4,3



Na základe 4 hodnotení
The Bath Factory Liberty Body Splash 200 ml – osviežujúci telový sprej s vôňou levandule, pomaranča a vanilky
40%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 14. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 14. októbra
Zľavu poskytuje Exporgin
Zľavu poskytuje Exporgin
13,14 €
109,50 € / 1l
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Labdanum Dusk - EDP - objem: 100 ml1 282,70 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W1 363,50 €/1l
136,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Mugler Angel Nova2 706,80 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Marmara No. 2 Sprej po holení 250 ml
29,52 €/1l
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Osviežujúci telový sprej Mandarin & Yuzu 150 ml
133,20 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kolínska voda Nenuco - Original Spray 240 ml
54,75 €/1l
13,14 €
Predajca: somnia24

FRESH JUICE Telový sprej Rebarbora a brusnica 150 ml
1 025,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coty Vanilla Musk EDC 50 ml W
419,00 €/1l
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Alvarez Gomez, Eau de Cologne s vôňou pomarančových kvetov, 750 ml
11,99 €/1l
8,99 €
Predajca: Parfumtoi

Chanson D'Eau Vanilla – Sprej na telo a vlasy
0,07 €/1l
5,27 €
Predajca: NutraBestBG

4711 Eau De Cologne Spray 20ml
280,00 €/1l
5,60 €
Predajca: NutraBestBG

Malizia Bon Bons Milky Cupcake toaletn voda 50 ml vapo
241,60 €/1l
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nenuco Eau De Cologne 500ml
21,96 €/1l
10,98 €
Predajca: somnia24

Women's Secret Sada 4 telových sprejov 50 ml*4
95,55 €/1l
21,55 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,11 €
Predajca: Sykz

Biele pižmo - telový závoj, 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Summer Daydream telová hmla s vôňou 250ml
66,92 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alvarez Gómez, osviežujúci sprej do vzduchu s vôňou kolónie, 300 ml
45,83 €/1l
13,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medex ústní sprej Minty Fresh Breath Freshening Spray 20 - Xpel
99,50 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Malizia Bon Bons Sweet Candy toaletn voda 50 ml Vapo
241,60 €/1l
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cíťte ľahkosť a sviežosť Liberty na svojej pokožke.
The Bath Factory Liberty Body Splash bol vyvinutý, aby vašej každodennej starostlivosti o telo dodal príjemnú vôňu a osviežujúci nádych. Vyvážená kompozícia vône spája jemnú eleganciu francúzskeho levandule s živou sviežosťou tuniského pomaranča a teplou jemnosťou madagaskarského vanilky.
Telesný sprej sa ľahko nanáša a je ideálny na použitie po sprchovaní alebo kedykoľvek počas dňa. Liberty tak zaisťuje pocit upravenej pokožky a príjemný zážitok z vône v každodennom živote.
Praktická 200 ml fľaša je vhodná na použitie doma aj na cestách.
Turecku 8685080100028
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Propylénglykol, Glycerín, Tetrametylacetyloktahydronaftalény, Linalool, Vanilín, Linalylacetát, Benzylsalicylát, Limonén, Kumarin, Acetylcedrén, Olej z kôry citróna, Olej/extrakt z levandule, Citrus Aurantium Peel Oil, Hydroxycitronellal, Citronellol, Terpineol, Pinene, Geranyl Acetate, Geraniol, Pogostemon Cablin Oil, Rose Ketones, Camphor, Beta-Caryophyllene, CI 19140, CI 42090, CI 16035, CI 17200.
- Výrobca
- The Bath Factory
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8685080100028
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Propylénglykol, Glycerín, Tetrametylacetyloktahydronaftalény, Linalool, Vanilín, Linalylacetát, Benzylsalicylát, Limonén, Kumarin, Acetylcedrén, Olej z kôry citróna, Olej/extrakt z levandule, Citrus Aurantium Peel Oil, Hydroxycitronellal, Citronellol, Terpineol, Pinene, Geranyl Acetate, Geraniol, Pogostemon Cablin Oil, Rose Ketones, Camphor, Beta-Caryophyllene, CI 19140, CI 42090, CI 16035, CI 17200.
- Výrobca
- The Bath Factory
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8685080100028
Hodí sa k tomu

Sprchový gél The Bath Factory Liberty 400 ml – s pomarančom, vanilkou a levanduľou
42,25 €/1l
16,90 €
Predajca: Exporgin

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť
1 260,00 €/1l
18,90 €
Predajca: Exporgin

The Bath Factory Liberty telový peeling 300 g – s jojobovým a avokádovým olejom
73,00 €/1l
21,90 €
Predajca: Exporgin

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Duhome jedálenské stoličky sada 2 kuchynských stoličiek kreslo do obývačky čalúnené kreslo s kovovými nohami zamatové kreslo, béžová farba
109,98 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Duhome

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

The Bath Factory Gold Aura Body Splash 200 ml – orientálna vôňa
112,50 €/1l
22,50 €
Predajca: Exporgin

The Bath Factory Gold Aura Body Scrub - Mystická starostlivosť pre žiarivú pokožku
75,00 €/1l
22,50 €
Predajca: Exporgin

The Bath Factory Sweet Vanilla - Rozmaznávajúca starostlivosť so zmyselnou vanilkovou vôňou
43,75 €/1l
17,50 €
Predajca: Exporgin

Sinoz Avocado Bomb Očný krém 15 ml – Hydratácia a sviežosť pre oblasť okolo očí – s avokádovým olejom, kyselinou hyalurónovou, niacinamidom, lipozomálnym kofeínom
1 193,33 €/1l
17,90 €
Predajca: Exporgin

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Pohovka Béžová obývacia súprava 3+2+1 miestna sedacka Zamat vysoké drevené nohy buk
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tefal Inicio Compact GC270D10, Čierna, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, Rošt, 230 x 145 mm, 1 zone(s), Veko
56,85 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – hnedá rukoväť
66,54 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU

COLAMY, sada 2 jedálenských stoličiek, robustné a elegantné, v minimalistickom škandinávskom štýle, ideálne do jedálne a kuchyne, béžové
167,98 €
Doprava zdarma
Predajca: COLAMY

Šampón Bioxcin Forte - Intenzívna starostlivosť proti vypadávaniu vlasov, B11, 300 ml
53,30 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
185,13 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

3x cesnakový šampón 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávaniu vlasov ženy muži
12,20 €/1l
18,30 €
Predajca: mk-tronic

Dievčenský bicykel Detský bicykel od 6 rokov 20 palcový detský bicykel so 6-rýchlostným srdcovým bicyklom Shimano Heart Bike ružový
238,77 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
188,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

The Bath Factory Banana Split sprchový gél 400 ml - sprchový gél
43,75 €/1l
17,50 €
Predajca: Exporgin

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Skye Decor, Sable - Travertín, konferenčné stolíky, travertín, 119 x 40 x 60 cm
74,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Sterling

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Liberty
Rýchle doručenie a skvelý tovar! Vďaka pevnému baleniu dorazilo všetko nepoškodené. Tovar bol bezpečne a starostlivo zabalený. Určite si tu zase niečo kúpim!
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
710,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 335,00 €/1l

Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,50 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,60 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,60 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l