La Morena Totopos Gele Maïs Tortilla Chips 150 g – chrumkavé mexické chipsy

8,78 €

58,53 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Čipsy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Crunchips zemiakové lupienky s príchuťou papriky 200 G
Crunchips zemiakové lupienky s príchuťou papriky 200 G
39,95 €/1kg
21,99 €
-63%
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g
Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g
16,71 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Crunchips 310589 Crunchips Sour Cream Chips 150,0 g
Crunchips 310589 Crunchips Sour Cream Chips 150,0 g
22,73 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zemiakové lupienky s príchuťou syra 100 g
Zemiakové lupienky s príchuťou syra 100 g
58,25 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Chio Chio Chips Paprika 125 g – chrumkavé, pikantné zemiakové lupienky
Chio Chio Chips Paprika 125 g – chrumkavé, pikantné zemiakové lupienky
35,04 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bezlepkové ryžové chipsy s šošovicou a cícerom45 g - FIORENTINI
Bezlepkové ryžové chipsy s šošovicou a cícerom45 g - FIORENTINI
349,56 €/1kg
15,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Amaizin Bio Tortilla Chips Chili 75g
Amaizin Bio Tortilla Chips Chili 75g
0,03 €/1kg
2,56 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
14,32 €/1kg
59,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Roger's Handcooked Chips Morská soľ
Roger's Handcooked Chips Morská soľ
23,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chips, 165 g, PRINGLES, pikantné
Chips, 165 g, PRINGLES, pikantné
69,35 €/1kg
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Amaizin Bio Tortilla Chips Paprika 75g
Amaizin Bio Tortilla Chips Paprika 75g
32,00 €/1kg
2,56 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Tortilla čipsy - syrové 75g
Tortilla čipsy - syrové 75g
47,47 €/1kg
3,56 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
28,94 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Doritos Sladká chilli paprička Tortilla Chips 170 g – pikantno-sladký snack
Doritos Sladká chilli paprička Tortilla Chips 170 g – pikantno-sladký snack
29,65 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Croky Patatas Fritas Specialiaal 100 g – chrumkavé špeciálne chipsy
Croky Patatas Fritas Specialiaal 100 g – chrumkavé špeciálne chipsy
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chio Mixplosions Paprika Snack 100g – chrumkavé zemiakové lupienky s paprikou
Chio Mixplosions Paprika Snack 100g – chrumkavé zemiakové lupienky s paprikou
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cheetos Chipito Cheese Chips, 24 x 27 g, chrumkavé syrové pochutiny
Cheetos Chipito Cheese Chips, 24 x 27 g, chrumkavé syrové pochutiny
41,73 €/1kg
48,30 €
-44%
27,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Tortilla kukuričné lupienky - Chilli 90g
Tortilla kukuričné lupienky - Chilli 90g
23,11 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Tortilla chips kukurydziane naturalne 450 g
Tortilla chips kukurydziane naturalne 450 g
10,06 €/1kg
7,17 €
-34%
4,73 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
47,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,20 €
-2%
23,64 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

La Morena Totopos Gele Maïs Tortilla Chips, 150 g - Chrumkavé, autentické mexické tortilla chipsy vyrobené zo 100% prírodnej žltej kukurice a avokádového oleja. Čerstvo upečené v rúre, bez lepku a laktózy a s nízkym obsahom tuku. Ideálne na namáčanie so salsou alebo ako lahodný snack. Zloženie: kukurica (80%), voda, olivový olej, soľ. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 229 kcal, 3 g tuku, 0 g nasýtených mastných kyselín, 43 g sacharidov, 0 g cukru, 5 g vlákniny, 5 g bielkovín, 5 g soli.
Zloženie
Zloženie: kukurica (80%), voda, olivový olej, soľ.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 967 kJ (229 kcal) Tuky: 3 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 43 g z toho cukor: 0 g Vláknina: 5 g Bielkoviny: 5 g Soľ: 5 g
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
Customer Service La Morena, Antwoordnummer 3526, 3720 Bilthoven, NL
Obchodný názov
La Morena Totopos gele maïs tortilla chipsy
Výrobca
LA MORENA
Počet kusov
1
EAN kód
0727452001538

Zloženie
Zloženie: kukurica (80%), voda, olivový olej, soľ.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 967 kJ (229 kcal) Tuky: 3 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 43 g z toho cukor: 0 g Vláknina: 5 g Bielkoviny: 5 g Soľ: 5 g
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
Customer Service La Morena, Antwoordnummer 3526, 3720 Bilthoven, NL
Obchodný názov
La Morena Totopos gele maïs tortilla chipsy
Výrobca
LA MORENA
Počet kusov
1
EAN kód
0727452001538
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Doritos – Flamin' Hot – 10 x 160 g
Doritos – Flamin' Hot – 10 x 160 g
393,44 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
62,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Takis Fuego Maestro-Corn Snacks s príchuťou chilli a limetky, 18 balení (18 x 100g)
Takis Fuego Maestro-Corn Snacks s príchuťou chilli a limetky, 18 balení (18 x 100g)
32,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
58,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
24,55 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
116,89 €/1kg
15,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre [ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey
[ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey
141,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,41 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
25,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lay's – Max Paprika – 20 mini vrecúšok
Lay's – Max Paprika – 20 mini vrecúšok
53,69 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
30,53 €/1kg
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavé lupienky Brets s príchuťou syra Jura 125g
Chrumkavé lupienky Brets s príchuťou syra Jura 125g
45,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,95 €
-5%
5,65 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pringles Sour Cream & Onion 40g
Pringles Sour Cream & Onion 40g
103,33 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
12,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sal de Ibiza Chips Truffles, zemiakové chipsy s bielymi trufľami
Sal de Ibiza Chips Truffles, zemiakové chipsy s bielymi trufľami
63,92 €/1kg
7,99 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
155,28 €/1kg
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Dlhé chipsy zo zemiakovej kaše so slaninou 75 g
Dlhé chipsy zo zemiakovej kaše so slaninou 75 g
25,73 €/1kg
1,93 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
58,18 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 51
21,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Palapa Tortilla Chips natural so soľou Kukuričné tortilla chipsy 450g
Palapa Tortilla Chips natural so soľou Kukuričné tortilla chipsy 450g
12,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Thajské sladké chilli lupienky Lay's Sensations, 150 g – pikantno-sladký snack
Thajské sladké chilli lupienky Lay's Sensations, 150 g – pikantno-sladký snack
36,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Amica Chips Alfredo's Potatoes Chips Trüffel Tartufo 100 g
Amica Chips Alfredo's Potatoes Chips Trüffel Tartufo 100 g
29,50 €/1kg
2,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Vrecko Doritos flamin' hot (20x 44gr)
Vrecko Doritos flamin' hot (20x 44gr)
82,94 €/1kg
72,99 €
Predajca: Kleinkantoor
Obrázok produktu pre funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
21,40 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
18,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VKOKOSOVOM OLEJU 100 g - TRAFO
ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VKOKOSOVOM OLEJU 100 g - TRAFO
221,10 €/1kg
22,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
30,40 €/1kg
3,04 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Fripsy, chrumkavé tyčinky s príchuťou kuracieho mäsa, 50 g
Fripsy, chrumkavé tyčinky s príchuťou kuracieho mäsa, 50 g
15,00 €/1kg
0,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lorenz Pommels Original Potato Snack jemne solený a ochutený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemne solený a ochutený 75g
34,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
65,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 51
21,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,00 €/1kg
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g
Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,22 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg
Obrázok produktu pre Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg
Obrázok produktu pre MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Original 70g
Pringles Original 70g
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
13,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g
Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg
Obrázok produktu pre PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg