Mitsuba 114674, Ryžové sušienky, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr

4,82 €

48,20 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 16. – št 22. októbra
Nenechajte si ujsť!
Slané pečivo a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Przysnacki cibulové a údené zemiakové lupienky 130 g
Przysnacki cibulové a údené zemiakové lupienky 130 g
132,50 €/1kg
18,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Crunchips Nachos s príchuťou chilli 100 G
Crunchips Nachos s príchuťou chilli 100 G
175,30 €/1kg
19,99 €
-12%
17,53 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
86,05 €/1kg
19,99 €
-13%
17,21 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Schnitzer 4598, 100 g, 465 kcal, 1953 kJ
Schnitzer 4598, 100 g, 465 kcal, 1953 kJ
25,30 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Krekry, 100 g, TUC "Original", syrové
Krekry, 100 g, TUC "Original", syrové
14,55 €/1kg
1,60 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Bezlepkové praclíky 45g
Bezlepkové praclíky 45g
37,25 €/1kg
1,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sonko slané ryžové oblátky, 130 g
Sonko slané ryžové oblátky, 130 g
27 076,92 €/1kg
3,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
13,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špaldové chrumkavé tyčinky - celozrnné sušienky nesladené 125g
Špaldové chrumkavé tyčinky - celozrnné sušienky nesladené 125g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Laurieri Scrocchi Cesnak Petržlen bezlepkový 100 g – Chrumkavé pochúťky
Laurieri Scrocchi Cesnak Petržlen bezlepkový 100 g – Chrumkavé pochúťky
60,50 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre TUC 7622300571351, slané krekry, syr, 100 g, 25 g, obdĺžnik, 465 kcal
TUC 7622300571351, slané krekry, syr, 100 g, 25 g, obdĺžnik, 465 kcal
26,20 €/1kg
2,62 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza 85 g
Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza 85 g
42 444,44 €/1kg
3,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Křupavé pochutiny – Celozrnný syrový snack, 110 g, balenie 12 kusov
Křupavé pochutiny – Celozrnný syrový snack, 110 g, balenie 12 kusov
21,73 €/1kg
28,68 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Beskidské cesnakové praclíky 120 g
Beskidské cesnakové praclíky 120 g
13,58 €/1kg
1,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ovsené praclíky - rafinované so soľou 80g
Ovsené praclíky - rafinované so soľou 80g
23,38 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
0,02 €/1kg
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Flûtes - Syr 125g
Flûtes - Syr 125g
24,16 €/1kg
3,02 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové praclíky 45g
Bezlepkové praclíky 45g
46,22 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
25,44 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Typ produktu:
Ryžové sušienky
Príchuť:
Wasabi
Kapacita:
100 g
Energetická hodnota (na 100 g):
425 kcal
Energetická hodnota (na 100 g):
1795 kJ
Typ balenia:
Blistr


Mitsuba Wasabi Crackers 100g – Chrumkavé, pikantné wasabi ryžové sušienky, ideálne ako snack alebo príloha. Bezlepkové a vegetariánske, s autentickou wasabi príchuťou pre ázijský chuťový zážitok. Ideálne na zahryznutie na ďalšiu párty alebo ako špeciálne občerstvenie medzi tým. Zloženie: ryža 86%, ryžový olej, cukor, soľ, laktóza (mlieko), maltodextrín, horčičná múka, kvasnicový extrakt, aróma wasabi, antioxidant (E306), cesnakový prášok, cibuľový prášok, biele korenie. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 1795 kJ (425 kcal), 7,6 g tukov (1,6 g nasýtených), 81,6 g sacharidov (4,2 g cukru), 7,4 g bielkovín, 1,5 g soli.
Zloženie
86% ryža, olej z ryžových otrúb, cukor, soľ, LAKTÓZA (MLIEKO), maltodextrín, HORČIČNÁ MÚKA, kvasnicový extrakt, aróma wasabi, antioxidant (E306), cesnakový prášok, cibuľový prášok, biele korenie.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1795 kJ (425 kcal) Tuky: 7,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g Sacharidy: 81,6 g z toho cukry: 4,2 g Bielkoviny: 7,4 g Soľ: 1,5 g
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
Obchodný názov
Krekry Mitsuba Wasabi
Výrobca
Mitsuba
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
114674
EAN kód
8711299003093

Zloženie
86% ryža, olej z ryžových otrúb, cukor, soľ, LAKTÓZA (MLIEKO), maltodextrín, HORČIČNÁ MÚKA, kvasnicový extrakt, aróma wasabi, antioxidant (E306), cesnakový prášok, cibuľový prášok, biele korenie.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1795 kJ (425 kcal) Tuky: 7,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g Sacharidy: 81,6 g z toho cukry: 4,2 g Bielkoviny: 7,4 g Soľ: 1,5 g
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
Obchodný názov
Krekry Mitsuba Wasabi
Výrobca
Mitsuba
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
114674
EAN kód
8711299003093
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
35,07 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bifi Minis balenie 10 ks 100 g – Pikantné mini salámové pochutiny bohaté na bielkoviny
Bifi Minis balenie 10 ks 100 g – Pikantné mini salámové pochutiny bohaté na bielkoviny
70,20 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Maslové sušienky - Galettes 130g
Maslové sušienky - Galettes 130g
24,08 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
16,45 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
24,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Thin Crackers chrumkavé jemne korenené paprikové 150g
Wasa Delicate Thin Crackers chrumkavé jemne korenené paprikové 150g
28,60 €/1kg
4,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Snack a Jacks Rijstwafels BBQ paprika 103g – chrumkavé ryžové koláčiky
Snack a Jacks Rijstwafels BBQ paprika 103g – chrumkavé ryžové koláčiky
55,34 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
28,86 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Tarallini, stredomorské pečivo, 200 g - Gilli
Tarallini, stredomorské pečivo, 200 g - Gilli
19,80 €/1kg
3,96 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Alka Elephant lisované praclíky Paradajky bylinky praclík 70g
Alka Elephant lisované praclíky Paradajky bylinky praclík 70g
24,57 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,72 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na bagety, certifikovaná podľa systému Demeter, 1 kg
Pšeničná múka na bagety, certifikovaná podľa systému Demeter, 1 kg
2,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Snyders Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces 110g
Snyders Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces 110g
39,82 €/1kg
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,38 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Sušienky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
Sušienky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
20,17 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
15,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
19,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
-19%
5,37 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
16,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schär Gris&Ciocc grissini a čokoládový krém (52 g)
Schär Gris&Ciocc grissini a čokoládový krém (52 g)
62,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Casa Rinaldi, slané pečivo Taralli s extra panenským olivovým olejom, 200 g | Talianske pochutiny z regiónu Apúlia
Casa Rinaldi, slané pečivo Taralli s extra panenským olivovým olejom, 200 g | Talianske pochutiny z regiónu Apúlia
17,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Crisco skrátenie 450g vegetariánske
Crisco skrátenie 450g vegetariánske
25,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
16,25 €
-30%
11,29 €
Predajca: AdultShopOne
Obrázok produktu pre Huober organické chrumkavé praclíky s morskou soľou 125g
Huober organické chrumkavé praclíky s morskou soľou 125g
25,28 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,16 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
94,00 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
20,88 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
16,44 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
56,24 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre GRISSINI TYČINKY S ROZMARÍNOM 125 g - VITALIANA
GRISSINI TYČINKY S ROZMARÍNOM 125 g - VITALIANA
15,12 €/1kg
1,89 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pražený solený cícer 200g
Pražený solený cícer 200g
0,01 €/1kg
3,69 €
-18%
2,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodne ochutený vegetariánsky 120g
funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodne ochutený vegetariánsky 120g
21,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Fusilli Paprika chrumkavý snack rafinovaný s pikantným korením 125g
XOX Fusilli Paprika chrumkavý snack rafinovaný s pikantným korením 125g
15,68 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.