Žuvačka Stimorol Original Rood, 30 x 14 g, svieža chuť, 420 g
34,10 €
81,19 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Žuvačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Magické žuvačky Sour Apple 7g53,75 €/1kg
0,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stimorol Original Mint žuvačka 80 g - Svieža mätová chuť, dlhotrvajúca
109,75 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Stimorol Spearmint žuvačka, 30 x 14 g, bez cukru, dlhotrvajúca sviežosť
104,71 €/1kg
43,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Žuvačka Winterfresh Original, 21 kusov
6 578,13 €/1kg
4,21 €
Predajca: Katomix

Miradent Xylitol žuvačky Spearmint 200 kusov
69,07 €/1kg
16,72 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lutti - Žuvačky "Tutti Frutti" - 36 kusov
36,87 €/1kg
58,99 €
Predajca: Candyspot

Extra Bubblemint žuvačka 84 g – Svieža mätová chuť, dlhotrvajúca sviežosť
104,52 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
13,45 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Žuvačka Airwaves Cool Cassis, 10 kusov
125,92 €/1kg
31,48 €
Predajca: Store-Germany

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 St. Kaugummi
52,83 €/1kg
3,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

SnackControl – Žuvačka s Gymnema sylvestre a príchuťou mäty
416,51 €/1kg
26,99 €
Predajca: WR-Products

Stimorol Ice Intense Mint žuvačka 67 g – osviežujúca mätová príchuť
114,63 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XyliFresh Mentholmint žuvačky bez cukru, 4 balenia, 72 g, s xylitolom
106,67 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

ŽUVAČKA S PRÍCHUŤOU ŠKORICE (BIIOODKLADATEĽNÁ)30 g - CHIZA
0,12 €/1kg
3,51 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Birkengold, xylitolové žuvačky, mäta, 12 kusov
78 000,00 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo

DentaSan ProbioGUM Spearmint probiotické žuvačky pre ústnu flóru, 30 kusov žuvačiek
191,37 €/1kg
9,76 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Žuvačka Stimorol Original Rood, 30 balení po 14 g, ponúka sviežu chuť a dlhotrvajúcu kvalitu gumy. Ideálne na cesty a medzi jedlami, s praktickou veľkosťou porcie. Ideálne pre zákazníkov Kaufland, celková hmotnosť 420g.
- Zloženie
- Zloženie: sladidlá (sorbitol, manitol, xylitol), žuvačkový základ, zvlhčovadlo (glycerín), okysľujúce činidlo (kyselina vínna), arómy, farbivo (E120), emulgátor (lecitíny), antioxidant (kyselina askorbová).
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: cca. 1500 kJ / 360 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: cca. 90 g z toho cukor: cca. 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: cca. 0,01 g
- Hmotnosť
- 420 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
- Obchodný názov
- Stimorol Kauwgom originálna izba 30x14G
- Výrobca
- STIMOROL
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7622210043337
- Zloženie
- Zloženie: sladidlá (sorbitol, manitol, xylitol), žuvačkový základ, zvlhčovadlo (glycerín), okysľujúce činidlo (kyselina vínna), arómy, farbivo (E120), emulgátor (lecitíny), antioxidant (kyselina askorbová).
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: cca. 1500 kJ / 360 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: cca. 90 g z toho cukor: cca. 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: cca. 0,01 g
- Hmotnosť
- 420 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
- Obchodný názov
- Stimorol Kauwgom originálna izba 30x14G
- Výrobca
- STIMOROL
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7622210043337
Hodí sa k tomu

Stimorol Fire žuvačka škoricová príchuť 67g - Svieži dych, dlhotrvajúci
114,63 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Miradent Xylitol žuvačky Spearmint 200 kusov
69,07 €/1kg
16,72 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

ZED Monster Wonderball Ovocná guľôčka na tyčinke so žuvačkou v strede 60g
21,17 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
96,83 €/1kg
33,89 €
Predajca: M_plus_L

Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)
81,61 €/1kg
39,99 €
Predajca: Heartforcards

Fini Tennis Balls Gum 200 žuvačiek - jednotlivo balené
28,57 €/1kg
28,57 €
Predajca: LAVONIO

Extra® 452070 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
74,91 €/1kg
33,71 €
Predajca: somnia24

Žuvačky Kyslá melónová žuvačka 300 kusov plechovka 1600g
12,11 €/1kg
19,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees
7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tenisové loptičky Bubble Gum s citrónovou príchuťou bez lepku 1000g
15,99 €
Predajca: Candyspot

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 St. Kaugummi
52,83 €/1kg
3,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky s fajčiarskym efektom 24 balení po 43 g 24 balení
252,26 €/1kg
11,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smint XL Blackmint Duopack 2x35g, osviežujúce mätové cukríky, dvojité balenie
147,43 €/1kg
10,32 €
Predajca: Pantry_Intl

Centre Shock Tongue Painter Sour 100 kusov (400g balenie)
44,10 €/1kg
17,64 €
Predajca: M_plus_L

Žuvačky stredné
18,78 €/1kg
46,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Žuvačkové guľôčky 28er 70g
15,00 €/1kg
1,05 €
Predajca: Katomix

Kaugummi Blaues Softeis Pulver 1 kg
19,99 €/1kg
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

CHEWSY mätové žuvačky s xylitolom (displej) 15g*12 ks.
95,33 €/1kg
1,43 €
Predajca: Katomix

Bip Tubble Gum Tutti Frutti žuvačky s ovocnou príchuťou 35g
33,14 €/1kg
1,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačka – Príchuť: Citrón
117,00 €/1kg
3,51 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÁ ŽUVAČKA S BOBUĽOVOU PRÍCHUŤOU 30 g - CHIZA
0,09 €/1kg
2,66 €
Predajca: taleoo

Birkengold, xylitolové žuvačky, mäta pieporná, 12 kusov
120 000,00 €/1kg
3,74 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,40 €
Predajca: taleoo

Automat na žuvačky a cukríky + 90 g žuvačiek
79,45 €/1kg
47,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
549,50 €/1kg
10,99 €
Predajca: NIKCORP
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller

7% poukaz


















Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,99 €
Predajca: Heartforcards
81,61 €/1kg

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
10,99 €
Predajca: NIKCORP
549,50 €/1kg

Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,22 €/1kg

Displej s 50 guličkami "Fini Booom Bubble Gum" s príchuťou žuvačky, tvar tenisového loptičky, balenie po 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,95 €/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,02 €/1kg

Sada produktov Komplett 200x: Fini Dinoeggs, príchute: Bubble Gum (žužlovacia guma), Erdbeere (jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,39 €/1kg

Displej s 200 kusmi žuvačiek Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jadrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,99 €/1kg

Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,30 €/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,10 €/1kg

Žuvačky s fajčiarskym efektom 24 balení po 43 g 24 balení



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
11,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
252,26 €/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 €/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7 050,00 €/1kg

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
518,89 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,71 €/1kg

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,33 €/1kg

Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,33 €/1kg

Barkleys Intense Peppermint Gum žuvačky bez cukru 30g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,33 €/1kg