Sospiro Vibranna Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
190,31 €
1 903,10 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Hacivat Extrait de Parfum 100 ml UNISEX1 787,70 €/1l
178,77 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX1 694,30 €/1l
169,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boucheron Fève Tonka de Canaima EDP 100 ml UNISEX684,72 €/1l
85,59 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 977,60 €/1l
197,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Sospiro Farsa Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 920,27 €/1l
144,02 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Courreges, L'Empreinte, Eau de Parfum, Unisex, 50 ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Moudon Élégant Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
418,50 €/1l
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj Nafais Magrib Eau De Parfum 100 ml (unisex)
270,00 €/1l
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
555,50 €/1l
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
3 634,20 €/1l
181,71 €
Predajca: somnia24

Nishane Hacivat X Extrait de Parfum, 15 ml, unisex
3 586,67 €/1l
53,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sospiro Diva Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 908,00 €/1l
143,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

M.Micallef EdenFalls EDP 50 ml UNISEX
2 133,00 €/1l
106,65 €
Predajca: somnia24

Chabaud Nectar de Fleurs EDP 100 ml UNISEX
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: somnia24

Gritti Fenice Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 880,60 €/1l
188,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Rasasi Hawas Rouge, Eau de Parfum, 100 ml
302,50 €/1l
30,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moudon Précieux Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
542,40 €/1l
54,24 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thameen Noorolain Taif Extrait de Parfum 100 ml W
1 866,80 €/1l
186,68 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfém Vibranna od Sospiro Perfumes je chyprová kvetinová vôňa pre ženy aj mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2025 a vytvorili ju Salah Al Zarooni a Christian Provenzano. Táto elegantná a moderná kompozícia spája jemné kvetinové tóny s klasickými chyprovými akordmi, čím vytvára sofistikovaný a nadčasový charakter. V úvode sa rozvíja púdrová kosatec (orris) doplnená sviežou bergamotou, ktoré dodávajú vôni jemnosť a ľahký lesk. Srdce parfému tvorí zelený mach, nežná konvalinka a hrejivé muškátové orechy, čo prináša harmonickú kombináciu sviežosti, elegancie a ľahkej korenistosti. Základ vône je zmyselný a dlhotrvajúci vďaka tónom pižma, zemitej pačuli a hrejivej ambry, ktoré zabezpečujú hlboký a elegantný dozvuk. Výsledkom je vyvážený parfém, ktorý zanecháva čistú, sofistikovanú a prirodzene príťažlivú stopu vhodnú na každodenné aj večerné nosenie.
- Model
- Vibranna
- Hmotnosť
- 0.516 kg
- Druh vône
- Woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), NEROLIDOLOVÉ IZOMÉRY, CEDROL, ETYLÉNBRASSYLÁT, PENTADECALAKTÓN, 2-ACETONAFTÓN, HEXAMETYLINDANOPYRÁN, ACETYLHEXAMETYL TETRALÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, LIMONÉN, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, FARNESOL, EUGENOL, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, ISOEUGENOL.
- Výrobca
- Sospiro
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPáni
- EAN kód
- 3700583503291
- Model
- Vibranna
- Hmotnosť
- 0.516 kg
- Druh vône
- Woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), NEROLIDOLOVÉ IZOMÉRY, CEDROL, ETYLÉNBRASSYLÁT, PENTADECALAKTÓN, 2-ACETONAFTÓN, HEXAMETYLINDANOPYRÁN, ACETYLHEXAMETYL TETRALÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, LIMONÉN, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, FARNESOL, EUGENOL, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, ISOEUGENOL.
- Výrobca
- Sospiro
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPáni
- EAN kód
- 3700583503291
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 977,60 €/1l
197,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
286,80 €/1l
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

AURORA SCENTS Cherry In The Woods 100 ml EDP woda perfumowana unisex
673,00 €/1l
76,50 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 100ml
2 148,60 €/1l
214,86 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 991,50 €/1l
199,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Marmara parfémovaná voda unisex 100 ml
425,60 €/1l
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

The House Of Oud Grape Pearls parfumovaná voda 75ml
2 360,93 €/1l
177,07 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff - Casamorati 1888 Lira EDP 100ml
1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 100 ml
3 268,60 €/1l
326,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l