Pringles, edícia "Passport Flavours", príchuť: taliansky pestó, hmotnosť: 165 g
14,00 €
84,85 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Pesto a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g24,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g7,17 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA0,03 €/1kg
4,02 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE0,04 €/1kg
7,03 €
Predajca: Biogo

Pesto z pistácií a hľuzoviek.
110,00 €/1l
9,90 €
Predajca: artbook-service

Cremige – Pesto Rosso 125g | BYODO
33 440,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Pesto – štýl Genovese, 130 g | NABIO
24,08 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
40,23 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

PESTO CALABRESE125 g - BYODO
30,40 €/1kg
3,80 €
Predajca: taleoo

Pesto - Basilico s pecorinom 130g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Paradajková omáčka – Vegetariánska bolognese, 330 ml | SANCHON
12,09 €/1l
3,99 €
Predajca: artbook-service

Pesto - Paradajky bez syra 125ml
27,12 €/1l
3,49 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,39 €
Predajca: taleoo

Rummo Pesto Calabrese 190 g – Pikantné talianske pesto s paradajkami a feferonkami
35,79 €/1kg
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl

Bertolli Pesto all'Arrabbiata 135g - Pikantné talianske čili pesto
45,48 €/1kg
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Ligurijská pestová omáčka, 180 g - ROI
80,33 €/1kg
14,46 €
Predajca: italia-genuss

LaSelva LS_0123, 280 g, Taliansko, 69 kcal, 285 kJ, 4,6 g, 1 g
13,00 €/1kg
3,64 €
Predajca: taleoo

LaSelva Paradajková omáčka s pecorinom (280 g) -
12,46 €/1kg
20,94 €
Predajca: taleoo

Monini Vegánska omáčka Genovese Pesto 190 g
14,86 €/1kg
6,26 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,20 €
Predajca: Katomix

Pesto – Rosso, 130 g | NABIO
24,08 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stredomorské chuťové zážitky v chrumkavej podobe. Čipsy Pringles Passport Flavours Italian Style Pesto spájajú nezameniteľnú chrumkavosť obľúbených čipsov s chuťou talianskeho pestos. Pikantné bylinkové tóny sa spájajú s jemnými nuansami bazalky a vytvárajú aromatickú chuťovú skúsenosť. Dôkladne vyvinutá receptúra dodáva každému čipsu výraznú a zároveň sofistikovanú chuť. Vďaka svojmu charakteristickému tvaru sú tieto čipsy ideálne na zdieľanie a na príležitostné pochúťky. Či už počas príjemného večera s priateľmi alebo ako špeciálna desiata – táto príchuť prinesie taliansky štýl do každej chvíle. Tešíme sa, že vás čaká lahodná chuťová cesta s stredomorskou inšpiráciou.
- Zloženie
- ZUTATEN: Zemiakový škrob, slnečnicový olej, kukuričná múka, PŠENIČNÁ múka, koreničná zmes s príchuťou pesta (laktóza {MLIEKO}, maltodextrín, cukor, jedlá soľ, zvýrazňovace látky {monosodná glutamát, disodná 5'-ribonukleotid}, cesnakový prášok, bylinky {petržlen})
- Výživové údaje
- Energia: 522,00 kcal, 2 177,00 kJ; Tuky: 30,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,70 g; Sacharidy: 55,00 g; z toho cukry: 3,50 g; Bielkoviny: 5,40 g; Soľ: 0,60 g; Vláknina: 5,00 g
- Hmotnosť
- 165 g
- Potravinársky podnik
- Kellogg's Eggestraat 1 2800 Mechelen Belgien
- Obchodný názov
- Slaná pochúťka s príchuťou pesta.
- Výrobca
- Pringles
- Číslo od výrobcu
- 7019506000
- EAN kód
- 5053990195053
- Zloženie
- ZUTATEN: Zemiakový škrob, slnečnicový olej, kukuričná múka, PŠENIČNÁ múka, koreničná zmes s príchuťou pesta (laktóza {MLIEKO}, maltodextrín, cukor, jedlá soľ, zvýrazňovace látky {monosodná glutamát, disodná 5'-ribonukleotid}, cesnakový prášok, bylinky {petržlen})
- Výživové údaje
- Energia: 522,00 kcal, 2 177,00 kJ; Tuky: 30,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,70 g; Sacharidy: 55,00 g; z toho cukry: 3,50 g; Bielkoviny: 5,40 g; Soľ: 0,60 g; Vláknina: 5,00 g
- Hmotnosť
- 165 g
- Potravinársky podnik
- Kellogg's Eggestraat 1 2800 Mechelen Belgien
- Obchodný názov
- Slaná pochúťka s príchuťou pesta.
- Výrobca
- Pringles
- Číslo od výrobcu
- 7019506000
- EAN kód
- 5053990195053
Hodí sa k tomu

Pringles Pizza Chips 165 g – chrumkavé zemiakové lupienky s pikantnou príchuťou pizze
31,15 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Herr's Carolina Reaper cheese flips (veľmi pikantný) 113g
24,96 €/1kg
2,82 €
Predajca: Store-Germany

Pringles FLAME Hot Cheese and Chili Flavour Stapelchips 160g
19,88 €/1kg
3,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Mystery Flavour Chips 165 g – chrumkavé zemiakové lupienky s tajnou príchuťou
127,21 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pringles Cheese & Oignon, Zemiakové čipsy, 165 g, Syr, Cibuľa, 30 g, 503 kcal, 2106 kJ
29,82 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantné
69,35 €/1kg
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
16,99 €
Predajca: Zanjo24

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg

Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
Predajca: Biogo
47,08 €/1l

PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
4,02 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg

Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,86 €/1kg

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
7,03 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
4,19 €
Predajca: BRAT_PL
23,28 €/1l

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg