5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lactacyd Femina 200 ml85,00 €/1kg
17,00 €
Predajca: Inaris_International

Ďalšie informácie o reklame
Intímny umývací gél Cranberry 250ml54,36 €/1l
13,59 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Intimný umývací gél č. 26, 250 ml54,36 €/1l
13,59 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Vionell Intimate Hydro Gel, balenie 2 ks (2 x 30 ml)285,00 €/1l
17,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nuvinol gél na hemoroidy a análnu trhlinu 40 ml
362,50 €/1l
14,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Letipharma Letifem Sensitive Gel 250 ml
127,60 €/1l
31,90 €
Predajca: somnia24

Letifem Woman Intimgel 250 ml
101,64 €/1l
25,41 €
Predajca: somnia24

Multi-Gyn Femiwash Gel 220 ml
29,16 €/1kg
7,29 €
Predajca: AbisZ-Markt

Intímny dezodorant 125 ml
70,16 €/1l
8,77 €
Predajca: VISO

Naturals Pure Intimate Gel 100 ml
125,10 €/1l
12,51 €
Predajca: LBD

vionell Intim-Hydro-Gel, 30 ml
285,00 €/1l
8,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lactacyd Pharma Sensitiv 250ml
76,84 €/1l
19,21 €
Predajca: somnia24

Femmelife Intimate Flora 15 tabliet
40,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Biobaza, Intima, Teebaum, Intímny gél, 200 ml
47,75 €/1l
9,55 €
Predajca: NutraBestBG

Gynekologicky̌ gel s kyselinou laktobionovou, Ziaja Intima 200 ml
22,35 €/1l
4,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Herrencreme Intim-Duschgel 200 ml
45,05 €/1l
9,01 €
Predajca: AbisZ-Markt

Damencreme Intim Waschlotion 200 ml
54,05 €/1l
10,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Behrend Gél na hemoroidy 30 ml
581,33 €/1l
17,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Intímny dezodorant v spreji 50ml
339,80 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Multi-Gyn Florabalance vaginálny gél 50 ml
241,80 €/1l
12,09 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Grovi Gel – gél pre mužskú výkonnosť a sebavedomie – 50 ml
Popis
Grovi Gel je gél na vonkajšie použitie, ktorý bol vyvinutý pre každodennú starostlivosť a podporuje príjemný pocit na pokožke. Zloženie obsahuje vybrané zložky a zaisťuje svieži a ošetrený pocit na pokožke.
Ľahká textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva, sa ľahko nanáša a nezanecháva pocit lepkavosti ani mastnoty. Gél je vhodný na pravidelné používanie v rámci každodennej starostlivosti.
Hlavné vlastnosti
- Gél na podporu starostlivosti a dobrej pohody
- Ľahká textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva
- Zaisťuje svieži a príjemný pocit na pokožke
- Vhodný na pravidelné používanie
- Praktické balenie s objemom 50 ml
Použitie
Naneste malé množstvo gélu na čistú pokožku a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Vhodné na pravidelné používanie.
Detaily produktu
- Produkt: Grovi Gel
- Typ: gél na vonkajšie použitie
- Objem: 50 ml
- Cieľová skupina: dospelí
-
Upozornenie
Iba na vonkajšie použitie. Tento produkt nie je liek a slúži výlučne na kozmetické a všeobecné ošetrovacie účely.
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Zloženie
- Aqua, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Glycerin, Panthenol, Urea, Hydroxyethylcellulose, Opuntia Ficus-Indica Extract, Arginine HCL, Caffeine, Ptychopetalum Olacoides Bark Extract, Chamomilla Recutita Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Coffea Arabica Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, Caviar Extract, Mentha Arvensis Leaf Extract, Hydroxyacetophenone, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Taurine, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.
- Výrobca
- GLOBAL D LTD
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8059916602633
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Zloženie
- Aqua, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Glycerin, Panthenol, Urea, Hydroxyethylcellulose, Opuntia Ficus-Indica Extract, Arginine HCL, Caffeine, Ptychopetalum Olacoides Bark Extract, Chamomilla Recutita Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Coffea Arabica Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, Caviar Extract, Mentha Arvensis Leaf Extract, Hydroxyacetophenone, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Taurine, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.
- Výrobca
- GLOBAL D LTD
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8059916602633
Hodí sa k tomu

Vagisan hydratačný krém na vaginálnu suchosť, 50 g krém
360,60 €/1kg
18,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

Depilačný prášok na odstraňovanie intímnych chĺpkov
0,24 €/1l
34,98 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Probiotiká pre ženy na vaginálnu flóru, aj v prípade kandidózy. Vysoká dávka vaginálnych probiotík: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg
84,50 €/1kg
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: LAGA_PHARMA

Deumavan intímny vaginálny ovál 10 ks
556,50 €/1kg
11,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gynofit Vaginálny hydratačný gél 12X5 ml
7 250,00 €/1l
36,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mustela żel do higieny intymnej 200ml
127,05 €/1l
25,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Uriage Gyn-Phy Odświeżający żel do higieny intymnej, 500ml
24 545,45 €/1kg
13,50 €
Predajca: Friseurtotal

Eucerin Intimate Hygiene Gentle Cleansing Lotion (2 x 250 ml)
40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: Bugelo

Intímny umývací gél pre mužov 250ml
53,96 €/1l
13,49 €
Predajca: medpak_shop

LANSINOH intímna sprcha na perineum
33,68 €/1l
20,38 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,42 €
Predajca: Katomix

Veet 3238350 Veet Expert Intimbereich Enthaarungscreme 100,0 ml
170,90 €/1l
17,09 €
Predajca: somnia24

Vagisan Intimate Wash Lotion 200 ml
121,05 €/1l
24,21 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ziaja Intima Płyn do Higieny Intymnej Kwas Mlekowy 500 ml
10,78 €/1l
5,39 €
Predajca: MANADA

SKYN Aqua Feel Nawilżający żel intymny, 80ml
174,88 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Roge Cavailles, antibakteriálny gél na intímnu hygienu, prírodné zložky, gél na intímnu hygienu, 250 ml
42,16 €/1l
12,45 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Lactacyd, ochrana a jemnosť, tekutý, 300 ml
16,07 €/1l
4,82 €
Predajca: LAVONIO

NIVEA Intimo Sensitive, 1 kusov, NGM Soap
42,16 €/1l
10,54 €
Predajca: M_plus_L

MEDintim vaginálny aplikátor na gél a krém, 3 ks príslušenstva
90,26 €/1kg
3,52 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kožušina Cosmea BIO Normal s krídlami 14 ks
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
36,04 €/1l
9,01 €
Predajca: TR8

Tekuté mydlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200ml
62,81 €/1kg
17,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Multi-Gyn FemiWash, pena na intímnu hygienu, 100 ml
42 000,00 €/1kg
8,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Chustičky na ošetrovanie Seni Care, 80 kusov
64 900,00 €/1kg
6,49 €
Predajca: ClinicCare

Intima Liasan, Chusteczki nawilżane do higieny intymnej, 30 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
596 666,68 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hygienické vložky Always Ultra Normal pre bežné dni 2-pack
8,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walde Seifen Hodvábny dezodorant
260,00 €/1l
10,40 €
Predajca: MyParfumerie

Vždy Pánske Pravidelné Podložky Bez Skratky, 10 Kusov
26,95 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sebamed Intimate Wash pre citliv pokoku 200ml Intimate Cosmetics
40,52 €/1kg
10,13 €
Predajca: VISO

Vionell Masť na intímnu hygienu Účinná starostlivosť o intímnu oblasť 15ml
581,33 €/1l
8,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Men Jajoper Lucky Lover 100 ml - Zmyselná pánska vôňa
59,90 €/1l
5,99 €
Predajca: Trendery
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lactacyd Fluid Gynekologický antimykotický prípravok na intímnu hygienu 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1l

VIVADER – Vysoko kvalitný lubrikačný gél pre intimnú hygienu pre pohodlie a jemnosť – 50 ml
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

Grovi Gel – gél pre mužskú výkonnosť a sebavedomie – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

BIG SIZE GEL – Gél pre sebavedomie a výkonnosť – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

AmorMax Gel – gél pre intímne pohodlie a vitalitu – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: AltaShop
760,00 €/1kg

Probiotiká pre ženy na vaginálnu flóru, aj v prípade kandidózy. Vysoká dávka vaginálnych probiotík: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
84,50 €/1kg

Intim Salbe Cranberry
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
306,53 €/1l

Hygienické vložky Always Ultra Veľkosť 6 – 8 kusov
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
83,25 €/1kg

Hygienick vloky ALWAYS Ultra Normal Plus s krdlami, 10 kusov
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1kg

Intímna masť č. 27 30ml
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
533,00 €/1l

Intimate - umývacia pena Sensitive 250ml
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Intímna umývacia pena 250ml
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Mikro spínač, momentový mikro spínač, pákový mikro spínač, vodotesný mikro spínač, mikro koncový spínač, koncový spínač
27,99 €
Predajca: Zanjo24
559,80 €/1kg

Avon Care Intima Calming Intimate Hygiene Liquid 250 ml
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

AVON Osviežujúci intímny umývací gél
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

Intímny umývací gél pre mužov 250ml
13,49 €
Predajca: medpak_shop
53,96 €/1l

SKYN Aqua Feel Nawilżający żel intymny, 80ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
174,88 €/1l

Intimný umývací gél č. 26, 250 ml
13,59 €
Predajca: medpak_shop
54,36 €/1l

Intímny umývací gél Cranberry 250ml
13,59 €
Predajca: medpak_shop
54,36 €/1l

Tena Lady Extra Plus pre suchý a bezpečný pocit 6-pack
40,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies