4,6



Na základe 60 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Reasons čistý parfém unisex 100 ml3 706,70 €/1l
370,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Burdel čistý parfém unisex 100 ml2 181,60 €/1l
218,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Hacivat Oud čistý parfém unisex 50 ml5 343,60 €/1l
267,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Gumin čistý parfém unisex 100 ml1 983,50 €/1l
198,35 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Tahira čistý parfém unisex 100 ml
263,40 €/1l
28,35 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,34 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Maahir Honor parfémovaná voda unisex 100 ml
273,60 €/1l
27,36 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Falak parfémovaná voda unisex 100 ml
310,10 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Jasmere 2026 Nová vôňa 100 ml parfémový extrakt NOVINKA
38,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Ramad Oriental parfémovaná voda unisex 100 ml
354,00 €/1l
35,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Fleurie Emerald parfémovaná voda pro ženy 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Nyla Sherbet parfémovaná voda pre ženy 80 ml
351,25 €/1l
28,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Riiffs Taif Extrait De Parfum je ná unisex vôňa, ktorá spája eleganciu orientálneho parfumérstva s modernou rafinovanosťou. Táto vôňa symbolizuje štýl, hĺbku a expresívnosť a je určená pre ľudí, ktorí nechcú nosiť hocijaký parfum, ale hľadajú nezameniteľnú vôňu.
Už pri prvom nanesení sa rozvinie príjemná sviežosť, ktorá dodáva vôni jasný, ušľachtilý a príjemný charakter. Táto úvodná vôňa dodáva parfému ľahký, takmer čistý charakter, ktorý okamžite upúta pozornosť, bez toho aby bol dotieravý. Úvod pôsobí ne a dokonale pripravuje na kvetinové srdce.
V centre kompozície stojí vzácna ruža Taif, jedna z najušľachtilejších ruží na svete. Dodáva vôni jej charakteristickú hĺbku a zmyselnosť. Kvetinové tóny pôsobia jemne, teplo a zároveň silne, sprevádzané jemnými korenistými odtieňmi, ktoré parfému dodávajú elegantnú orientálnu nótu. Táto srdcová nota je harmonicky vyvážená a perfektne sa hodí ako pre ženy, tak aj pre mužov.
Základná nota dotvára vôňu ambrou a ušľachtilým drevom. Zabezpečuje teplo, hĺbku a mimoriadne dlhú výdrž na pokožke. Vôňa sa vyvíja niekoľko hodín a zanecháva elegantnú, nú stopu, ktorá zostáva diskrétne prítomná a zanecháva trvalý dojem.
Vďaka vysokej koncentrácii extraktu parfumu Riiffs Taif presvedčí intenzívnou silou vône a vynikajúcim výkonom. Stačí len niekoľko streknutí, aby bola vôňa cítiť celý deň – a často až do večera. Ideálna pre každodenné nosenie, zvláštne príležitosti alebo elegantné večerné vystúpenia.
Riiffs Taif Extrait De Parfum je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí ocenia kvetinovú eleganciu, orientálnu teplo a vysokokvalitné vôňové kompozície. Nadčasová vôňa s charakterom, ktorá podčiarkuje sebavedomie, štýl a osobnosť.
Čistý parfém od značky Riiffs bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Riiffs
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295151501764
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Riiffs
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295151501764
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Mango Jugaso parfémovaná voda unisex 100 ml
281,00 €/1l
28,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Waha – parfémová voda 100 ml
330,50 €/1l
45,00 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,05 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Forbidden Fruit Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
527,20 €/1l
52,72 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Ombre Black 100ml Ayat Parfumovaná voda - Herren
349,50 €/1l
34,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Parfumovaná voda Opulent Mirage 100 ml - Volare
250,00 €/1l
27,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Seasons Rise parfémovaná voda unisex 100 ml
393,50 €/1l
39,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastické
Jedno z najlepších parfumov, aké som kedy kúpila bez toho, aby som si ho najprv vyskúšala – lahodne ľahké a tá jemná vôňa je daná trvanlivosťou, ktorá nie je príliš dlhá, ale u sviežich parfumov je to bežné. Odporúčam však túto neuveriteľnú, fantastickú vôňu.
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa
Táto vôňa je jedinečná. Svieža, kvetinová a veľmi ženská. Je ideálna na leto, ale ja by som ju nosila v každom ročnom období, pretože je taká krásna. Kvalita je tiež bezkonkurenčná, vôňa vydrží dlho a je cítiť celé hodiny. Som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa! Doručenie na jednotku!
Vôňa je presne taká, ako som očakával – zázvor a citrón, s nádychom vanilky, ktorá mi pripomína Ingenious Ginger, čo je aj jej zámer. Osviežujúca a zároveň sladká, vonia ako zázvorové pivo, skvelá vôňa. Kto má rád GFB, môže si ju bez obáv kúpiť.
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Voní po zázvore a vanilke. Má dobrú trvanlivosť. Vďaka vanilke je zázvor veľmi krémový.
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfém
Parfém sa veľmi podobá originálu a bol doručený rýchlo a spoľahlivo. Dorazil nepoškodený!
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste skvelé
Skvelý produkt vo všetkých ohľadoch. Kto má rád túto vôňu citróna a vanilky, tu si príde na svoje
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Leto
Bola som prekvapená, že tento parfém je naozaj vhodný na leto, pretože má krémovú vôňu a je naozaj dlhotrvácny – všetko je pozitívne
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná letná vôňa
na začiatku skutočne svieža a osviežujúca, v závere sa vôňa mení na teplú a elegantnú
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l