4,0



Na základe 1 hodnotenia
Your Sun Gummies želé na opaľovanie beta karotén vitamín E 60 ks doplnok pre pokožku vlasy nechty
23,40 €
65,92 € / 1l
plus 5,29 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bepanthol krém na suchú, citlivú a podráždenú pokožku s164,10 €/1kg
16,41 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku26,06 €/1l
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Jantar Sun Krem do opalania SPF50 50 ml368,00 €/1l
18,40 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Krém s oxidom zinočnatým na podráždenie pokožky, 30 g266,33 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm

Kerastin vlasové sérum 100 ml s niacínamidom, pantenolom a arginínom
249,00 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BasketGuru

Herbamedicus Glukosamínový krém upokojujúci a vyživujúci 250 ml
9,88 €/1l
2,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Omladzujúci krém s vitamínom E - 500g
17,14 €/1l
8,57 €
Predajca: ADONIS

Asther Collagen Urýchľovač Opaľovania Súprava Na Opaľovanie
103,25 €/1l
20,65 €
Predajca: TanningParadise

Kréme s 30% močovinou a vitamínmi A a E, 50g
128 428,57 €/1kg
8,99 €
Predajca: Tersorte

Dexeryl zvláčňujúci krém 500 g
49,32 €/1kg
24,66 €
Predajca: somnia24

Bepanthol Sensicalm Ekzem 50g
299,14 €/1kg
20,94 €
Predajca: Parfumtoi

NIVEA Care Vivn krm na tvr 200ml
66,80 €/1l
13,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

DEXERYL ošetrujúci krém na suchú pokožku alebo neurodermitu, 250 g krém
36,21 €/1kg
10,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Regeneračné Sérum s Ceramídmi na Posilnenie a Ochrannu Nechtov, 11 ml.
740,91 €/1l
8,15 €
Predajca: Tersorte

Retterspitz Hyalurónový gél 30 ml
899,00 €/1l
26,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

iUnik - Beta-glukán, mliečna bariéra, produkt Milchessenz, 200 ml
143,05 €/1l
28,61 €
Predajca: somnia24

Aknederm Creme H, 30 g CRE
569,00 €/1kg
17,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Heliocare Advanced Ultra X 30 kapsúl
730,00 €/1l
29,20 €
Predajca: NutraBestBG

Isdin Velastisa Vulvárny hydratačný krém 30g
794,33 €/1kg
23,83 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Your Sun Gummies – Opaľovacie želé s beta-karoténom, pomaranč, 60 ks
Výživový doplnok s beta-karoténom a vitamínom E podporuje prirodzený proces opaľovania, dodáva pokožke žiarivý vzhľad a pomáha ju chrániť pred účinkami voľných radikálov. Ideálny pre osoby, ktoré chcú pripraviť pokožku pred letom alebo pred cestou do teplých krajín.
Hlavné výhody
- Beta-karotén pomáha dodať pokožke zdravý, zlatistý odtieň
- Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
- Pravidelné užívanie pomáha udržať opálenie dlhšie
- Podpora pre pokožku, vlasy a nechty
- Praktické želé vhodné na každodenné užívanie
Technické parametre
- Forma: želé
- Príchuť: pomaranč
- Obsah: 60 ks
- Aktívne zložky: beta-karotén
- Aktívne zložky: vitamín E
- Aktívne zložky: kyselina hyalurónová
- Dávkovanie: 2 želé denne
- Užívanie: nie je potrebné užívať s jedlom
- Určenie: podpora pokožky
- Určenie: udržanie opálenia
- Určenie: antioxidačná ochrana
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 355 ml
- Zloženie
- Sweeteners: maltitols; water; beef gelatin; acidity regulator: citric acid; vitamin C (L-ascorbic acid); stabilizer: sorbitols; sunflower oil; vitamin E (DL-alpha-tocopheryl acetate); natural orange flavor; hyaluronic acid; glazing agent: carnauba wax; vitamin A (beta-carotene); vitamin D (cholecalciferol).
- Výrobca
- Your Sun
- EAN kód
- 5906670214950
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 355 ml
- Zloženie
- Sweeteners: maltitols; water; beef gelatin; acidity regulator: citric acid; vitamin C (L-ascorbic acid); stabilizer: sorbitols; sunflower oil; vitamin E (DL-alpha-tocopheryl acetate); natural orange flavor; hyaluronic acid; glazing agent: carnauba wax; vitamin A (beta-carotene); vitamin D (cholecalciferol).
- Výrobca
- Your Sun
- EAN kód
- 5906670214950
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Amouage Purpose parfémovaná voda unisex 100 ml
3 450,00 €/1l
345,00 €
Predajca: FragrancesBg

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Your Sun Gummies Želé na opaľovanie na slnku BetaCaroten 1 vrecúško 2 želé
2,09 €
Predajca: TanningParadise

Your Sun Gummies s beta-karoténom a vitamínom E, doplnok výživy, pomarančová príchuť, 60 gummies, podpora opálenia
65,92 €/1l
23,40 €
Predajca: TanningParadise

Byrokko Shine Brown Beta Carotene Żelki Wzmacniające Opaleniznę 150g
170,00 €/1l
25,50 €
Predajca: TanningParadise

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ventilátor bez lopatiek USB Plug-in Prenosný ventilátor klimatizácie s nastavením 6 rýchlostí, časový rozprašovač Chladiace ventilátory pre domácnosť
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Elektrické hlavice zubnej kefky PHILIPS HX9044/87, C3 White, balenie po 4 kusoch, pre dospelých
100,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

Byrokko Shine Brown beta karoténové gumové medvedíky pre opálenie 150 g
170,00 €/1l
25,50 €
Predajca: TanningParadise

Carroten Gold Tanning Gel - urýchľovač opálenia s trblietavými perličkami - Mrkvový opaľovací gél pre rýchle opálenie, 150 ml
152,20 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg