5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vitálna vláknina 500g Brat.pl11,94 €/1kg
6,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Mleté ľanové semienko 1kg Brat.pl3,02 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pohánkové vločky 250 g PROBIO39,96 €/1kg
12,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Slnečnicové semená, lúpané 1kg (2x500g)3,09 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Hnedé ľanové semienka 20 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
2,70 €/1kg
53,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Hnedé ľanové semienka 1 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
10,78 €/1kg
10,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienko 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Leinsamen (lnené semienka) – 250 g | RAPUNZEL
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Zlaté ľanové semienko 1kg (2x500g)
3,65 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

POSH Zlaté ľanové semienka 15 kg pre kuchyňu – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
3,04 €/1kg
45,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienko 1kg Brat.pl
3,63 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

mleté ľanové semienko s vysokým obsahom vlákniny jemne orieškové 200g
10,05 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Davert organické zlaté proso 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

POSH Zlaté ľanové semienka 20 kg pre kuchyňu – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
2,94 €/1kg
58,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zonnatura Teff 300g –celozrnné, bezlepkové, s vysokým obsahom vlákniny, všestranné
27,80 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Smaakt Haverzemelen 500 g – Vysoko kvalitné ovsené otruby, vegánske, s vysokým obsahom vlákniny
16,68 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Davert - Drvené ľanové semienko - 200g
10,20 €/1kg
2,04 €
Predajca: taleoo

Hnedé proso celé - klíčiace 1kg
7,58 €/1kg
7,58 €
Predajca: taleoo

Ľanové semienko - drvené 250g
13,96 €/1kg
3,63 €
Predajca: taleoo

Špaldová krupica - celozrnná 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli Zlaté ľanové semienka 5 kg Doypack – celé semienka v najvyššej kvalite
Prírodné, bohaté na vlákninu a jemnej chuti – ideálny doplnok do pečiva, müsli, smoothie a zdravej stravy.
Zlaté ľanové semienka GiDeli sú čistý prírodný produkt pre všetkých, ktorí kladú dôraz na kvalitné, nespracované suroviny. V porovnaní s hnedými ľanovými semienkami sa zlatá varianta vyznačuje obzvlášť jemnou, ľahko orechovou chuťou a jemnou štruktúrou. Tieto vlastnosti z nich robia mimoriadne univerzálny doplnok v kuchyni, ktorý harmonicky dopĺňa jedlá bez toho, aby prekryl ich vlastnú chuť.
Vaše výhody na prvý pohľad:
ČISTÁ PRÍRODA: Náš produkt sa skladá zo 100 % zo zlatých ľanových semienok, bez akýchkoľvek prísad, konzervačných látok alebo farbív. Získate čistú transparentnosť a istotu prírodného pôvodu.
BOHATÉ NA ŽIVINY: Zlaté ľanové semienka sú vynikajúcim zdrojom rastlinných vláknin, kvalitných tukov a cenných bielkovín. Obohacujú každé jedlo o esenciálne živiny a podporujú dlhotrvajúci pocit sýtosti.
JEMNÁ CHUŤ: Vďaka jemnej orechovej aróme a svetlej farbe sa semená dajú vizuálne aj chuťovo perfektne integrovať do sladkých aj slaných jedál, bez toho aby dominovali vzhľadu pokrmov.
MAXIMÁLNA FLEXIBILITA: Celé zrná sa môžu podľa receptúry použiť priamo alebo čerstvo pomlieť. To umožňuje plnú kontrolu nad požadovanou konzistenciou a zlepšuje kulinárske vlastnosti vašich výtvorov.
STAROSTLIVÝ VÝBER: Naše ľanové semienka pochádzajú zo zrelých rastlín a sú precízne triedené a čistené. Tak zaručujeme trvalo vysokú kvalitu a zachovanie plnej prirodzenej výživovej hodnoty.
Všestranné možnosti použitia
Vďaka svojej jemnej štruktúre a jemnej aróme sú zlaté ľanové semienka GiDeli skutočným multitalentom v každodennej kuchyni:
Pečenie: Ideálne ako prísada alebo posýpka na domáci chlieb, pečivo, sušienky a slané pečivo.
Raňajky: Perfektné ako výživný doplnok do ovsenej kaše, jogurtu, müsli alebo smoothie misiek.
Smoothies a koktaily: Jednoduchý spôsob, ako obohatiť nápoje o cennú vlákninu.
Kreatívna kuchyňa: Ako chrumkavá zložka do šalátov, omáčok alebo domácej zmesi obilnín.
Vegánska náhrada vajec: Pomleté a zmiešané s vodou sa výborne hodia ako prírodné spojivo vo vegánskej pekárni.
Údaje o produkte a podrobnosti
Značka: GiDeli
Produkt: Zlaté ľanové semienka (celé semienka)
Obsah: 5 kg (5 000 g)
Zloženie: 100 % zlaté ľanové semienka
Forma: Celé zrná, v prírodnom stave
Vlastnosti: Vegánske, bohaté na vlákninu, bez prísad, bez GMO
Vlastnosti a skladovanie v 5 kg balení Doypack
Presný výber semien zaručuje trvalo vysokú kvalitu a atraktívny vzhľad na tanieri.
PRAKTICKÝ DOYPACK: Produkt sa dodáva v praktickom 5 kg balení Doypack, ktoré umožňuje jednoduché dávkovanie a úsporu miesta pri skladovaní.
Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Po vyberaní sa odporúča obal vždy dobre uzavrieť, aby sa zachovala optimálna kvalita zŕn.
GiDeli – kvalita priamo z prírody. Dôverujte prvotriednym semenám pre vašu každodennú vitalitu a autentický chuťový zážitok!
- Zloženie
- Ľanové semienko
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2 230 kJ / 540 kcal Tuky: 42 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 1,6 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18 g Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Ľanové semienko
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168805554
- Zloženie
- Ľanové semienko
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2 230 kJ / 540 kcal Tuky: 42 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 1,6 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18 g Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Ľanové semienko
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168805554
Hodí sa k tomu

Zlaté ľanové semienka 10 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, na pečenie, GiDeli
3,60 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 10 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, na pečenie, GiDeli
3,30 €/1kg
34,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
4,60 €/1kg
23,97 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zlaté ľanové semienka 1 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
10,99 €/1kg
15,36 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Zlaté ľanové semienka 2 kg do kuchyne – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
8,00 €/1kg
19,08 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Hnedé ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
3,58 €/1kg
17,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 3 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
6,33 €/1kg
21,46 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 25 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, vhodné na pečenie, značka GiDeli
2,48 €/1kg
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 1 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zlatožlté ľanové semienka
Veľmi spokojný, dodanie bolo tiež veľmi rýchle, môžem len odporučiť
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší pomer ceny a kvality
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg

Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg

Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg

Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg

Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg

Marhuľové jadrá 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg

Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg

Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,06 €/1kg

Čierna rasca 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,24 €/1kg

Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg

Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg

Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg

Inulina 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg