Edp sprej 50ml/sprchový gél 50ml/balzam po holení 50ml Versace Eau Fraiche Extreme Giftset
61,57 €
410,47 € / 1l
plus 8,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset127 049,99 €/1l
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Versace - Eros Darčeková sada 50 ml EDT, sprchový gél a balzam po holení Eros 50 ml 50 ml1 122,80 €/1l
56,14 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 10 ml + Kosmetyczka747,40 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT 20 ml M664,92 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Edt sprej 50ml/sprchový gél 50ml/balzam po holení 50ml Versace Eau Fraiche Giftset
1 201,80 €/1l
60,09 €
Predajca: Scentist

Edp sprej 60ml/sprchový gél 75ml Givenchy Gentleman Boisee Giftset
612,67 €/1l
82,71 €
Predajca: Parfumtoi

Eau Fraiche Man – toaletná voda 50 ml + sprchový gél 50 ml + balzam po holení 50 ml
299,33 €/1l
58,30 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,90 €
Predajca: VISO

Versace Man Eau Fraiche EdT Spray 100 ml + sprchový gél 100 ml
452,25 €/1l
90,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50 ml + Żel pod prysznic, 50 ml + Balsam po goleniu 50 ml
304,33 €/1l
45,65 €
Predajca: VISO

Edt sprej 100ml/sprchový gél 100ml Paco Rabanne Invictus Giftset
1 886,40 €/1l
188,64 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gucci Guilty Pour Homme Darčeková sada 50ml EDP + 50ml sprchový gél
837,50 €/1l
83,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Edt Spray 50ml/Balzam po holení 50ml/Šampón na vlasy a telo 50ml Versace Pour Homme Giftset
24 823,33 €/1l
74,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Annayake pre ňu – sada: parfémová voda 100 ml + sprchový gél 75 ml
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Edt sprej 50ml/sprchový gél 100ml Paco Rabanne 1 Million Giftset
76,14 €
Predajca: PerfumTraders

Edp sprej 100ml/Edp sprej 10ml YSL Myslf Giftset
1 210,27 €/1l
133,13 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 50 ml + Balsam po goleniu 50 ml + Żel pod prysznic, 50 ml
487,40 €/1l
73,11 €
Predajca: somnia24

Edp sprej 100ml/Sprchový gél 100ml/Balzam po holení 100ml/Edp sprej 10ml Michael Kors Pour Homme Giftset
123,89 €
Predajca: IdoBuy

Versace Man Eau Fraîche EDT 50 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml M
46,77 €
Predajca: VISO

Versace - Pour Homme Medusa, toaletná voda 100 ml + toaletná voda 5 ml + sprchový gél 150 ml
294,59 €/1l
75,12 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Edp sprej 50ml/sprchový gél 50ml/balzam po holení 50ml Versace Eau Fraiche Extreme Giftset
- Druh vône
- čerstvé
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- AQUA (VODA), DENATUROVANÝ ALKOHOL PARFUM (VÔŇA), PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ CROSSSPOLYMÉR, FENOXYETANOL, HYDROXID SODNÝ, TETRAMETYL ACETYLKOTAHYDRONAFTALÉNY, OLEJ Z BORIEVKY VIRGÍNSKEJ, LINALYL-ACETÁT, LIMONÉN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, OLEJ ZO ŠUPIEK CITRUSOVÝCH PLODOV, GERANIOL, GERANYL-ACETÁT, ALFA-TERPÍN, TERPINEOL, KETÓNY RUŽE, VÝŤAŽOK Z KLÍČKOV TRITICUM VULGARE
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8011003905126
- Druh vône
- čerstvé
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- AQUA (VODA), DENATUROVANÝ ALKOHOL PARFUM (VÔŇA), PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ CROSSSPOLYMÉR, FENOXYETANOL, HYDROXID SODNÝ, TETRAMETYL ACETYLKOTAHYDRONAFTALÉNY, OLEJ Z BORIEVKY VIRGÍNSKEJ, LINALYL-ACETÁT, LIMONÉN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, OLEJ ZO ŠUPIEK CITRUSOVÝCH PLODOV, GERANIOL, GERANYL-ACETÁT, ALFA-TERPÍN, TERPINEOL, KETÓNY RUŽE, VÝŤAŽOK Z KLÍČKOV TRITICUM VULGARE
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8011003905126
Hodí sa k tomu

Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
1 040,00 €/1l
52,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
520,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 954,80 €/1l
195,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Van Cleef & Arpels Encens Précieux, Unisex, 75 ml, Tekutý parfém, Koža, Myrha, Incense, Tabak, Vanilka, Sprej
1 610,53 €/1l
120,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Sada 3 kusov: Versace Dylan Blue Pour Homme toaletná voda, sprej, 100 ml
869,10 €/1l
86,91 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
3 565,00 €/1l
106,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dylan Blue Toaletná voda 30 ml
1 312,33 €/1l
39,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l