Roberto Mini hamburgerové žemle so sezamom, 8 ks (200 g) Mäkké mini hamburgerové žemle so sezamom

3,72 €

16,91 € / 1kg

plus 14,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 8. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Chlebíčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre 3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
13,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre balenie 4 mäkkých zubných kefiek s 20000 štetinami a škrabkou na jazyk
balenie 4 mäkkých zubných kefiek s 20000 štetinami a škrabkou na jazyk
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Čistič jazyka Škrabka na jazyk z nehrdzavejúcej ocele Ústna hygiena 2024
Čistič jazyka Škrabka na jazyk z nehrdzavejúcej ocele Ústna hygiena 2024
642,71 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Čistič jazyka z nehrdzavejúcej ocele pre svieži dych - Ústna hygiena (2
Čistič jazyka z nehrdzavejúcej ocele pre svieži dych - Ústna hygiena (2
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
28,39 €/1kg
34,07 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Ryžové rožky - bezlepkové 125g
Ryžové rožky - bezlepkové 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové organické kukuričné oplátky (4 x 625 g) 250 g - SCHNITZER
Bezlepkové organické kukuričné oplátky (4 x 625 g) 250 g - SCHNITZER
16 720,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mini bagety "Beskidzkie" z celozrnnej múky s makom, 200 g x 2 kusy
Mini bagety "Beskidzkie" z celozrnnej múky s makom, 200 g x 2 kusy
14 975,00 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
18,31 €/1kg
2,51 €
-5%
2,38 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre 4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
32,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové ovsené rohlíky značky Haffys – slnečnicové semienka, 320 g | MOINPEKÁREN
Bezlepkové ovsené rohlíky značky Haffys – slnečnicové semienka, 320 g | MOINPEKÁREN
16,56 €/1kg
5,30 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
17,79 €/1kg
4,99 €
-32%
3,38 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
25 900,00 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Celozrnné rohlíky z pšenečnej múky, 300 g, balenie obsahuje 2 kusy
Celozrnné rohlíky z pšenečnej múky, 300 g, balenie obsahuje 2 kusy
13,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,98 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schär Kaiser rolky 240g
Schär Kaiser rolky 240g
4 180,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
8,88 €/1kg
3,73 €
Predajca: ADI_Global_Store

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Mini hamburgerové žemle Roberto so sezamom ponúkajú ideálny základ pre kreatívne hamburgery, finger food a malé občerstvenie. Tieto mäkké mini hamburgerové žemle zaujmú svojou nadýchanou štruktúrou, jemnou vôňou a dekoratívnou sezamovou kôrkou. Vďaka praktickej veľkosti sú tieto mini hamburgerové žemle vynikajúce na prípravu sliderov, party hamburgerov, catering, grilovačky alebo bufety.

Tieto talianske hamburgerové žemle sa dajú rôzne obložiť – či už klasicky hovädzím mäsom, vegetariánsky, vegánsky alebo s trhaným bravčovým mäsom, syrom a čerstvými ingredienciami. Mini hamburgerové žemle zostávajú príjemne mäkké a zaručujú autentický zážitok z hamburgeru. Ideálne pre gastronómiu, street food, podujatia alebo súkromné oslavy.

Mini hamburgerové žemle Roberto s sezamom sú pripravené na konzumáciu a v prípade potreby ich možno krátko zahriať alebo opiecť. Praktické balenie obsahuje 8 mini hamburgerových žemlí a je ideálne na občerstvenie, párty a moderné koncepty finger food.

Obsah: 200 g (8 mini hamburgerových žemlí)

Zloženie:
PŠENIČNÁ MÚKA, voda, cukor, droždie, SEZAMOVÉ SEMIENKA, slnečnicový olej, soľ, fermentovaná kukuričná múka, emulgátory, deaktivované sušené droždie, prostriedok na úpravu múky kyselina askorbová. Môže obsahovať SÓJU, MLIEKO a HORČICU.

Alergény:
Obsahuje lepok (pšenica), sezam. Môže obsahovať sóju, mlieko a horčicu.

Výživové údaje na 100 g:

Energia: 1217 kJ / 288 kcal

Tuk: 6,2 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,1 g

Sacharidy: 46 g

z toho cukry: 4,3 g

Bielkoviny: 11 g

Soľ: 1,3 g

Výrobca: Roberto Industria Alimentare S.r.l., Via dei Colli 145, 31058 Susegana (TV) – Taliansko

Krajina pôvodu:
Taliansko

Skladovacie podmienky:
Skladujte v chlade a suchu.

Výhody produktu:

  • Perfektná veľkosť pre mini burgre a slidery
  • Mäkká a nadýchaná konzistencia
  • S aromatickými sezamovými semienkami
  • Ideálne na finger food a catering
  • Okamžite pripravené na servírovanie
  • Vhodné pre klasické aj kreatívne recepty na burgre

Možnosti použitia:

  • Mini cheeseburgery
  • Občerstvenie na párty a rauty
  • BBQ a grilovacie večery
  • Catering a street food
  • Vegetariánske a vegánske burgre
  • Detské narodeniny a podujatia

 

Zloženie
PŠENIČNÁ MÚKA, voda, cukor, droždie, SEZAMOVÉ SEMIENKA, slnečnicový olej, soľ, fermentovaná kukuričná múka, emulgátory, deaktivované sušené droždie, prostriedok na úpravu múky – kyselina askorbová. Môže obsahovať SÓJU, MLIEKO a HORČICU.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g:Energia: 1217 kJ / 288 kcalTuk: 6,2 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1,1 gSacharidy: 46 gz toho cukry: 4,3 gBielkoviny: 11 gSoľ: 1,3 g
Hmotnosť
220 g
Potravinársky podnik
Roberto Industria Alimentare S.r.l.Via dei Colli 145Susegana TV, Italien, 31058
Obchodný názov
Mini žemle na hamburgery
Výrobca
Roberto
Číslo od výrobcu
350882
EAN kód
8003490045133

Zloženie
PŠENIČNÁ MÚKA, voda, cukor, droždie, SEZAMOVÉ SEMIENKA, slnečnicový olej, soľ, fermentovaná kukuričná múka, emulgátory, deaktivované sušené droždie, prostriedok na úpravu múky – kyselina askorbová. Môže obsahovať SÓJU, MLIEKO a HORČICU.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g:Energia: 1217 kJ / 288 kcalTuk: 6,2 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1,1 gSacharidy: 46 gz toho cukry: 4,3 gBielkoviny: 11 gSoľ: 1,3 g
Hmotnosť
220 g
Potravinársky podnik
Roberto Industria Alimentare S.r.l.Via dei Colli 145Susegana TV, Italien, 31058
Obchodný názov
Mini žemle na hamburgery
Výrobca
Roberto
Číslo od výrobcu
350882
EAN kód
8003490045133
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
25 900,00 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
13,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
19,63 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schnitzer 4022993047066, 188 g, Nemecko, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
Schnitzer 4022993047066, 188 g, Nemecko, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
14,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-41%
2,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kaiserova rolka 285g
Kaiserova rolka 285g
23,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,92 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schär Kaiser rolky 240g
Schär Kaiser rolky 240g
4 180,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
17,79 €/1kg
4,99 €
-32%
3,38 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre (najlepšie pred) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
(najlepšie pred) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
16,25 €/1kg
5,20 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bezlepkové ovsené rohlíky značky Haffys – slnečnicové semienka, 320 g | MOINPEKÁREN
Bezlepkové ovsené rohlíky značky Haffys – slnečnicové semienka, 320 g | MOINPEKÁREN
16,56 €/1kg
5,30 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
16,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-35%
3,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schnitzer Super Panini Rustic180g
Schnitzer Super Panini Rustic180g
16,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-35%
3,04 €
Predajca: taleoo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre 3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
13,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
2,59 €
Predajca: medpak_shop
25 900,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,67 €/1kg