4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX818,90 €/1l
81,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Sweetie Aoud Parfém 100 ml UNISEX4 383,40 €/1l
438,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX1 694,30 €/1l
169,43 €
Predajca: PerfumTraders

Citron Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Pistache Suger, Aro-Fac, parfémová voda Unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Candy Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Aro-Fac, Black Suger, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Temptress, Aro-Fac, parfémová voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

B’otched, Aro-Fac, Unisex parfémová voda 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Pink Intense Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Cacao Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Spicy 57 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Oud 66 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Venomous, Aro-Fac, parfémová voda Unisex 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Amber Oud 07 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Fruity 26 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Brown Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Oud Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Už po prvom streknutí vás táto vôňa prenesie do sveta zakázaných rozkoší. Žiadna stopa po ostrosti alebo citrusových tónoch; všetko je okrúhle a sladké. Cukrové mandle jej dodávajú mierne chrumkavú textúru, zahalenú do nádychu jemnej pralinky, ktorá sa okamžite rozplýva na jazyku. Vanilka je prítomná od prvých sekúnd, ale zrelé santalové drevo dodáva kompozícii drevitú hĺbku a zabraňuje jej byť detsky sladkou. Po rozvinutí vrchnej nóty sa vôňa stáva neuveriteľne bohatou a intenzívnou. Srdcová nóta je zvodnou zmesou karamelového karamelu s tónmi spáleného cukru a masla, ako aj bourbonskej vanilky - oveľa zrelšej, tmavšej a mierne dymovej verzie vanilky. Tu vôňa dosahuje svoj gurmánsky vrchol a vyžaruje magnetické teplo pripomínajúce sofistikovaný dezert pred praskajúcim otvoreným ohňom. Ku koncu sa intenzívna sladkosť vytráca a mení sa na zamatový šepot. Sandálové drevo sa vracia s novou silou a vytvára krémový, takmer mliečny základ, ktorý dokonale splýva s pokožkou. Biele pižmo ju zakrýva ako priehľadný závoj a dodáva pocit čistoty a sviežosti. Napriek svojej bohatosti zostáva vôňa elegantná a vzdušná. Teplá, sladko-drevitá spomienka pretrváva na oblečení a pokožke a pozýva k zotrvaniu.
- Model
- Cake Suger
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENATUROVANÝ ALKOHOL., PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BENZOTRIAZOLYLDODECIL P-KREZOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, LIMONÉN, ALFA-IZOMETYL IÓNÓN, GERANIOL, KUMARÍN, BENZYLALKOHOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELÁL, BENZYL BENZOÁT, HEXYL ŠKORICA, IZOEUGENOL, CITRONELOL, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), ORANŽOVÁ 4 (CI 15510), ČERVENÁ 4 (CI 14700), MODRÁ 1 (CI 42090), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Marhaba
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295446443168
- Model
- Cake Suger
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENATUROVANÝ ALKOHOL., PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BENZOTRIAZOLYLDODECIL P-KREZOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, LIMONÉN, ALFA-IZOMETYL IÓNÓN, GERANIOL, KUMARÍN, BENZYLALKOHOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELÁL, BENZYL BENZOÁT, HEXYL ŠKORICA, IZOEUGENOL, CITRONELOL, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), ORANŽOVÁ 4 (CI 15510), ČERVENÁ 4 (CI 14700), MODRÁ 1 (CI 42090), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Marhaba
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295446443168
Hodí sa k tomu

Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Oud Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Broken, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
346,00 €/1l
34,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Aro-Fac, Black Suger, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Bacc Rouge, unisex parfum, EDP, Aro-Fac, 100 ml
320,00 €/1l
32,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Marhaba Bianco Vanilla parfumovaná voda unisex 100 ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

White Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Candy Suger, Aro-Fac, Parfumovaná voda unisex 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Amber Oud 07 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Loban 46, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Orchid 14, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Marhaba Cherry Vanilla Parfumovaná voda Unisex 100 ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Oud 66 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Peachy Peach - parfémovaný extrakt, 100 ml
232,50 €/1l
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Intense Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

First Class 01 ,Aro-Fac, Parfumovaná voda Unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum

Chrome Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Marhaba-Parfum
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l