (panax ginseng), extrakt z koreňa harpagophyta procumbens, extrakt zo semien plantago ovata, extrakt z prasličky obyčajnej (equisetum arvense), kyselina citrónová, sorban draselný, benzoan sodný, limonén, linalool, hexyl cinnamal, citral, kumárin, eugenol, alfa-izometyl ionón, geraniol, [c0058e]
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057362002
- Číslo od výrobcu
- 80119170
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
96,97 €/1l
38,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,00 €/1l
36,40 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
103,85 €/1l
20,77 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
39,90 €/1l
39,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
164,87 €/1l
49,46 €
Predajca: somnia24

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
84,60 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
978,38 €/1l
156,54 €
Predajca: VISO

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
68,89 €/1l
19,29 €
Predajca: NutraBestBG

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
290,15 €/1l
58,03 €
Predajca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Hawaiian Tropic Telové maslo po opaľovaní 250ml
75,68 €/1l
18,92 €
Predajca: somnia24

2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
13,69 €/1l
10,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
28,11 €/1l
28,11 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nevidím žiadny rozdiel oproti tomu, za ktorý som zaplatil oveľa viac!
Toto je vec, ktorú treba sledovať... možno aj v prípade iných produktov!
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks





3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
373,25 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg