3,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kefa na vlasy, teplovzdušná kefa na vlasy pre rôzne možnosti účesu - POSHAIR19,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
GHD kefa na vlasy DUET BLOWDRY sušič vlasov395,57 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Kulmofén – fén, kefa a kulma 3v1 na sušenie, tvarovanie a objem vlasov (3 intenzity fénovania), Kefy na vlasy - STYLOOM15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
elektrická kefa na vlasy Elle s výkonom 800 W, ktorá fúka horúci vzduch Bez funkcie otáčania22,99 €
Predajca: A_und_G

Eta ETA632290000 nástroj na úpravu vlasov Teplovzdušná kefa Teplá biela 1000 W 1,8 m
33,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun BR710, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Čierna, Zelená, AAA, 175 g, 1 kusov
46,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

BaByliss Air Style 1000, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Medená, Paládium, Čína
49,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bellissima Air Wonder 8 in 1, Teplovzdušná kefa, Teplé, Mokré vlasy, Zlato, Biela, Keramický, Plast, Pútko na zavesenie
79,99 €
Predajca: Apollo_store

BaByliss Shape & Smooth, Vyrovnávacia kefa, Teplé, Všetky typy vlasy, Čierna, Čína, 2 m
29,87 €
Predajca: FANEO

BaByliss Perfect Finish, Teplovzdušná kefa, Teplé, Suché/mokré vlasy, Čierna, Čína, 2,2 m
34,50 €
Predajca: FANEO

INF 2-v-1 Akumulátorová Nabíjacia Kefa na Vlasy na Vyrovnávanie a Kučeravenie Fialová
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Babyliss 11801202 Kefa 25 mm.Ø pre LB120E LP120E AS120E AS121E Kulma
10,59 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: PG-Service

TYMO STYLUX Termokartáč 43 mm – Termokartáč na kučery, zlatý
118,73 €
Predajca: TR8

Bellissima GH30 1000, fén s kefou
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Babyliss BABBCLNE202 Tryska6x90mm. pre BAB6200E BAB6250IE... Fén
1,99 €
Predajca: PG-Service

Donegal, kefa a kulma
10,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mermade kefa na fúkanie ružová 1 U
104,09 €
Predajca: M_plus_L

Kulma na vlasy - Jumbo
20,98 €
Predajca: taleoo

ghd Glide, čierna fénova kefa
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
HITTIONA 5 v 1 Airstyler & fén s okrúhlou kefou, 110 000 ot./min, ionizačný fén s
Detaily
-------
Značka: HITTIONA
Model: F2
Farba: Čerešňovo červená
Hmotnosť: 6,58 kg
EAN: 665386139524
Vlastnosti produktu
---------------
- Perfektný darček – elegantný Airstyler na každú príležitosť: Airstyler HITTIONA sa dodáva v kvalitnom darčekovom balení a je ideálnym darčekom na Vianoce, Valentína, Deň matiek, narodeniny alebo výročia. Tento univerzálny vlasový stylingový prístroj spája moderný dizajn s profesionálnym výkonom a prináša radosť, štýl a uznanie do každodenného života vašich blízkych.
- 5-v-1 Airstyler & Hairstyler – stylingový prístroj všetko v jednom:Tento Airstyler kombinuje fén, automatické kulmy, kefu na vyrovnávanie vlasov, kefy na objemu a výkonný vlasový stylingový prístroj. S jediným zariadením môžete vlasy sušiť, natáčať, vyrovnávať a dodávať im objem – ideálne pre každodenné použitie doma alebo pre výsledky ako zo salónu.
- Airstyler s efektom Coanda – natáčanie bez ťahania a lámania vlasov:Inovatívny Airstyler využíva efekt Coanda, aby automaticky navinul vlasy na natáčačku – úplne bez zovretia alebo ťahania. Tento inteligentný stylingový prístroj poškodenie vlasov a vytvára prirodzené, živé kučery s profesionálnym výsledkom vďaka obojstranným otočným 32 mm nadstavcom na kučery.
- Inteligentná regulácia teploty – Airstyler bez poškodenia teplotou: Stylingový prístroj meria teplotu až 1 000-krát za sekundu a udržuje ju konštantne pod 105 °C. Tento pokrokový Airstyler ponúka 3 teplotné stupne, 3 úrovne intenzity prúdu vzduchu a funkciu studeného vzduchu – ideálny pre jemné, normálne alebo husté vlasy, úplne bez poškodenia teplotou.
- Iónový vlasový stylinger – lesklé, hladké a bez krepatenia:Tento vlasový stylinger uvoľňuje 200 miliónov záporných iónov, statickú elektrinu a uzamyká vlhkosť vo vlasoch. Iónový vlasový stylinger zaisťuje viditeľne väčší lesk, hebkosť a dlhotrvajúce účesy – podporené keramickou technológiou pre rovnomerné rozloženie tepla.
- Výkonný vysokorýchlostný fén – rýchly a tichý: Vybavený bezkefovým motorom s 110 000 otáčkami za minútu vytvára fén silný prúd vzduchu až 25 m/s a skracuje čas stylingu na polovicu. Napriek vysokému výkonu pracuje tento fén ticho, je ľahký a ergonomický – ideálny pre pohodlný styling bez únavy.Jednoduchá obsluha a bezpečnosť – odolný fén: Fén je vybavený odnímateľnými nástavcami s jedným dotykom, samočistiacim filtračným systémom a funkciou rýchleho chladenia pre maximálnu bezpečnosť. Tento spoľahlivý fén ponúka dlhú životnosť, ochranu proti prehriatiu a 2-ročnú záruku – pre bezstarostné česanie každý deň.
- Farba
- Červená
- Hmotnosť
- 6.58 kg
- Výrobca
- HITTIONA
- EAN kód
- 6653861395240665386139524
- Farba
- Červená
- Hmotnosť
- 6.58 kg
- Výrobca
- HITTIONA
- EAN kód
- 6653861395240665386139524
Hodí sa k tomu

G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
145,24 €
Predajca: velmontask

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

BaByliss Air Power AS6550E, Keramický, Digitálny, 34,16 m/s, Námorná, Jednofarebné, 2,5 m
176,07 €/1kg
96,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

REVENTO® AeroTwist 5 v 1 sušič vlasov a kulma Ionizácia Automatické natáčanie 3 teploty Vymeniteľné hroty
36,90 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Predajca: REVENTO

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

ProfiCare PC-HAS 3132, Curlingová kefa, Teplé, Čierna, Ružové zlato, Strieborná, 1000 W, AC, 220-240 V
43,36 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C
822,44 €/1kg
239,00 €
Predajca: EVELATUS

Kulmofén – fén, kefa a kulma 3v1 na sušenie, tvarovanie a objem vlasov (3 intenzity fénovania), Kefy na vlasy - STYLOOM
15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Skladacia
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

VITALmaxx stylingový kefa – 3 nadstavce – antracitová/ružovo-zlatá farba. Elektrická stylingová kefa, nástroj na úpravu vlasov, kulma, fén s okrúhlou kefou
34,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Philips 3000 series BHA301/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 800 W
31,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss Air Style 1000, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Medená, Paládium, Čína
49,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Eta ETA632290000 nástroj na úpravu vlasov Teplovzdušná kefa Teplá biela 1000 W 1,8 m
33,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun BR710, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Čierna, Zelená, AAA, 175 g, 1 kusov
46,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kefa na vlasy, teplovzdušná kefa na vlasy pre rôzne možnosti účesu - POSHAIR
19,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Camry Premium CR 2025, Teplovzdušná kefa, Teplé, Čierna, Ružová, 1,75 m, 1200 W, AC
22,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sada teplovzdušných kefiek 5 v 1 Air Styler: iónový fén na vlasy, fén na vlasy, okrúhla kefa na vlasy, narovnávacia kefa, tepelná kefa - D2YME 1+1 zad
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
114,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Shark Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Béžová, 2,5 m
311,43 €/1kg
218,00 €
Predajca: Digiexpert

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hittiona 5 in 1 Airstyler,
Jednoduché použitie, rýchly a skvelý výsledok
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kefa na vlasy, teplovzdušná kefa na vlasy pre rôzne možnosti účesu - POSHAIR



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
19,59 €
Predajca: Mormark

Expert Blowout Speed Wavy Bristles Gold Brown 55 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,48 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Shine Round Brush Wavy Bristles Gold & Brown 45 mm kefa na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden FingerBrush Combo Stredná kefa na vlasy Mint



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Hot Pink kefa na vlasy so štetinami z nylonu a diviaka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden kefa Olivia Garden Fingerbrush Boar & Nylon Pink Granita



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Speed kefa na sušenie a tvarovanie vlasov s vlnitými štetinami biela/sivá, 35 mm
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Kombinovaná Keška Pre Vlasy Fingerbrush Stredná Veľkosť, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Finger Brush Combo Full Black Medium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR

OLIVIA GARDEN Prstový štetec Dolce Vita Zelená pistácia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,75 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Essentials Blowout Antystatyczna szczotka do modelowania włosów Classic Silver, 55mm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Fingerbrush Combo Malá kefa na vlasy s nylonovými a kančími štetinami
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Kefa Olivia Garden Fingerbrush Care Iconic Boar&Nylon Red Confidence
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Shine Round Brush White & Grey 20 mm kefa na vlasy
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

elektrická kefa na vlasy Elle s výkonom 800 W, ktorá fúka horúci vzduch Bez funkcie otáčania



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,99 €
Predajca: A_und_G

Kefa na jemné, matné, poškodené, lámavé vlasy ružová
11,99 €
Predajca: NIKCORP

Olivia Garden On The Go Detangle & Style Kompaktowa szczotka do włosów z lusterkiem
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olivia Garden Kefa Olivia Garden Fingerbrush Boar & Nylon Soft Pink 1ks
14,75 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Drevená kefa na vlasy, ekologická kefa na vlasy z mäkkého dreva pre dojčatá a batoľatá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Olivia Garden FingerBrush Mini Care Kids Szczotka do włosów Pink
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR