Odsávač čiernych bodiek KRUMAD je ideálnym riešením pre dôkladné a kontrolované čistenie pórov v domácom prostredí. Vďaka modernej vákuovej technológii zariadenie účinne odstraňuje čierne bodky, prebytočný kožný maz a nečistoty a prispieva k viditeľnému zlepšeniu vzhľadu pokožky.
Cielené čistenie s 5 stupňami sania Vďaka 3 nastaviteľným stupňom sania je možné intenzitu individuálne prispôsobiť rôznym typom pleti – od citlivej pleti až po silnejšie upchaté póry. Takto sa dosiahne bezpečné a kontrolované použitie bez zbytočného zaťaženia pleti.
5 nástavcov pre všestranné použitie 4 dodávané vymeniteľné nástavce umožňujú cielené použitie na rôzne oblasti , ako je tvár, nos alebo brada. Ideálne pre bodové čistenie a komplexnú starostlivosť o pleť.
LED displej pre plnú kontrolu Integrovaný LED displej zobrazuje aktuálnu úroveň sania a prevádzkový stav, takže máte kedykoľvek kontrolu nad aplikáciou.
Účinné odstraňova...
KRUMAD odsávač čiernych bodiek s 3 stupňami, odsávač pórov s LED displejom, 5 nástavcov, čistič pórov na tvár, odstraňovač čiernych bodiek, prístroj na čistenie pleti
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €-7%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Čistič pórov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Sada pinziet na odstraňovanie čiernych bodiek, sada na odstraňovanie pupienkov z nehrdzavejúcej ocele s puzdrom, nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek – PORACLEAN
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Ďalšie informácie o reklame
GESS Exotic – Ultrazvukový peeling na tvár 7v1: Profesionálna starostlivosť doma
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
67,88 €
10% poukaz
Predajca: GESS
Ďalšie informácie o reklame
Súprava na odstraňovanie čiernych bodiek 15-dielna vytláčacia súprava na komedóny z nehrdzavejúcej ocele čierna
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci prístroj 2 v 1 na hĺbkové čistenie pórov s 5 stupňami intenzity, bezdrôtový prístroj na odstraňovanie komedónov s 4 nástavcami, odsávač pórov - KILPOR 2.0
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Odsávač čiernych bodiek KRUMAD je ideálnym riešením pre dôkladné a kontrolované čistenie pórov v domácom prostredí. Vďaka modernej vákuovej technológii zariadenie účinne odstraňuje čierne bodky, prebytočný kožný maz a nečistoty a prispieva k viditeľnému zlepšeniu vzhľadu pokožky.
Cielené čistenie s 5 stupňami sania Vďaka 3 nastaviteľným stupňom sania je možné intenzitu individuálne prispôsobiť rôznym typom pleti – od citlivej pleti až po silnejšie upchaté póry. Takto sa dosiahne bezpečné a kontrolované použitie bez zbytočného zaťaženia pleti.
5 nástavcov pre všestranné použitie 4 dodávané vymeniteľné nástavce umožňujú cielené použitie na rôzne oblasti , ako je tvár, nos alebo brada. Ideálne pre bodové čistenie a komplexnú starostlivosť o pleť.
LED displej pre plnú kontrolu Integrovaný LED displej zobrazuje aktuálnu úroveň sania a prevádzkový stav, takže máte kedykoľvek kontrolu nad aplikáciou.
Účinné odstraňovanie čiernych bodiek a nečistôt Čistič pórov využíva vákuovú technológiu na hlboké čistenie pórov a jemné uvoľňovanie čiernych bodiek bez dráždenia pokožky. Pravidelné používanie môže viditeľne zjemniť vzhľad pokožky a zlepšiť štruktúru pórov.
Jednoduché použitie v každodennom živote Prístroj sa ľahko ovláda a je ideálny na pravidelné čistenie tváre doma. Je perfektný pre všetkých, ktorí chcú efektívne doplniť svoju starostlivosť o pleť bez náročných procedúr.
Kompaktný a pohodlný Ergonomický tvar zaisťuje príjemnú manipuláciu a umožňuje presné vedenie po pokožke. Ideálne na použitie v kúpeľni alebo na cestách.
Detaily produktu:
Typ produktu: odsávač čiernych bodiek / odsávač pórov
Úrovne sania: 3
Nástavce: 5 vymeniteľných hlavíc
Displej: LED displej
Použitie: tvár, nos, brada
Funkcia: Čistenie pórov, odstraňovanie čiernych bodiek, starostlivosť o pleť
Čistič pórov KRUMAD je praktickým riešením pre cielené, účinné a pohodlné čistenie pleti – pre svieži a ošetrený pocit pleti v každodennom živote.
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(168)Počet hodnotení: 168
15,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Elektrická mini masážna pištoľ, technológia baňkovania a infračerveného tepla USB masážny prístroj na krk - CUPNOVA
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Čistiaca kefka na tvár Nabíjateľná USB vodotesná kefka na tvár Elektronická ultrazvuková čistiaca kefka na pleť Hĺbkové čistenie Exfoliácia Retoo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,29 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
7 v 1 stroj na vodnú dermabráziu, starostlivosť o pleť tváre, kúpeľ tváre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
359,09 €
Predajca: BlissShopping
MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(404)Počet hodnotení: 404
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(44)Počet hodnotení: 44
19,29 €
Predajca: medpak_shop
GreenBlue automatický varič vajec, výkon 400W, až 7 vajec, odmerka, 220-240V~, 50Hz, GB572
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(56)Počet hodnotení: 56
19,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
34,24 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
30,21 €
Predajca: odsellingaaa
AVANA iPhone XR / iPhone 11 Armoured Glass Privacy Protective Film Display Protective Glass 9H Anti-Spy Armour Film 2 ks
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(130)Počet hodnotení: 130
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(820)Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(221)Počet hodnotení: 221
104,06 €
Predajca: PerfumTraders
Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(180)Počet hodnotení: 180
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Sada pinziet na odstraňovanie čiernych bodiek, sada na odstraňovanie pupienkov z nehrdzavejúcej ocele s puzdrom, nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek – PORACLEAN
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
KRUMAD Ultrazvukový čistič pleti, odstraňovač čiernych bodiek na tvár, 3 stupne, čistič pórov s akumulátorom, čistič pleti na hĺbkové čistenie pórov, čierny
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
KRUMAD odsávač čiernych bodiek s 3 stupňami, odsávač pórov s LED displejom, 5 nástavcov, čistič pórov na tvár, odstraňovač čiernych bodiek, prístroj na čistenie pleti
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7%
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
GESS Exotic – Ultrazvukový peeling na tvár 7v1: Profesionálna starostlivosť doma
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
67,88 €
10% poukaz
Predajca: GESS
Kozmetická špachtľa na tvár Expert 20 Type 1 (Beauty Care Double-ended Tool)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,62 €
Predajca: HAIRSALE
Aquafacial Lösung / Profacial Peel Solution Set of 3 (3x500 ml) BMTLAB
59,00 €
Predajca: BMTLAB
39,33 €/1l
Odstraňovač čiernych bodiek a vysávač pórov s kamerou, čistič tváre na akné, 4 vymeniteľné nástavce, USB, nabíjacie stanice - GESS SLEEK
37,88 €
10% poukaz
Predajca: GESS
Čistiaci prístroj 2 v 1 na hĺbkové čistenie pórov s 5 stupňami intenzity, bezdrôtový prístroj na odstraňovanie komedónov s 4 nástavcami, odsávač pórov - KILPOR 2.0
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Súprava na odstraňovanie čiernych bodiek 15-dielna vytláčacia súprava na komedóny z nehrdzavejúcej ocele čierna
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
AIBEE Blackhead Remover Comedone Squeezer Set - 10PCS Blackhead Remover Nose Facial Care
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Pupienok nástroj sada blackhead odstraňovač z nerezovej ocele akné komedón odstránenie nástroj
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Upmore odstraňovač pupienkov sada profesionálnych akné komedón nástroj z nerezovej ocele
Čistiaca kefa na tvár 2 v 1 – dobíjateľný čistiaci prístroj na tvár s vyhrievanou masážnou hlavicou, elektrický vibračný peeling a masážny čistiaci prístroj na tvár KD307A
51,44 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: funnyshopping
Ultrazvukové peelingový prístroj Pleťové peeling peelingové zariadenie Skin Scrubber Cleansing Moisturizing Lifting Rôzne typy pleti USB Retoo
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
14,29 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-24%
10,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Elektrický korektor bradaviek, 9-stupňový nastaviteľný, reverzibilný, dobíjací, plochý krátky sťahovač so 6 krytmi pre ženy, ružový
46,99 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Ladenza
Súprava na odstraňovanie čiernych bodiek 5-dielna sada na odstraňovanie čiernych bodiek z nehrdzavejúcej ocele