Milky Way Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s krémovou mliečnou náplňou

9,22 €

27,69 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Čokoládové tyčinky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
21,16 €/1kg
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
21,63 €/1kg
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 35
38,37 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusov x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusov x 50 g
23,91 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
38,25 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Dvojitá tyčinka Milky Way 30 x 40 g
Dvojitá tyčinka Milky Way 30 x 40 g
57,33 €/1kg
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Roshen Schokoladenriegel mit Erdnüssen – Cremige Milchschokolade mit knuspriger Füllung, 38 g Riegel
Čokoládová tyčinka Roshen s arašidmi – krémová mliečna čokoláda s chrumkavou náplňou, tyčinka 38 g
25,26 €/1kg
0,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lindt Lindor mliečna čokoláda 100g - krémové plnotučné mlieko s náplňou
Lindt Lindor mliečna čokoláda 100g - krémové plnotučné mlieko s náplňou
87,80 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Milka Oreo čokoládová tyčinka 100g - Krémová mliečna čokoláda s kúskami Oreo
Milka Oreo čokoládová tyčinka 100g - Krémová mliečna čokoláda s kúskami Oreo
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Oreo mliečne čokoládové tyčinky 5 x 246 g - Čokoládové tyčinky s náplňou Oreo sušienok
Oreo mliečne čokoládové tyčinky 5 x 246 g - Čokoládové tyčinky s náplňou Oreo sušienok
26,63 €/1kg
32,76 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Tyčinka Mliečnej Čokolády S Prralínovou Náplňou AOblátkami 40G - Vivani
Tyčinka Mliečnej Čokolády S Prralínovou Náplňou AOblátkami 40G - Vivani
0,07 €/1kg
2,65 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Croissant s čokoládovou náplňou Milka, 50 g
Croissant s čokoládovou náplňou Milka, 50 g
32,20 €/1kg
2,38 €
-32%
1,61 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Snickers Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s arašidmi, karamelom a nugátom
Snickers Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s arašidmi, karamelom a nugátom
26,37 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplňou Advocaat (38x32g) Wisla
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplňou Advocaat (38x32g) Wisla
32,71 €/1kg
39,78 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Schokoriegel – Pretzel a mlieko, 33 g | NATURATA
Schokoriegel – Pretzel a mlieko, 33 g | NATURATA
60 303,03 €/1kg
4,07 €
-51%
1,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vobro Dubai Pistáciová mliečna tyčinka 37,5 g
Vobro Dubai Pistáciová mliečna tyčinka 37,5 g
56,00 €/1kg
2,62 €
-14%
2,24 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre 3Bit mliečna čokoládová tyčinka s orechovou náplňou a sušienkou 46 G
3Bit mliečna čokoládová tyčinka s orechovou náplňou a sušienkou 46 G
62 400,00 €/1kg
3,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Milka Oreo Biela čokoládová tyčinka 100g – Biela čokoláda s kúskami Oreo
Milka Oreo Biela čokoládová tyčinka 100g – Biela čokoláda s kúskami Oreo
42,90 €/1kg
4,29 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka  Sekacz Vaflová tyčinka s kakaovou náplňou (38x32g) Wisla
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s kakaovou náplňou (38x32g) Wisla
32,02 €/1kg
38,94 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Mliečna čokoládová tyčinka Mars plnená cukrovým krémom a karamelom 51g
Mliečna čokoládová tyčinka Mars plnená cukrovým krémom a karamelom 51g
95,10 €/1kg
4,85 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Bounty Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s kokosovou náplňou, ideálne na zdieľanie
Bounty Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s kokosovou náplňou, ideálne na zdieľanie
27,69 €/1kg
9,22 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Milky Way Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s krémovou mliečnou náplňou, ideálne na zdieľanie a občerstvenie. 20 samostatne zabalených mini tyčiniek je ideálnych na cesty a dávkovanie. Vyrobené zo 100% zodpovedného kakaa. Zloženie: Cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, slnečnicový olej, srvátkový permeát (mlieko), maslový tuk (mlieko), jačmenný maltodextrín, palmový tuk, soľ, kurací proteín v prášku, emulgátor (sójový lecitín). Môže obsahovať stopy arašidov a stromových orechov. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: Energia 1854 kJ (441 kcal), tuky 14 g (z toho nasýtené 6,4 g), sacharidy 74 g (z toho cukry 66 g), bielkoviny 3,3 g, soľ 0,65 g.
Zloženie
Zloženie: cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, slnečnicový olej, srvátkový permeát (mlieko), maslový tuk (mlieko), extrakt z jačmenného sladu, palmový tuk, soľ, bielkovinový prášok z kuracieho vajca, emulgátor (sójový lecitín). (Môže obsahovať stopy arašidov, stromových orechov).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1854 kJ (441 kcal) Tuky: 14 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 66 g Bielkoviny: 3,3 g Soľ: 0,65 g
Hmotnosť
333 g
Potravinársky podnik
Mars Nederland B.V, Taylorweg 5, 5466AN Veghel, NL
Obchodný názov
Milky Way Mini
Výrobca
Milky Way
Počet kusov
1
EAN kód
5000159561471

Zloženie
Zloženie: cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, slnečnicový olej, srvátkový permeát (mlieko), maslový tuk (mlieko), extrakt z jačmenného sladu, palmový tuk, soľ, bielkovinový prášok z kuracieho vajca, emulgátor (sójový lecitín). (Môže obsahovať stopy arašidov, stromových orechov).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1854 kJ (441 kcal) Tuky: 14 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 66 g Bielkoviny: 3,3 g Soľ: 0,65 g
Hmotnosť
333 g
Potravinársky podnik
Mars Nederland B.V, Taylorweg 5, 5466AN Veghel, NL
Obchodný názov
Milky Way Mini
Výrobca
Milky Way
Počet kusov
1
EAN kód
5000159561471
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Nestlé Rolo pralinky s karamelom 36x52g
Nestlé Rolo pralinky s karamelom 36x52g
28,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
66,64 €
-18%
53,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre merci® 114706 merci® Finest Selection Veľký výber čokolád 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Veľký výber čokolád 675 g
36,92 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 10
24,92 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
24,86 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
35,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kinder bueno 12 tyčiniek balených v oblátke s náplňou ekonomické balenie 258g
Kinder bueno 12 tyčiniek balených v oblátke s náplňou ekonomické balenie 258g
23,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
41,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
31,16 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
1 506,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
78,21 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
37,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
34,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
26,59 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
58,71 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
59,18 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
25,92 €/1kg
9,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre TWIX Riegel Single 462873 50g 32St
TWIX Riegel Single 462873 50g 32St
26,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
41,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
40,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
15,34 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nestlé KitKat Tableta slaná karamelová chrumkavá oplátka s čokoládou 99g
Nestlé KitKat Tableta slaná karamelová chrumkavá oplátka s čokoládou 99g
44,24 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
22,97 €/1kg
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Obrovská tyčinka malina (90g)
Obrovská tyčinka malina (90g)
23,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,14 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Morská soľ, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Morská soľ, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
78,21 €/1kg
37,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Vego mini - Čokoládová tyčinka s lieskovými orieškami 65g
Vego mini - Čokoládová tyčinka s lieskovými orieškami 65g
72,46 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
36,76 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
26,28 €/1kg
4,82 €
-14%
4,10 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Daim bar 1er
Daim bar 1er
40,71 €/1kg
1,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou čučoriedky a acai 150g
SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou čučoriedky a acai 150g
95,20 €/1kg
14,28 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre KitKat Chunky White
KitKat Chunky White
25,60 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
33,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
45,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Open Food 4008400121321, 116 g, e500, e500ii, 632 kcal, 32,3 g, 48 g, 14,2 g
Open Food 4008400121321, 116 g, e500, e500ii, 632 kcal, 32,3 g, 48 g, 14,2 g
31,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Obrovský barový čerešňový jogurtový flapjack 100 g
Obrovský barový čerešňový jogurtový flapjack 100 g
23,80 €/1kg
2,38 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 3 x 40 g
Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 3 x 40 g
17,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DÁTĽOVÁ TYČINKA ORECHY A ČOKOLÁDA BEZ PRIDANÉHO CUKRU 35 g - DOBRÉ KALÓRIE
DÁTĽOVÁ TYČINKA ORECHY A ČOKOLÁDA BEZ PRIDANÉHO CUKRU 35 g - DOBRÉ KALÓRIE
41,14 €/1kg
1,44 €
Predajca: superbrandshop

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg
Obrázok produktu pre MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg
Obrázok produktu pre El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
59,18 €
Predajca: AllYouNeed
58,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
62,23 €
Predajca: AllYouNeed
61,74 €/1kg
Obrázok produktu pre VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg
Obrázok produktu pre KitKat Chunky White
KitKat Chunky White
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, karamelová nugátová tyčinka, 49 g
Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, karamelová nugátová tyčinka, 49 g
1,50 €
Predajca: Activlab_Official_Store
25,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Lindt Nut Deluxe Celá lieskovooriešková tmavá tyčinka 35g
Lindt Nut Deluxe Celá lieskovooriešková tmavá tyčinka 35g
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt oplátková tyčinka z najjemnejšej mliečnej čokolády s chrumkavou oplátkou 35g
Lindt oplátková tyčinka z najjemnejšej mliečnej čokolády s chrumkavou oplátkou 35g
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
35,08 €
Predajca: AllYouNeed
31,82 €/1kg
Obrázok produktu pre Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)
Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg