3,7



Na základe 11 hodnotení
Bambucké maslo 3 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
41,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €-7%
13,00 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Telové maslá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUAM Inthenso telové maslo – vyživujúce a spevňujúce 250 ml39 080,00 €/1l
39,08 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Nechtíkové maslo na popraskané nohy319,90 €/1l
42,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
AVON Planet Spa Rituálne telové maslo Tranquility74,95 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Organické bambucké maslo, prírodné, 45 ml
400,44 €/1l
18,02 €
Predajca: taleoo

Herbolive Arganové telové maslo, 200 ml
74,95 €/1l
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Bambucké maslo organické - prírodné 100g
91,80 €/1kg
9,18 €
Predajca: taleoo

Organické bambucké maslo, 200 ml
0,11 €/1l
21,02 €
Predajca: NutraBestBG

3 x alverde prírodná kozmetika - Telové maslo z makadamových orechov a bambuckého masla (3 x 200 ml)
29,92 €/1l
17,95 €
Predajca: Dekoteam_24

Organické 100% bambucké maslo, 80 g
121,38 €/1l
9,71 €
Predajca: Emerosa

LABOR8, maslo na telo s konopím, 250 ml
76,88 €/1l
19,22 €
Predajca: somnia24

Bambucké maslo Unraf 100% čisté, 100 g
65,97 €/1kg
10,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bambucké maslo, 250 g
62,12 €/1kg
18,45 €
Predajca: AbisZ-Markt

Herbolive Telové maslo olivový olej a krétsky ditian 250ml/ 40413
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Biobaza telový krém s bambuckým maslom
27,60 €/1l
6,90 €
Predajca: Trendery

Olivový olej a bambucké maslo 250 ml
14,76 €/1l
3,69 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nacomi Naturalne Masło Shea, 100 ml
15,85 €/1l
6,64 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Katomix

Nacomi Masło do ciała miodowe gofry, 100g
69 083,34 €/1kg
8,29 €
Predajca: Katomix

Hroznové bambucké maslo 60 ml s hroznovým olejom a vitamínom E
283,17 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PLANTANA Bambucké telové maslo s vitamínom E, 500 ml krém
14,39 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kikaboni organické bambucké maslo na pokožku a vlasy, 180 ml
84,94 €/1l
15,29 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli bambucké maslo 3 kg – nerafinované, ručne miesené a triedy A (3 kg vedro)
Zažite čistú silu africkej prírody s bambuckým maslom GiDeli. Náš produkt je 100 % prírodný, nerafinovaný a ručne miesený tradičnou metódou. Vďaka vysokej kvalite triedy A si toto bambucké maslo zachováva všetky svoje cenné vitamíny a živiny, ktoré sa pri priemyselnom rafinovaní často strácajú.
Tradičná výroba a najvyššia čistota
Naše bambucké maslo (Butyrospermum Parkii) sa získava priamo v Afrike a vyznačuje sa absolútnou čistotou. Keďže ide o prírodný produkt, jeho farba sa v závislosti od úrody mení od svetložltej po béžovú.
Ručne miesené pre najvyššiu kvalitu: Každá šarža je starostlivo spracovaná ručne, aby sa optimálne zachovala molekulárna štruktúra tukov a prirodzené liečivé a ošetrujúce vlastnosti.
100 % prírodné a nerafinované: Bez akýchkoľvek prísad, vonných látok, konzervačných látok alebo chemických bielidiel. Produkt dostanete s jeho charakteristickou jemne orechovou vôňou.
Kvalita triedy A: Najvyšší štandard čistoty a obsahu zložiek, ako sú vitamíny A, E a F.
Intenzívna starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty
Bambucké maslo GiDeli je vysoko účinný zvlhčovač, ktorý hlboko preniká do pokožky a vytvára ochrannú bariéru:
Hĺbková starostlivosť a hydratácia: Intenzívne hydratuje, upokojuje suchú a podráždenú pokožku a zanecháva ju na dotyk jemnú a pružnú.
Balzam na pery a starostlivosť o tvár: Premení popraskané pery na zamatovo jemnú pokožku – prirodzená ochrana pred vetrom a chladom.
Starostlivosť o vlasy a nechty: Ideálny ako maska na suché končeky, na starostlivosť o pokožku hlavy alebo na posilnenie nechtovej kožtičky.
Základ pre DIY: Ideálne množstvo na výrobu vlastných krémov, pleťových mliek, balzamov alebo výživných telových krémov vo väčších množstvách.
Výhody 3 kg zásobného vedra
Výhodná zásoba: S 3 kg máte ideálne množstvo na pravidelnú starostlivosť a zároveň profitujete z lepšieho pomeru ceny a výkonu v porovnaní s malými množstvami.
Vysoká stabilita: Robustný formát vedra zaisťuje pevnú stabilitu a optimálne chráni cenný prírodný produkt pred mechanickými vplyvmi a nečistotami.
Opätovne uzatvárateľné: Presne padnúce veko umožňuje jednoduché vyberanie a zaisťuje, že maslo zostane po každom použití hygienicky chránené.
Údaje o produkte v skratke
Značka: GiDeli
Produkt: Bambucké maslo (Butyrospermum Parkii Butter)
Kvalita: trieda A, nerafinované, ručne miesené
Obsah: 3 kg v robustnom, uzatvárateľnom vedre
Vlastnosti: Bohaté na vitamíny, antioxidačné, 100 % prírodné, vegánske
Použitie: tvár, telo, vlasy, pery, nechty
Tipy na použitie
Vezmite potrebné množstvo bambuckého masla z vedra a nechajte ho krátko roztopiť medzi dlaňami. Teraz jemne vmasírujte tekutý olej do pokožky alebo končekov vlasov.
Pokyny na skladovanie
Kozmetický pohárik uchovávajte na chladnom, suchom a pred svetlom chránenom mieste. Po každom použití vždy pevne uzavrite viečko, aby sa trvalo zachovala čerstvosť prírodných tukov.
Upozornenia
Iba na vonkajšie použitie: Bambucké maslo je určené výhradne na použitie na pokožku a nemalo by sa užívať vnútorne.
Vyhnite sa kontaktu s očami: Ak sa produkt dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite čistou vodou.
Bezpečnosť detí: Uchovávajte mimo dosahu detí, aby sa zabránilo náhodnému prehltnutiu.
Upozornenie pre alergikov:Nevhodné pre osoby s alergiou na orechy. Tieto osoby by sa mali vyhnúť používaniu alebo pred použitím vykonať opatrný kožný test.
GiDeli – Tradičná čistota pre vašu prirodzenú krásu.
- Hmotnosť
- 3000 g
- Objem
- 3000 ml
- Zloženie
- Bambucké maslo
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168806773
- Hmotnosť
- 3000 g
- Objem
- 3000 ml
- Zloženie
- Bambucké maslo
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168806773
Hodí sa k tomu

Bambucké maslo 1 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

PURE CHEMICAL | Ricínový olej | nerafinovaný | lisovaný za studena | prírodný z Indie | 1 liter
12,49 €/1l
12,49 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiovej kvality 500ml
12,86 €/1l
6,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Bambucké maslo 1 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
18,99 €/1kg
20,38 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Bambucké maslo 5 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
11,00 €/1kg
63,48 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Posh

PURE CHEMICAL | Bambucké maslo | Nerafinované | Prírodné | Čisté | 1 kg
13,99 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Hydroxid sodný pre sifónové potrubia 5kg NUVIO
23,27 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Bambucké maslo 20 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
10,00 €/1kg
215,98 €
-15,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Izopropanol 5 l 99,9 % IPA čistiaci alkohol odmasťovač pre elektroniku GiDeli
4,99 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Bambucké maslo 10 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
11,00 €/1kg
113,98 €
-3,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

PURE CHEMICAL | Bambucké maslo | Nerafinované | Prírodné | Čisté | 25 kg
8,60 €/1l
214,92 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
75,05 €/1kg
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

PURE CHEMICAL | VG Glycerín farmaceutický, vysoko čistá surovina rastlinného glycerínu, 1 liter
10,99 €/1l
10,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Kondela Rohová univerzálna kuchynská linka Laft 300x220 - grafit / dub craft
1 399,00 €
Doprava zdarma
Predajca: nabbi

Halmar Kuchyňa Margaret 3 260 - orech
781,00 €
Doprava zdarma
Predajca: nabbi

PURE CHEMICAL | Avokádový olej 100%, prvotriedna kvalita, 1 liter
27,74 €/1l
27,74 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

GiDeli aktívny kyslík 1kg, perkarbonát sodný, čistiaci prostriedok, domácnosť
11,99 €/1kg
16,20 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Organické 100% bambucké maslo, 160 g
75,56 €/1l
12,09 €
Predajca: Emerosa

Bambucké maslo nerafinované 200 g – 100 % prírodné, čisté a bez prísad
22,15 €/1l
4,43 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Belini kuchynská linka kuchynský blok kuchynská linka v tvare L JANE kuchynský nábytok s úchytkami, vstavaná kuchyňa bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, dub Wotan
1 881,00 €
Predajca: Belini

Glycerín VG 5L, 99,5%, farmaceutická kvalita, E422, rastlinného pôvodu, pre kozmetiku, domácnosť, GiDeli
5,76 €/1l
28,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Kanársky ostrov datľová palma 60 cm - Phoenix canariensis - Phoenix palm
9,90 €
Predajca: Blumen-Senf

NoblesBox SPC vinylová podlaha s klik systémom, hrúbka 5 mm, vodeodolná, s IXPE podložkou, trieda odolnosti AC5, vhodná pre podlahové vykurovanie, rozmer 122 x 18,4 cm, Imitácia dreva
22,18 €/1m²
4,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OwnStyleBiz

GOURMETmaxx nádoby na skladovanie potravín click-it sada 14 nádob bez BPA na skladovanie v umývačke riadu v mikrovlnnej rúre v mrazničke vzduchotesné nepriepustné stohovateľné
33,24 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

TRS Rote Linsen 500g
7,20 €/1kg
3,60 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Belini kuchynská linka kuchynský blok Grace - kuchynský nábytok 300 cm vstavaná kuchyňa plne vybavená bez elektrospotrebičov so stenovými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, biela vysoký lesk
1 375,00 €
Predajca: Belini

ML-Design 2x jedálenská stolička s podrúčkou a operadlom, šalvia, zo zamatu, otočná
284,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
55% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
55%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%27% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
27%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Som spokojný
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prišiel načas. Dobré služby.
Áno, som spokojný s kvalitou
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný, aj keď na vôňu si treba zvyknúť
Najskôr som si myslela: béééé, to vonia ako nejaký minerálny olej, ale po chvíli pátrania na internete, ako do toho zakomponovať lepšiu vôňu, som bambucké maslo zohriala, zmiešala s kokosovým olejom a esenciálnym olejom podľa vlastného výberu, dala do nádobky so skrutkovacím uzáverom (čistej) a nechala vychladnúť v chladničke.Konzistencia sa mi oveľa ľahšie vyberá a nanáša, a keďže som bambucké maslo použila úplne prvýkrát, som s ním naozaj spokojná, pretože vďaka nemu je moja pokožka naozaj hladká a menej napnutá (suchý typ pleti). Všetkým môžem len odporučiť, aby nepoužívali všetky tie chemikálie, ktoré sú takmer vo všetkých ostatných výrobkoch starostlivosti o pleť, a vaše telo sa vám za to určite poďakuje.
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Áno, som spokojná. Používam to na svoje vlasy. (Mám afro vlasy.) Ďakujem vám.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zle spracované! Ruky preč!
Zle spracované! Žltkastý a kyslý zápach! Táto vec nepatrí do toho, na čo sa má používať, pokiaľ nemáte radi kyslé mlieko a odporný zápach! Predajca akceptuje vrátenie tovaru, ale vrátenie si musíte zaplatiť sami do výšky kúpnej ceny 40 €!
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pokazený olej. kyslý, horký, bledý zápach.
nechutný
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUAM Inthenso telové maslo – vyživujúce a spevňujúce 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,08 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
39 080,00 €/1l

Alfaparf Žlté kučery Leave In Buttercreme 500 ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

Nechtíkové maslo na popraskané nohy
42,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
319,90 €/1l

AVON Planet Spa Rituálne telové maslo Tranquility
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,95 €/1l

Depilflax 100 biely parafín s bambuckým maslom 500 g
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,98 €/1l

Keramická nádrž na maslo Viacúčelová veľkokapacitná bezpečná ekologická keramická nádrž na maslo
48,99 €
Predajca: Zanjo24