4,5



Na základe 2 hodnotení
Sušené marhule 10 kg, bez pridaného cukru, v prirodzenej podobe, vhodné pre vegánov, značka GiDeli
142,78 €
14,28 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
2h 51m 16s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Sušené ovocie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sušené jablkové krúžky, sírené 2 kg22,74 €/1kg
45,48 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Chlebovník, sušený prírodný 500g48,00 €/1kg
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Sušené marhule bez šúpolia 1kg Brat.pl13,43 €/1kg
13,69 €
Predajca: BRAT_PL

Sušené slivky 10 kg, bez kôstky, nesladené, vhodné pre vegánov, čistá prírodná desiata, vhodné do müsli. Značka: GiDeli
8,40 €/1kg
83,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Dátle 1 kg, bez pridaného cukru, vhodné ako surová potravina, jemné, aromatické, prírodné, vhodné pre vegánov. GiDeli
11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Sušené brusnice, 10 kg. Celé, šťavnaté bobule. Vegánska desiata, vhodné do müsli alebo na pečenie. GiDeli
9,72 €/1kg
97,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Sušené brusnice ako zdravá desiata 1 kg
19,29 €/1kg
19,29 €
Predajca: Katomix

Sušený zázvor, sladený, nesulfidovaný 2 kg
17,94 €/1kg
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Marhule, sušené, sírené 250g
45,60 €/1kg
11,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Jahody sušené mrazom 1 kg
113,88 €/1kg
113,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Sladké, vykôstkované a sušené marhule – balenie 3 kusov, hmotnosť 500 g
19,78 €/1kg
29,67 €
Predajca: taleoo

Sladké marhule bez kôstok - sušené 500g
23,06 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Sušené marhule 1 kg
13,14 €/1kg
13,39 €
Predajca: BRAT_PL

SUŠENÉ MARHULE, BEZLEPKOVÉ,400 g -PLANÉTA
22,22 €/1kg
8,89 €
Predajca: Biogo

GymBeam - Lyofilizované brusnice 100 g
133,80 €/1kg
13,38 €
Predajca: LAVONIO

SUŠENÉ MARHULE, BEZLEPKOVÉ, 400 g - PLANÉTA
0,02 €/1kg
8,89 €
Predajca: Biogo

Sušené brusnice sladené ananásovou šťavou 1 kg
35,88 €/1kg
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Brusnice - sladené a sušené 200g
34,55 €/1kg
6,91 €
Predajca: taleoo

Aprikosen - getrocknet 250g | BIOTROPIC
25,12 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Melónové prúžky, sušené, pocukrované 1 kg
28,20 €/1kg
28,20 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli sušené marhule – Prírodná sladkosť a čistá ovocná chuť
Ovocná sila prírody – Vysoko kvalitné sušené marhule bez pridaného cukru, ideálne pre zdravú výživu a maximálnu vitalitu. GiDeli sušené marhule sú výnimočný prírodný produkt pre všetkých, ktorí hľadajú zdravú a nefalšovanú alternatívu k bežným sladkostiam. Naše ovocie je starostlivo vyberané a šetrne sušené, vďaka čomu si zachováva svoju charakteristickú farbu, jemnú textúru a typickú medovú arómu.
Vaše výhody na prvý pohľad:
Prírodné zloženie: Toto sušené ovocie vzniká výhradne z čistého ovocia bez akýchkoľvek prísad, ako je cukor – zdravšia alternatíva k klasickým sladkostiam.
Vysoký obsah vlákniny: Naše sušené ovocie obsahuje značné množstvo vlákniny, ktoré podporuje normálnu trávenie a zvyšuje pocit sýtosti.
Bohaté na vitamíny a draslík: Marhule obsahujú prírodné vitamíny A a E, ako aj esenciálny draslík, ktorý podporuje každodenné telesné funkcie.
Jemná štruktúra a intenzívna chuť: Ovocie sa vyznačuje jemnou konzistenciou a sladko-medovou chuťou, ktorá výrazne zlepšuje chute dezertov a snackov.
Univerzálne použitie: Či už v kancelárii, počas športu alebo na cestách – tieto marhule sa skvele hodia k müsli, jogurtu, pečivu alebo orientálnym jedlám.
Rôznorodé možnosti použitia
Vďaka svojej vynikajúcej chuti sú GiDeli marhule skutočným všestranným produktom vo vašej kuchyni:
Zdravá desiata: Ideálna, výživná desiata, ktorá prirodzene uspokojí chuť na sladké.
Obohatenie raňajok: Pridajte nakrájané marhule do svojej kaše, müsli alebo jogurtu pre prírodnú ovocnú chuť.
Pečenie a dezerty: Vynikajúca zložka do jemného pečiva, ovocných chlebov alebo ako posyp na dezerty.
Slané jedlá: Dodajte aromatické tóny do orientálnych pokrmov, couscousu alebo mäsových jedál.
Informácie o produkte a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Sušené marhule |
| Zloženie: | Sušené marhule |
| Vlastnosti: | Vegánske, bez pridaného cukru, bez tuku, 100% prírodné |
| Skladovanie: | Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. |
Dôležitá poznámka: Napriek starostlivej spracovateľskej linke môžu sušené ovocie v zriedkavých prípadoch obsahovať zvyšky jadrovín.
GiDeli – Kvalita z prírody. Dôverujte čístej ovocnej chuti pre vašu každodennú vitalitu a zdravé potešenie!
- Zloženie
- Sušené marhule
- Výživové údaje
- Energia: 1067 kJ / 252 kcal; Tuky: 0,5 g (vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,1 g); Sacharidy: 55 g (vrátane cukrov: 53 g); Vláknina: 7 g; Bielkoviny: 3,4 g; Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Sušené marhule, bez pridaného cukru
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168816598
- Zloženie
- Sušené marhule
- Výživové údaje
- Energia: 1067 kJ / 252 kcal; Tuky: 0,5 g (vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,1 g); Sacharidy: 55 g (vrátane cukrov: 53 g); Vláknina: 7 g; Bielkoviny: 3,4 g; Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Sušené marhule, bez pridaného cukru
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168816598
Hodí sa k tomu

Bio mango Brooks, 1 kg
38,20 €/1kg
38,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Sušené moruše 1kg Brat.pl
12,21 €/1kg
12,39 €
Predajca: BRAT_PL

Sušené huby 500g
39,18 €/1kg
19,59 €
Predajca: BRAT_PL

Sušené slivky 3 kg, bez kôstky, nesladené, vhodné pre vegánov, čistá prírodná desiata, vhodné do müsli. Značka: GiDeli
10,39 €/1kg
31,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Sušené datle bezlepkové1 kg -Planet
11,39 €/1kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL

Amalaki Natural - Imunita a žalúdok, 100g
38,00 €/1kg
3,80 €
Predajca: BioCare

Varené gaštany 400 g – Ponthier
31,47 €/1kg
13,53 €
Predajca: Pantry_Intl

Kúsky ananásu Seeberger sladené (200 g)
36,60 €/1kg
7,32 €
Predajca: Store-Germany

Biele figy – sušené, 250 g | TERRASANA
48,53 €/1kg
9,22 €
Predajca: taleoo

SEEBERGER 220411008 SEEBERGER Bananenchips Trockenfrüchte 500,0 g, 1 St.
25,48 €/1kg
12,74 €
Predajca: somnia24

Datle Mazafati Naturally Fresh 6 x 500g Palmové datle
8,33 €/1kg
24,99 €
Predajca: nutrition-shop-germany

Medvede arónie - Getrocknet 500g
28,56 €/1kg
14,28 €
Predajca: taleoo

FIGY SUŠENÉ 400 g - NATURAVENA
0,03 €/1kg
12,24 €
Predajca: Biogo

Rapunzel 257018, 500 g, 302 kcal, 1279 kJ, 2,5 g, 0,5 g, 67,1 g
11,58 €/1kg
5,79 €
Predajca: taleoo

JAHODY SUŠENÉ MRAZOM, CHrumkavé, BEZLEPKOVÉ,30 g - BIOSSOM
0,37 €/1kg
11,23 €
Predajca: Biogo

Pikantné marinované mušle 115g
22,60 €/1kg
3,39 €
Predajca: BRAT_PL

Bio prášok z divokej čučoriedky, 1 kg
116,60 €/1kg
116,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Brusnice 1kg Brat.pl
9,13 €/1kg
9,29 €
Predajca: BRAT_PL

Sušené marhule 1 kg, bez pridaného cukru, prírodné, vhodné pre vegánov, značka GiDeli
17,98 €/1kg
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Chlebovník - sušený chlebovník 500g
17,87 €/1kg
9,29 €
Predajca: BRAT_PL

Lyofilizovaný banán 50g Brat.pl
36,61 €/1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL

Sušený pomaranč, plátky, 100 g
53,55 €/1kg
5,89 €
Predajca: BRAT_PL

Sušené figy 1kg Brat.pl
9,15 €/1kg
9,29 €
Predajca: BRAT_PL

Rapunzel 184307, 500 g, 294 kcal, 1243 kJ, 63,7 g, 0,088 g
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Chlebovník - sušený chlebovník 100g
24,45 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sušené marhule
Jediná vec, ktorú je možné prečítať bez znalosti angličtiny, je to, že ide o sušené marhule a pochádzajú z Tadžikistanu. Sírené? Prísady? Škoda! Chutia však dobre.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Goji bobule 5kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,09 €
Predajca: BRAT_PL
16,42 €/1kg

Sušené čučoriedky s koncentrovanou jablkovou šťavou 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Sušené jablkové krúžky, sírené 2 kg
45,48 €
Predajca: DryFruit
22,74 €/1kg

Jahody sušené mrazom 500g
47,88 €
Predajca: DryFruit
95,76 €/1kg

Kandizované jahody 1 kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Suché ovocie - višne, sušené - sušené ovocie 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,48 €
Predajca: DryFruit
39,48 €/1kg

Physalis - Kapustové listy 1Kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,00 €
Predajca: DryFruit
33,00 €/1kg

Goji bobule, sušené 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,28 €
Predajca: DryFruit
32,28 €/1kg

Lyofilizované maliny - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g dekorácie na tortu
42,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
420,00 €/1kg

Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
29,88 €
Predajca: DryFruit
29,88 €/1kg

Chlebovník, sušený prírodný 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: DryFruit
48,00 €/1kg

Sušené brusnice sladené ananásovou šťavou 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
95,52 €/1kg

Marhule, sušené, sírené 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Jahodová krupica, lyofilizované lahodné ovocie, 100 g
28,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
280 000,01 €/1kg

Jahodové plátky mrazom sušené lahodné ovocie - 100g
28,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
280 000,01 €/1kg

Lyofilizované banánové plátky - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g
27,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
270 000,01 €/1kg

Goji medvedíky, getrocknet 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Sušené huby 500g
19,59 €
Predajca: BRAT_PL
39,18 €/1kg

Ovocná zmes "Tutti Frutti", nasekaná 500g
17,40 €
Predajca: DryFruit
34,80 €/1kg