Ardell | Magnetické mihalnice - Dvojité 521 - 2 páry - Opakovane použiteľné mihalnice - Čierne - s DUO lepidlom
10,99 €
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Umelé mihalnice a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kiss | Umelé riasy - Čierne - 4 páry - Predlžovanie rias - Umelé riasy18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Ardell | Magnetické mihalnice - dvojité 110 - 2 páry - opakovane použiteľné mihalnice - čierne17,63 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Ardell Seamless, Čierna, Priehľadná, Lepidlo na predlžovanie mihalníc26,05 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Ardell, Deluxe 105, Umelé riasy s lepidlom10,99 €
Predajca: Lemonbite

Dvojité mihalnice Ardell Double Up 201, 1 pár
6,81 €
Predajca: NutraBestBG

Ardell Mini Faves 3 páry mihalníc + duo lepidlo 1 g
6,40 €
Predajca: Katomix

Ardell 74764368522, Magnetické mihalnice, Čierna, Ženy
19,54 €
Predajca: somnia24

Ardell 207 dvojité mihalnice z pravých vlasov
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Magnetick apliktor na riasy Ardell
6,03 €
Predajca: Bugelo

Magnetické riasy Ardell 110
930,00 €/1kg
13,02 €
Predajca: somnia24

INF Magnetické mihalnice CT08-4 - Opakovane použiteľné a bez lepidla
16,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Magnetické riasy Ardell 113
14,70 €
Predajca: somnia24

Ardell, Mihalnice na pásikoch, 101 Black, 1 pár
8,15 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell 74764679536, Magnetické mihalnice, Čierna, Ženy, 4 kusov
29,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ardell 74764649218, Magnetické mihalnice, Čierna, Ženy
53,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Magnetické riasy s aplikátorom, 4 páry, bez lepidla, opakovane použiteľné
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ardell, Riasy na prúžkoch, 401 Čierne, 1 pár
13,17 €
Predajca: somnia24

Ardell DUO Striplash Adhesive lepidlo na umelé mihalnice White/Clear 14 g
14,03 €
Predajca: Glamperfeu

Ardell - Sada Umelých Rias na Pásiku 2 Páry - 120 Demi - s Lepidlom DUO
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Magnetické riasy s aplikátorom, 4 páry, bez lepidla, opakovane použiteľné
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ardell | Magnetické mihalnice - Dvojité 521 - 2 páry - Opakovane použiteľné mihalnice - Čierne - s DUO lepidlom
Objavte dokonalé riasy Ardell na každú príležitosť s 2 pármi ri as Ardell. Tieto nalepovacie riasy sú ideálne na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti, ponúkajú ľahký pocit a prirodzený vzhľad. Riasy pre citlivé oči sú opakovane použiteľné a poskytujú úchvatný objem.
Prehľad produktov:
Magnetické riasy - Double 521 z radu Ardell Light as Air spájajú pohodlie a štýl. Tieto ľahké riasy sú o 50 % ľahšie ako tradičné riasy a pohodlne sa nosia. Každé balenie obsahuje 2 páry rias a lepidlo na riasy DUO (1 g) pre jednoduchú aplikáciu.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie:
Riasenky Ardell sú navrhnuté s niekoľkými vlastnosťami, ktoré uľahčujú ich aplikáciu a zvýrazňujú vzhľad.
- Ľahká konštrukcia: Riasy sú o 50 % ľahšie, vďaka čomu sa pohodlnejšie nosia.
- Efekt prirodzeného objemu: Konštrukcia vytvára plnší, ale prirodzený vzhľad, ktorý dokonale zvýrazní oko.
- Mäkké konce: Tento tvar pomáha vytvárať jemnejšie a decentnejšie zakončenie.
- Invisiband®: Tenký pásik uľahčuje prispôsobenie rias prirodzenej línii rias, vďaka čomu sa pohodlnejšie nosia.
- Súprava s lepidlom: Balenie obsahuje 2 páry rias a lepidlo na riasy DUO, takže ich môžete začať ihneď aplikovať.
Magnetické riasy - Double 521 sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov so špeciálnym zložením lepidla, ktoré obsahuje kopolymér akrylátov/etylhexyl-akrylátu a denaturovaný alkohol. Balenie obsahuje viacjazyčný návod v nemčine a angličtine, aby bola aplikácia zrozumiteľná pre všetkých používateľov.
Výhody a použitie:Každodenné mihalnice sú ideálne na každú príležitosť. Ponúkajú nielen prirodzený vzhľad, ale sú vhodné aj na špeciálne príležitosti. S riasami pre objem sa ľahko manipuluje a dajú sa aplikovať bez námahy.
Výhody výrobku:
- Pohodlné nosenie: riasy Light as Air sú navrhnuté tak, aby sa dali nosiť celý deň bez toho, aby spôsobovali nepohodlie.
- Opakovane použiteľné: Každý pár sa dá použiť viackrát, čo z nich robí udržateľnú voľbu.
- Jednoduchá aplikácia: Vďaka priloženému lepidlu DUO je aplikácia rýchla a jednoduchá.
- Univerzálnosť: Ideálne na každodenný vzhľad alebo očarujúce večerné udalosti.
- Ideálne pre citlivé oči: Jemné materiály sú vhodné aj pre používateľov s citlivými očami.
Prečo si vybrať tento produkt:Ardell Lashes - Double 521 sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá prirodzené riasy s nádychom objemu. Vďaka ľahkému dizajnu, jednoduchej aplikácii a priloženému lepidlu na riasy DUO sú ideálnym doplnkom každej kozmetickej súpravy.
- Farba
- Čierna
- Model
- duo Light As Air 521
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Farba na vlasy
- Čierna
- Výrobca
- Ardell
- Rozsah dodávky
- 1 x umelé riasy
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 007476458430407476458430474764584304
- Farba
- Čierna
- Model
- duo Light As Air 521
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Farba na vlasy
- Čierna
- Výrobca
- Ardell
- Rozsah dodávky
- 1 x umelé riasy
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 007476458430407476458430474764584304
Hodí sa k tomu

INF Sada magnetických mihalníc
10,69 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ardell | Magnetické mihalnice - dvojité 110 - 2 páry - opakovane použiteľné mihalnice - čierne
17,63 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Umelé riasy na páse Blowout Pixie x4 Kiss 02
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Elektrická zubná kefka so striebornými iónmi - Efektívne bojuje proti baktériám pre zdravý úsmev.
836 000,02 €/1kg
8,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rexona Invisible Aqua, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 72 h
85,53 €/1l
12,83 €
Predajca: Zeitburg

Tresemme | Šampón - hydratačný - 685ml Maxi Size - s ceramidmi a vitamínom E - intenzívna starostlivosť
10,93 €/1l
7,49 €
Predajca: Lemonbite

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
159,90 €/1l
16,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Martinelia Little Unicorn Paleta do makijażu dla dzieci w formie książki
152 000,00 €/1kg
15,20 €
Predajca: Lemonbite

Ardell Lift Effect 741, Páskové riasy, Čierna, Ženy, 2 kusov
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Kids Euroswan Zvýrazňovače obojstranné 12ks - WOW Generation
16,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
10,58 €/1l
5,29 €
Predajca: Lemonbite

Kiss My Face - Strip Lash Adhesive with Aloe Black - Black Lash Adhesive 7.0g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Magnetické umelé riasy Faux Mink 817 pre ženy 1 - Black - Ardell
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Shea Butter Dialy Ö l Moisturizerr 385Ml
21,51 €/1l
8,26 €
Predajca: NutraBestBG

WOW Generation súprava lakov na nechty pre deti | Meniaca farbu | Manikúrová súprava pre deti
15,60 €
Predajca: Lemonbite

Magnetické Umelé Riasy 3D 13Mm 27Mm Magnety Bez Lepidla
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeMarkt24

Kiss Lash Couture Lepidlo Na Riasy - Čierne 5G
14,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kiss | Umelé riasy, pásiky na riasy, VTeddy Kiss, dlhé, husté, 1 pár
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Dlhé čierne umelé mihalnice Ardell Individuals Duralash Naturals bez uzlov v balíkoch pre ženy
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Kiss My Face - Magnetic Lashes Double Strength - Magnetic algae
14,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Občerstvovacia krabička s motívom Disney Stitch + príbor
12,52 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Kiss Eyeliner Magnetic 5G
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Manikúrová súprava pre deti - Kozmetická taštička - Súprava na úpravu nechtov - Bezpečné zloženie - Ideálne ako darček
14,76 €
Predajca: Lemonbite

VASAGLE stojan na topánky Stojanový stojan so 6 úrovňami Stojan na topánky White
36,60 €
Predajca: Jurhan

INF DIY sada magnetických mihalníc – štýl kamélie a slnečnice
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: Lemonbite

Splat Zahnpasta 75 ml Blackwood Special
58 250,00 €/1kg
6,99 €
Predajca: Lemonbite
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ardell Natural Lashes 6 Pairs umelé mihalnice 120



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Kiss | Riasy na páse, Sister Nature Dawn, výrazne zahnuté riasy s 3D efektom, 1 pár
9,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash SUPER-V - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 10 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising C-Wimpern, 0.15, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 15 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotisierende Wimpern D, 0.07, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 14mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 13mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Matte Mix D Wimpern, 0.07, 6-14 mm
12,94 €
Predajca: HAIRSALE

Kiss | Umelé riasy, pásiky na riasy, Bombshell Multi, dlhé, husté, 4 páry



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Kiss | Umelé riasy - Čierne - 4 páry - Predlžovanie rias - Umelé riasy
18,99 €
Predajca: Lemonbite

KISS MAGNETIC EYELINER CHARM magnetische Wimpern



1,5Priemerné hodnotenie: 1,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Umelé riasy Ardell 6-pack Demi Wispies
21,59 €
Predajca: Lemonbite

Kiss My Face - Falscara Eyelash Starter Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
18,99 €
Predajca: Lemonbite
18 990,00 €/1l

KISS Lash Couture Luxtension Cluster Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
16,94 €
Predajca: Lemonbite

Kiss Pompadour pásik na riasy Multi x4 s lepidlom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,49 €
Predajca: Lemonbite