Lindt Crispy Sensation mliečna čokoláda 140g – chrumkavý cereálny pôžitok

14,28 €

102,00 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Pralinky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Ferrero Rocher 375g
Ferrero Rocher 375g
52,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,80 €
-8%
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Čokolády s vaječným likérom Verpoorten 120g
Čokolády s vaječným likérom Verpoorten 120g
54,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Niederegger klasické marcipánové pralinky v horkej čokoláde 375g
Niederegger klasické marcipánové pralinky v horkej čokoláde 375g
54,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Moments Zmes Lindor Nuxor Fioretto 223g
Lindt Moments Zmes Lindor Nuxor Fioretto 223g
50,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre LINDOR pralinky mliečna a horká čokoláda 200g
LINDOR pralinky mliečna a horká čokoláda 200g
64,75 €/1kg
12,95 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre LINDOR pralinky malina a smotana 200g
LINDOR pralinky malina a smotana 200g
62,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,37 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
80,75 €/1kg
9,69 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lindt Jahodové pralinky s bielou čokoládou 200 g
Lindt Jahodové pralinky s bielou čokoládou 200 g
75,00 €/1kg
15,00 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Niederegger vaječný likér krémové čokolády 100g
Niederegger vaječný likér krémové čokolády 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wedel Praliny Mleczne Czekoladowe 114 g
Wedel Praliny Mleczne Czekoladowe 114 g
47,67 €/1kg
8,58 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Napój mleczny Milka o smaku orzechowym 220 ml
Napój mleczny Milka o smaku orzechowym 220 ml
6,52 €/1kg
3,12 €
-47%
1,63 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Milka mliečne čokolády s lieskovoorieškovou náplňou 110 G
Milka mliečne čokolády s lieskovoorieškovou náplňou 110 G
195,64 €/1kg
21,52 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Niederegger krémové nugátové pralinky z mliečnej čokolády 100g
Niederegger krémové nugátové pralinky z mliečnej čokolády 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nuxor Mliečna čokoláda 150 g
Nuxor Mliečna čokoláda 150 g
64,68 €/1kg
14,23 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Kešu oriešky – nugát, 100 g | ROSENGARTEN
Kešu oriešky – nugát, 100 g | ROSENGARTEN
42,80 €/1kg
4,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
59,57 €/1kg
47,66 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Collection 15 Pralinen Rocher Raffalello Rondnoir 172g
Ferrero Collection 15 Pralinen Rocher Raffalello Rondnoir 172g
89,30 €/1kg
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
15,36 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nugatové pralinky 75g | ROSENGARTEN
Nugatové pralinky 75g | ROSENGARTEN
89,71 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ferrero Rocher Czekoladki 100 g
Ferrero Rocher Czekoladki 100 g
85,60 €/1kg
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Mliečna čokoláda Lindt Crispy Sensation 140 g - Vychutnajte si dokonalú kombináciu chrumkavých cereálií a jemnej, krémovej mliečnej čokolády. Táto čokoláda, ktorú s vášňou vyrábajú majstri čokolády Lindt od roku 1845, ponúka jedinečný chuťový zážitok a rozmaznávanie pre každú chvíľu. Vyrobené z vysoko kvalitných surovín a najlepších kakaových bôbov. Môže obsahovať stopy orechov. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 2203 kJ (527 kcal), 28 g tukov (17 g nasýtených), 59 g sacharidov (53 g cukru), 6,6 g bielkovín, 0,5 g soli.
Zloženie
Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené MLIEKO, sušienky (ryžová múka, kukuričná múka, cukor, kypriaci prostriedok (uhličitan sodný), soľ) 9%, kakaová hmota, LAKTÓZA, sušené odstredené mlieko, leštidlá (arabská guma, šelak), emulgátor (SÓJOVÝ lecitín, BARLIČNÝ extrakt), aróma Môže obsahovať ORECHY.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2 203 kJ (527 kcal) Tuky: 28 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 17 g Sacharidy: 59 g z toho cukry: 53 g Bielkoviny: 6,6 g Soľ: 0,5 g
Hmotnosť
140 g
Potravinársky podnik
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Obchodný názov
Lindt Mliečna čokoláda s chrumkavou senzáciou
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
3046920022095

Zloženie
Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené MLIEKO, sušienky (ryžová múka, kukuričná múka, cukor, kypriaci prostriedok (uhličitan sodný), soľ) 9%, kakaová hmota, LAKTÓZA, sušené odstredené mlieko, leštidlá (arabská guma, šelak), emulgátor (SÓJOVÝ lecitín, BARLIČNÝ extrakt), aróma Môže obsahovať ORECHY.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2 203 kJ (527 kcal) Tuky: 28 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 17 g Sacharidy: 59 g z toho cukry: 53 g Bielkoviny: 6,6 g Soľ: 0,5 g
Hmotnosť
140 g
Potravinársky podnik
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Obchodný názov
Lindt Mliečna čokoláda s chrumkavou senzáciou
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
3046920022095
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Slivky v čokoláde 1 kg Solidarnosc Pralinky
Slivky v čokoláde 1 kg Solidarnosc Pralinky
22,49 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
22,49 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Krock Karamelové a orechové cukrovinky 1 kg
Krock Karamelové a orechové cukrovinky 1 kg
25,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
27,10 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 220g pistáciová náplň a Kadayif (anjelské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÝ A CHUTNÝ (tmavá čokoláda 170g)
PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 220g pistáciová náplň a Kadayif (anjelské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÝ A CHUTNÝ (tmavá čokoláda 170g)
115,41 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
25,39 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Perle di Sole biele čokoládové guľôčky plnené limoncellom 150 g
Perle di Sole biele čokoládové guľôčky plnené limoncellom 150 g
39,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Talianske čokoládové pralinky Noir Cuadro Novi 150g
Talianske čokoládové pralinky Noir Cuadro Novi 150g
35,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
59,57 €/1kg
47,66 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre 15x čokoláda Toffifee 4014400018530, 125 g
15x čokoláda Toffifee 4014400018530, 125 g
35,38 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
66,34 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Roshen Minky Binky mliečne cukríky 1 kg
Roshen Minky Binky mliečne cukríky 1 kg
8,43 €/1kg
23,99 €
-64%
8,43 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Schladerer Gretchen ginové pralinky plnené horkou čokoládou 127g
Schladerer Gretchen ginové pralinky plnené horkou čokoládou 127g
30,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Raffaello 8 ks čokoládových bonbónov s kokosovo-mandľovou náplňou, balenie 80 g
Ferrero Raffaello 8 ks čokoládových bonbónov s kokosovo-mandľovou náplňou, balenie 80 g
82,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
5,46 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
19,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,35 €
-24%
7,08 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g
Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g
75,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fancy Gold Truffles Classic 200g
Fancy Gold Truffles Classic 200g
63,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,61 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Baileys Chocolate Mini Delights Strawberry und Cremefüllung 102g
Baileys Chocolate Mini Delights Strawberry und Cremefüllung 102g
43,82 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Anthon Berg Čučoriedková paštéta vo vodke s čokoládou 220g
Anthon Berg Čučoriedková paštéta vo vodke s čokoládou 220g
35,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wedel Vogelmilch Pralinky s vtáčím mliekom 340 g
Wedel Vogelmilch Pralinky s vtáčím mliekom 340 g
20,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,35 €
-23%
7,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tabuľka bielej čokolády s náplňou pralinkovej náplne Galler Blanc, 180 g
Tabuľka bielej čokolády s náplňou pralinkovej náplne Galler Blanc, 180 g
9,68 €/1kg
4,84 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mliečny fondán 250g
Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mliečny fondán 250g
18,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,20 €
-59%
4,55 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
72,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,19 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Odenwald marcipánové čokoládové tyčinky s farebným vzhľadom 100g
Odenwald marcipánové čokoládové tyčinky s farebným vzhľadom 100g
66,83 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Anthon Berg Višňa v rumovom marcipáne s čokoládou 220g
Anthon Berg Višňa v rumovom marcipáne s čokoládou 220g
35,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
44,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
47,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Baileys Collection pralinková zmes s likérom Baileys 135g balenie
Baileys Collection pralinková zmes s likérom Baileys 135g balenie
57,29 €/1kg
8,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g
Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g
51,67 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
5,27 €
Predajca: AllSafe
Obrázok produktu pre Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g
Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g
64,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka Favourites MIX (1kg balenie)
Milka Favourites MIX (1kg balenie)
28,21 €/1kg
31,88 €
-11%
28,21 €
Predajca: AllYouNeed

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g
Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
21,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g
Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Fancy Gold Truffles Classic 200g
Fancy Gold Truffles Classic 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,61 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
63,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Fancy Gold Truffles Kaffee 200g
Fancy Gold Truffles Kaffee 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Špeciálna kazeta Reber 525g
Špeciálna kazeta Reber 525g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Fancy Gold Truffles Orange 200g
Fancy Gold Truffles Orange 200g
13,02 €
-30%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
76,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Mon Cheri 30 jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu v balení 315g
Mon Cheri 30 jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu v balení 315g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 13
16,92 €
Predajca: AllYouNeed
53,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g
Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
14,05 €
Predajca: AllYouNeed
133,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack
Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
32,62 €
Predajca: AllYouNeed
77,67 €/1kg
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
74,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack
Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
44,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Rocher 375g
Ferrero Rocher 375g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,80 €
-8%
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
52,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Raffaello 4 čokolády z kokosového a mliečneho krému a celých mandlí 40g
Raffaello 4 čokolády z kokosového a mliečneho krému a celých mandlí 40g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
1,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
26,99 €
-22%
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed
104,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g čerešňová vodka a cassis v polosladkej čokoláde
Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g čerešňová vodka a cassis v polosladkej čokoláde
11,39 €
-14%
9,79 €
Predajca: AllYouNeed
62,36 €/1kg
Obrázok produktu pre To najlepšie z Ferrero Classic 16 Nutty 3 špeciality 166g
To najlepšie z Ferrero Classic 16 Nutty 3 špeciality 166g
6,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,86 €/1kg