Jorda Crispy Bacon Crumble 500g – chrumkavé kúsky slaniny do šalátov a polievok

40,70 €

81,40 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Slané pečivo a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
14,11 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
0,02 €/1kg
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
20,88 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Granforno Grissini Salz
Granforno Grissini Salz
14,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Conimex Kroepoek Pittige Cassave 75 g – Pikantná, chrumkavá pochúťka z manioku
Conimex Kroepoek Pittige Cassave 75 g – Pikantná, chrumkavá pochúťka z manioku
51,33 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Samasaya Kentang Manis Pedis 70 g – Pikantné, chrumkavé sladké zemiakové pochutiny
Samasaya Kentang Manis Pedis 70 g – Pikantné, chrumkavé sladké zemiakové pochutiny
81,43 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kúsky praclíkov so syrom čedar 125g
XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kúsky praclíkov so syrom čedar 125g
20,40 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre PROSOVÉ DRVKY S PRAŽENÝMI ARAŠIDMI, BEZLEPKOVÉ, 75 g - BIOPONT
PROSOVÉ DRVKY S PRAŽENÝMI ARAŠIDMI, BEZLEPKOVÉ, 75 g - BIOPONT
36,27 €/1kg
2,72 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
13,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Patak's Pappadums cesnakový koriander, 80 g – chrumkavé šošovicové sušienky
Patak's Pappadums cesnakový koriander, 80 g – chrumkavé šošovicové sušienky
82,25 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
25,44 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Knorr Soepcroutons Petržlen 75g – Chrumkavé krutóny s petržlenovou vňaťou
Knorr Soepcroutons Petržlen 75g – Chrumkavé krutóny s petržlenovou vňaťou
36,67 €/1kg
2,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chrumkavé grissini - špaldové 100g
Chrumkavé grissini - špaldové 100g
16,90 €/1kg
1,69 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Jorda Quinoa Chrumkavé chrumkavé quinoa snacky 225 g - bezlepkové, vegánske, s vysokým obsahom bielkovín
Jorda Quinoa Chrumkavé chrumkavé quinoa snacky 225 g - bezlepkové, vegánske, s vysokým obsahom bielkovín
112,44 €/1kg
25,30 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Krekry, 100 g, TUC "Original", syrové
Krekry, 100 g, TUC "Original", syrové
14,55 €/1kg
1,60 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
56,24 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Pural Cracker Parmezán100g
Pural Cracker Parmezán100g
35,50 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Laurieri Scrocchi Cesnak Petržlen bezlepkový 100 g – Chrumkavé pochúťky
Laurieri Scrocchi Cesnak Petržlen bezlepkový 100 g – Chrumkavé pochúťky
60,50 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre BrezelKinder - Dinkel 125g | HUOBER
BrezelKinder - Dinkel 125g | HUOBER
16,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,06 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lorenz Saltletts snack krekery celozrnné chrumkavé praclíky 100g
Lorenz Saltletts snack krekery celozrnné chrumkavé praclíky 100g
87,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Jorda Crispy Bacon Crumble, 500 g - Chrumkavé kúsky slaniny na zjemnenie šalátov, polievok a mnohých jedál. Chrumkavá textúra a intenzívna chuť opraženej slaniny dodajú vašim pokrmom pikantný nádych a extra chrumkavosť. Ideálne pre každého, kto chce dať svojmu riadu niečo isté. Zloženie: Bulgur [LEPEK], mrva [pšeničná múka (LEPK), dextróza, soľ], slnečnicový olej, aróma slaniny 7%, dymová aróma [maltodextrín, aróma], cukor, korenie, cibuľa, paradajka, soľ, antioxidanty (E301, E392), protihrudkujúca látka (E551), okysľujúca látka (E551), okysľujúca látka. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 380 kcal, 13,2 g tuku (z toho 1,3 g nasýtených mastných kyselín), 60,5 g sacharidov (z toho 1,8 g cukru), 10 g bielkovín, 4,25 g soli.
Zloženie
Bulgur [LEPEK], mrva [pšeničná múka (LEPK), dextróza, soľ], slnečnicový olej, slaninová aróma 7%, dymová aróma [maltodextrín, aróma], cukor, korenie, cibuľa, paradajka, soľ, slnečnicový olej, antioxidanty: E301, E392, E392, Elant: Elant: 15. Farbivo: E162
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1557 kJ / 380 kcal Tuk: 13,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,30 g Sacharidy: 60,50 g z toho cukry: 1,80 g Bielkoviny: 10,00 g Soľ: 4,25 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Jordà Food Group, Steenovenstraat 2 unit M1, 2390 Malle, BE
Obchodný názov
Jorda Chrumkavá slaninka
Výrobca
Jorda
Počet kusov
1
EAN kód
5425037663588

Zloženie
Bulgur [LEPEK], mrva [pšeničná múka (LEPK), dextróza, soľ], slnečnicový olej, slaninová aróma 7%, dymová aróma [maltodextrín, aróma], cukor, korenie, cibuľa, paradajka, soľ, slnečnicový olej, antioxidanty: E301, E392, E392, Elant: Elant: 15. Farbivo: E162
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1557 kJ / 380 kcal Tuk: 13,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,30 g Sacharidy: 60,50 g z toho cukry: 1,80 g Bielkoviny: 10,00 g Soľ: 4,25 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Jordà Food Group, Steenovenstraat 2 unit M1, 2390 Malle, BE
Obchodný názov
Jorda Chrumkavá slaninka
Výrobca
Jorda
Počet kusov
1
EAN kód
5425037663588
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
16,45 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
24,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Thin Crackers chrumkavé jemne korenené paprikové 150g
Wasa Delicate Thin Crackers chrumkavé jemne korenené paprikové 150g
28,60 €/1kg
4,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Snack a Jacks Rijstwafels BBQ paprika 103g – chrumkavé ryžové koláčiky
Snack a Jacks Rijstwafels BBQ paprika 103g – chrumkavé ryžové koláčiky
55,34 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
28,86 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Tarallini, stredomorské pečivo, 200 g - Gilli
Tarallini, stredomorské pečivo, 200 g - Gilli
19,80 €/1kg
3,96 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
35,07 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Chipsy, 70 g, ELEPHANT, sezamové
Chipsy, 70 g, ELEPHANT, sezamové
21,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,72 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Sušienky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
Sušienky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
20,17 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bifi Minis balenie 10 ks 100 g – Pikantné mini salámové pochutiny bohaté na bielkoviny
Bifi Minis balenie 10 ks 100 g – Pikantné mini salámové pochutiny bohaté na bielkoviny
70,20 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
19,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
-19%
5,37 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
16,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schär Gris&Ciocc grissini a čokoládový krém (52 g)
Schär Gris&Ciocc grissini a čokoládový krém (52 g)
62,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Casa Rinaldi, slané pečivo Taralli s extra panenským olivovým olejom, 200 g | Talianske pochutiny z regiónu Apúlia
Casa Rinaldi, slané pečivo Taralli s extra panenským olivovým olejom, 200 g | Talianske pochutiny z regiónu Apúlia
17,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Crisco skrátenie 450g vegetariánske
Crisco skrátenie 450g vegetariánske
36,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
16,50 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Huober organické chrumkavé praclíky s morskou soľou 125g
Huober organické chrumkavé praclíky s morskou soľou 125g
25,28 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,16 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
94,00 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
20,88 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
16,44 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
Leev Linzenwafels Paprika 117g – chrumkavé, pikantné šošovicové oblátky
56,24 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre GRISSINI TYČINKY S ROZMARÍNOM 125 g - VITALIANA
GRISSINI TYČINKY S ROZMARÍNOM 125 g - VITALIANA
15,12 €/1kg
1,89 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pražený solený cícer 200g
Pražený solený cícer 200g
0,01 €/1kg
3,69 €
-18%
2,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodne ochutený vegetariánsky 120g
funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodne ochutený vegetariánsky 120g
21,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Fusilli Paprika chrumkavý snack rafinovaný s pikantným korením 125g
XOX Fusilli Paprika chrumkavý snack rafinovaný s pikantným korením 125g
15,68 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mitsuba 114674, Ryžové sušienky, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
Mitsuba 114674, Ryžové sušienky, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
48,20 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Bestseller
Obrázok produktu pre Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,25 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sýrové tyčinky 100g | DE RIT
Sýrové tyčinky 100g | DE RIT
40,30 €/1kg
4,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hellma 70101516 Mini praclíky - cca 70 vrecúšok
Hellma 70101516 Mini praclíky - cca 70 vrecúšok
21,38 €/1kg
22,45 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
10,03 €
Predajca: EDANTI
40,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
11,74 €
Predajca: EDANTI
23,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
39,00 €
Predajca: LaProve
19,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
209,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
10,85 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
11,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy v paprikovej poleve 500g Brat.pl
Arašidy v paprikovej poleve 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Grilované orechy 500g Brat.pl
Grilované orechy 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko
Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 9
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
199,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,88 €/1kg