Royal Steensma karamelový solený 1000 g - prémiový karamel s jemným tónom soli

15,84 €

15,84 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,01 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
35,28 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pražený cícer so sezamom a medovou príchuťou 500g
Pražený cícer so sezamom a medovou príchuťou 500g
0,02 €/1kg
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Open Food 4009077026001, D, 237 kcal, 96 g
Open Food 4009077026001, D, 237 kcal, 96 g
23,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maslo Ghee Khanum-Roghan Heywani-1 kg-1000 g
Maslo Ghee Khanum-Roghan Heywani-1 kg-1000 g
22,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,99 €
Predajca: nutrition-shop-germany
Obrázok produktu pre Kopiko Koffie sladkosti 150g – aromatické kávové sladkosti s intenzívnou chuťou
Kopiko Koffie sladkosti 150g – aromatické kávové sladkosti s intenzívnou chuťou
38,00 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lieskovoorieškové oblátky 175g
Lieskovoorieškové oblátky 175g
18,41 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BABCIANKI S VANILKOVOU PRÍCHUŤOU 100 g - NATURAVENA
BABCIANKI S VANILKOVOU PRÍCHUŤOU 100 g - NATURAVENA
23,30 €/1kg
2,33 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Arašidy v karameli 500g Brat.pl
Arašidy v karameli 500g Brat.pl
7,19 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
5,46 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO
KULKI DAKTYLOWE Z NADZIENIEM ORZECHOWO - KAKAOWYM BEZGLUTENOWE BIO (3 x 15 g) 45 g - BETT'R
Čokoládové guľky s lieskovcami, 45 g | BETT'R
46,22 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre MANDLE V KAKAKU BEZ PRIDANÉHO CUKRU70 g - KAKAO
MANDLE V KAKAKU BEZ PRIDANÉHO CUKRU70 g - KAKAO
0,09 €/1kg
6,08 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Čokoládový pražený cícer s ovocnou príchuťou 150g Roundooze
Čokoládový pražený cícer s ovocnou príchuťou 150g Roundooze
133,27 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pomarančová kôra v tmavej čokoláde 100 g
Pomarančová kôra v tmavej čokoláde 100 g
48,09 €/1kg
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Arašidy v mliečnej čokoláde 200g
Arašidy v mliečnej čokoláde 200g
21,12 €/1kg
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Arašidy v karameli 200g Brat.pl
Arašidy v karameli 200g Brat.pl
9,00 €/1kg
1,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre O2Life Redfruit Cranberry 750 g – brusnicový pôžitok bohatý na antioxidanty do smoothies a dezertov
O2Life Redfruit Cranberry 750 g – brusnicový pôžitok bohatý na antioxidanty do smoothies a dezertov
5,55 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Figaro Čokoládový marshmallow s príchuťou banánu 25 G
Figaro Čokoládový marshmallow s príchuťou banánu 25 G
32,00 €/1kg
0,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Zmiešané orechy v karameli 500g Brat.pl
Zmiešané orechy v karameli 500g Brat.pl
13,85 €/1kg
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Fanex slané tyčinky s pikantnou príchuťou, 100 g
Fanex slané tyčinky s pikantnou príchuťou, 100 g
12,70 €/1kg
2,49 €
-48%
1,27 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Royal Steensma slaný karamel 1000 g - prémiový karamel s jemným tónom soli, ideálny na pečenie, dolaďovanie a vychutnávanie. Vyrobené z vysoko kvalitných surovín, ako je glukózový sirup, cukor, aromatický karamel, kondenzované plnotučné mlieko, rastlinné tuky a morská soľ. Ideálne pre sladké dezerty, pečivo a ako špeciálna chuťová poznámka. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 386 kcal, 15 g tukov (z toho nasýtených 8,7 g), sacharidy 62 g (z toho cukry 55 g), bielkoviny 1,6 g, soľ 0,7 g.
Zloženie
Glukózový sirup, cukor, aromatický karamel, sladené kondenzované mlieko, rastlinný tuk (palmový), voda, rastlinný olej (palmový), morská soľ, emulgátor (E322), konzervant (E202), aróma, prírodná aróma (mlieko).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1624 kJ / 386 kcal Tuk: 15,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,70 g Sacharidy: 62,00 g z toho cukry: 55,00 g Bielkoviny: 1,60 g Soľ: 0,70 g
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Dawn Foods, Industrieweg 14, 3133 KE Vlaardingen, NL
Obchodný názov
Royal Steensma Caramel solené
Výrobca
Royal Steensma
Počet kusov
1
EAN kód
8710706805497

Zloženie
Glukózový sirup, cukor, aromatický karamel, sladené kondenzované mlieko, rastlinný tuk (palmový), voda, rastlinný olej (palmový), morská soľ, emulgátor (E322), konzervant (E202), aróma, prírodná aróma (mlieko).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1624 kJ / 386 kcal Tuk: 15,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,70 g Sacharidy: 62,00 g z toho cukry: 55,00 g Bielkoviny: 1,60 g Soľ: 0,70 g
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Dawn Foods, Industrieweg 14, 3133 KE Vlaardingen, NL
Obchodný názov
Royal Steensma Caramel solené
Výrobca
Royal Steensma
Počet kusov
1
EAN kód
8710706805497
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend - aníz - 24er
Fisherman's Friend - aníz - 24er
98,25 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
15,86 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
15,86 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
732,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
102,55 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
46,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
46,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
38,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kaiser Japonské mätové cukríky 90 g
Kaiser Japonské mätové cukríky 90 g
21,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre De Bron Karibské a krémové žuvačky – 1 kilogram
De Bron Karibské a krémové žuvačky – 1 kilogram
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
112,67 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Roshen Cukrovinky Coffee Like 1 kg
Roshen Cukrovinky Coffee Like 1 kg
9,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,84 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Krabica MENTOS so 40 rolkami - sladké drievko
Krabica MENTOS so 40 rolkami - sladké drievko
27,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
35,28 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka Celozrnné sušienky s kúskami čokolády 126 g
Milka Celozrnné sušienky s kúskami čokolády 126 g
25,54 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,32 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Spoznajte Buldak Box | BULDAK Ramen 14er MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14er MIX podľa chuti
Spoznajte Buldak Box | BULDAK Ramen 14er MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14er MIX podľa chuti
22,60 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
33,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Fruittella - Summerfruit - 20 roliek
Fruittella - Summerfruit - 20 roliek
29,31 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
32,99 €
-20%
26,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
14,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
14,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
26,07 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
21,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, prírodná chuť
Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, prírodná chuť
73,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
75,80 €/1kg
3,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
11,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posýpky s menším množstvom cukru, plné chuti
Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posýpky s menším množstvom cukru, plné chuti
37,30 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
26,17 €/1kg
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre S Fisherman's Friend Spearmint | Krabička 24 vrecúšok | Príchuť mentolu a mäty | Bez cukru pre svieži dych | Vegan, 25 g (24 balení) / single
S Fisherman's Friend Spearmint | Krabička 24 vrecúšok | Príchuť mentolu a mäty | Bez cukru pre svieži dych | Vegan, 25 g (24 balení) / single
75,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
45,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice 150g
SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice 150g
67,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,06 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
0,02 €/1kg
0,42 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Frigeo Ahoj šerbetové kúsky 200ST
Frigeo Ahoj šerbetové kúsky 200ST
15,46 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
24,74 €
Predajca: somnia24

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg