4,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml2 181,60 €/1l
218,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss, Consort Collection - Persephone's Patchouli, Parfum, Unisex, 100 ml1 565,30 €/1l
156,53 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Dubai Chocolate – Biscotti Truffle Parfumový extrakt 80 ml
297,38 €/1l
23,79 €
Predajca: NutraBestBG

Pižmo Tahara Vanilla 12 ml - Dubajský kvet
1 490,83 €/1l
17,89 €
Predajca: DUBAISTORE

Marshmallow Blush Parfum 50 ml
404,00 €/1l
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lengling Wunderwind - No 9 Parfumový sprej (50 ml)
2 384,00 €/1l
119,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Taskeen Wowie Parfum 100 ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brûlée - EDP, 100 ml
506,50 €/1l
50,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sweet Like Candy Parfum 30 ml
1 023,33 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Menestrello parfumový extrakt v spreji 100ml
1 178,10 €/1l
117,81 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan Delicious Bouquet EDP 80 ml W
442,00 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Kayali Vanilla 28 EDP 100 ml UNISEX
1 610,00 €/1l
161,00 €
Predajca: FragrancesBg

Atralia Sensual Vanilla EDP 100 ml UNISEX
360,40 €/1l
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

TO JE ONA! Vôňa GLÜHENDER EAU DE PARFUM, 100 ml
1 027,00 €/1l
102,70 €
Predajca: Parfumtoi

Nishane Shem Ekstrakt perfum, 50 ml
6 564,00 €/1l
328,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
7 302,40 €/1l
365,12 €
Predajca: somnia24

Gritti White Collection Chantilly Parfumový extrakt v spreji (100 ml)
1 599,20 €/1l
159,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dubai Chocolate – Bavlna Candy Extrait de Parfum je koncentrovaná vôňa, ktorá sa dodáva v 80 ml fľaštičke. Tento formát Extrait de Parfum ponúka zvyčajne bohatší vôňový profil a dlhšiu výdrž ako ľahšie koncentrácie parfumu. Vôňa je určená na osobné použitie a kombinuje hravý charakter cukrovej vaty s hĺbkou, ktorá je spojená s Dubai Chocolate.
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Anfar 1950
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6294022301434
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Anfar 1950
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6294022301434
Hodí sa k tomu

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Dubai Chocolate – Blueberry Forest Parfumový extrakt 80 ml
297,38 €/1l
23,79 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,50 €/1l
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
241,10 €/1l
24,11 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
309,30 €/1l
30,93 €
Predajca: NutraBestBG

Ahmed Al Maghribi Coco Blend Eau De Parfum - 90 ml
263,33 €/1l
23,70 €
Predajca: NutraBestBG

Sada Lattafa Yara My Yara, 25 kusov po 4 ml, novinka
468,90 €/1l
46,89 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l