7 farieb fotónová silikónová LED maska na tvár 3D kozmetická maska na tvár Terapia červeným svetlom Starostlivosť o pleť Oprava pleť Rozjasnenie pleti Bezdrôtové použitie
7 farieb fotónová silikónová LED maska na tvár 3D kozmetická maska na tvár Terapia červeným svetlom Starostlivosť o pleť Oprava pleťové rozjasnenie Bezdrôtové použitie
59,00 €
59 000,00 € / 1kg
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 1. – pi 2. októbra
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Pleťové masky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Exfoliačná ílová pleťová maska z kurkumy - TRUE TURMERIC
450,00 €/1l
45,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
Ďalšie informácie o reklame
La Mer Liftingová a spevňujúca maska
4 827,80 €/1l
241,39 €
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
LED maska na tvár s svetelnou terapiou, 7 farieb, zvlhčenie pokožky
30,40 €/1kg
91,19 €
Predajca: BlissShopping
Ďalšie informácie o reklame
Photon LED maska na tvár čierna
59,00 €/1l
59,00 €
Predajca: FEROTRADE
Good4You® LED maska na tvár – infračervená lampa – terapia červeným svetlom
Beautifly AuraPure Pro LED svetelná terapia pleťová maska
188 999,99 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautifly
LED maska na tvár a krk, 7 farieb, bezdrôtová, s možnosťou nabíjania cez USB
77,98 €/1l
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Kauf-CR07
Beautifly Aura Glam LED collagen mask
266,38 €/1kg
309,00 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Beautifly
Rozjasňujúca pleťová maska na tvár 8 ml
139,80 €/1l
6,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Medicube kolagénová liftingová maska 27 g
68,44 €/1kg
3,08 €
Predajca: NutraBestBG
DERMAL Levanduľová kolagénová pleťová maska
279,60 €/1l
6,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Okuliare STYLPRO s červeným svetlom a automatickým 10-minútovým vypnutím (LED)
49 900,00 €/1l
49,90 €
Predajca: Di-Life
Perricone MD Maska na vlasy – Intenzívna hydratačná regeneračná maska
309,37 €/1l
59,40 €
Predajca: somnia24
Medicube Kolagénová nočná zábalová maska 75 ml
320,67 €/1l
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
DERMAL Maska z rozmarínového kolagénu 25 ml – starostlivosť
279,60 €/1l
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Health&Beauty Spevňujúca pleťová maska proti starnutiu 1 kus
832,78 €/1l
25,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-42%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Kolagénové očné masky na unavené oči (30 párov)
92,95 €
Doprava zdarma
Predajca: YallaDubaiChocolate
Apivita Maske Starostlivosť o tvár Masky a peelingy Pleťová maska s tekvicou
227,50 €/1l
6,56 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-44%
3,64 €
Predajca: NutraBestBG
Spevňujúca maska na spanie Aveda Tulasara
1 289,00 €/1kg
64,45 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
7 farieb fotónová silikónová LED maska na tvár 3D kozmetická maska na tvár Terapia červeným svetlom Starostlivosť o pleť Oprava pleť Rozjasnenie pleti Bezdrôtové použitie
Hmotnosť
1 g
Zloženie
Univerzálna séria zbernice
Výrobca
Generics
EAN kód
5991380514711
Hmotnosť
1 g
Zloženie
Univerzálna séria zbernice
Výrobca
Generics
EAN kód
5991380514711
Hodí sa k tomu
Good4You® LED maska na tvár – infračervená lampa – terapia červeným svetlom
Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(413)Počet hodnotení: 413
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(581)Počet hodnotení: 581
129,99 €
Predajca: FunLife
GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(248)Počet hodnotení: 248
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba Cappucino
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(92)Počet hodnotení: 92
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN
Blumtal prestieradlo 180x200cm - Priedušné a mäkké prestieradlo z mikrovlákna v sivej farbe - 180x200 cm Prestieradlo pre maximálne pohodlie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(498)Počet hodnotení: 498
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent
Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
LG 32LQ630B6LA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(35)Počet hodnotení: 35
258,07 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Dragtek-com
LED svetelná Pyramída s Hviezdou 70 LED -120 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Proki
ProfiCare PC-IPL 3024, Ružová, Biela, Back thigh, Bikiny, Vnútorné paže, 4 J / cm ², Batérie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
93,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Relaxdays 10023513, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(52)Počet hodnotení: 52
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
KETO PROBIOTIX PROBIOTIC - doplnok stravy 120g
27 010,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
27,01 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement
3x Hondrostrong Forte gél proti bolesti kĺbov 50 ml
93 050,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
93,05 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement
Étérea – mäkký fleecový župan s kapucňou – uniový župan z mikrovlákna, veľkosť S
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
34,61 €
Predajca: magita
Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(149)Počet hodnotení: 149
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark
STYLPRO LED maska na tvár - červené, modré a blízke infračervené svetlo na starostlivosť o pleť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
124,40 €
Predajca: Di-Life
Filtračný džbán Wessper AquaMax Crystalline Glass 3 l v bielej farbe, 1 vodný filter v balení znižuje tvorbu vodného kameňa a chlóru
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(254)Počet hodnotení: 254
31,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Intímny zosilňujúci gel pre ženy - Libigel Itimate, 100ml
61 950,00 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,39 €
Predajca: medpak_shop
Podrobne spoznajte Bustella, 60 kapsúl pre komplexnú starostlivosť o zdravie a vitalitu na NATURALNELEKI.sk!
198,17 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
PACTO THREE Vysokokvalitný skladací bicykel 27 cm hliníkový rám 20 palcové hliníkové kolesá 6 rýchlostných prevodov Shimano skladací bicykel V-brakes
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
471,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PACTO
Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 2,1 L, HEPA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(253)Počet hodnotení: 253
83,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(27)Počet hodnotení: 27
8,17 €
Predajca: Tradior
Bestseller
Vyhrievaná vesta pre mužov a ženy, Ľahká outdoorová vyhrievaná vesta Vyhrievaná prešívaná softshellová uni vesta Outdoorové bundy - FLAMEVEST (6XL)
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(149)Počet hodnotení: 149
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Exfoliačná ílová pleťová maska z kurkumy - TRUE TURMERIC
45,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
450,00 €/1l
Minerálna čistiaca pleťová maska NEEM & TEA TREE
44,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
440,00 €/1l
LIMBA MASKA PROTEIN TREATMENT regenerácia na studeno, podklad - 750ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
LIMBA LIPIDNÁ OŠETRUJÚCA PODKLADNÁ VRSTVA, REKONŠTRUKCIA NA CHLAD - 750 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
Babor Doctor Babor Hydration Cryo Plumping Mask
16,16 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
14,14 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
288,57 €/1kg
Ybera GENOMA Maska Pro-Geno 500 g - Maská na vlasy
55,99 €
Predajca: Keratinshop
111,98 €/1l
FELPS BRAZILSKÉ ORECHY KERATÍNOVÁ VÝŽIVNÁ MASKA - 300 g
56,99 €
Predajca: Keratinshop
189,97 €/1l
La Mer Liftingová a spevňujúca maska
241,39 €
Predajca: PerfumTraders
4 827,80 €/1l
7-farebná LED maska na fotónovú terapiu, LED maska na tvár, terapia červeným svetlom, redukcia vrások a omladenie pleti, na domácu starostlivosť o pleť
60,00 €
Predajca: FEROTRADE
Valmont Luminosity Lumimask
138,20 €
Predajca: PerfumTraders
2 764,00 €/1l
Babor SeaCreation vyživujúca maska The Mask 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,14 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
2 302,80 €/1kg
Wella Professionals Color Fresh Mask Blue intenzívna farbiaca maska pre všetky typy vlasov 150 ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
435,00 €/1l
MARY KAY Hydratačný gél TimeWise Hydratačná obnovujúca gélová maska 85g
33,47 €
Predajca: lithuaniashop
393,76 €/1kg
Mary & May Textilná maska na tvár Collagen Peptide Vital Mask - 400 g / 30 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,90 €
Predajca: BYSARAH
331,67 €/1l
Biodance Bio Collagen-Real Deep Mask 34G x 4 (Pink)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm
411,47 €/1kg
L'Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Mask Posilňujúca maska na farbené vlasy 500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
96,40 €/1l
Esthederm Osmoclean Lightening Buffing, Mask złuszczująca, 75 ml -> Esthederm Osmoclean Osvetľujúca Peelingová Mask zjemňujúca pokožku, 75 ml
38,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
511,33 €/1l
Guinot, Guinot, Anti-Wrinkle, Cream Mask, For Face, 50 ml
42,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
842,00 €/1l
Sisley Colour Beautifying Hair Care Mask maska na vlasy 200 ml Unisex
67,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)