Cherchi Truffle Brood 200g – Jemný hľuzovkový chlieb s aromatickou hľuzovkovou vôňou

12,10 €

60,50 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Chleby a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 200g
Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 200g
7,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
12,67 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
16,27 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Panetteria di Sergio Scrocchi Rozemarijn Chlieb 200 g – Aromatický rozmarínový chlieb
Panetteria di Sergio Scrocchi Rozemarijn Chlieb 200 g – Aromatický rozmarínový chlieb
26,30 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Polenta s hľuzovkami, 400 g.
Polenta s hľuzovkami, 400 g.
23,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,46 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Abdij Broodmix Dark 1000g – Vysokokvalitná chlebová zmes na tmavý chlieb
Abdij Broodmix Dark 1000g – Vysokokvalitná chlebová zmes na tmavý chlieb
7,02 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Grissini z polozrnnej múky120 g Forno di Anna
Grissini z polozrnnej múky120 g Forno di Anna
66,58 €/1kg
10,99 €
-27%
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Panetteria di Sergio Pan de Ajo 160 g – Chrumkavý, aromatický cesnakový chlieb
Panetteria di Sergio Pan de Ajo 160 g – Chrumkavý, aromatický cesnakový chlieb
30,13 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sartorelli Toast Walnut-Fig 150g – Chrumkavý toastový chlieb s vlašskými orechmi a figami
Sartorelli Toast Walnut-Fig 150g – Chrumkavý toastový chlieb s vlašskými orechmi a figami
78,47 €/1kg
11,77 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Briestangský syr, výrobca Bantel, približne 600 gramov.
Briestangský syr, výrobca Bantel, približne 600 gramov.
49,68 €/1kg
29,81 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Placky z celozrnnej múky s tvarohom Danvita, 130 g, vhodné do jedálneho režimu
Placky z celozrnnej múky s tvarohom Danvita, 130 g, vhodné do jedálneho režimu
25,54 €/1kg
3,32 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre E'sener ražný chlieb demeter 500g
E'sener ražný chlieb demeter 500g
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkelové sucháre 200g | PURAL
Dinkelové sucháre 200g | PURAL
12,15 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
2,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldový chrumkavý chlieb 75g
Špaldový chrumkavý chlieb 75g
20,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,56 €
Predajca: taleoo
SUCHARKI ORKISZOWE MAŚLANE BIO 200 g - PURAL
MASLOVÉ ŠPELTOVÉ SUŠENKY 200 g - PURAL
14,55 €/1kg
2,91 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chlieb - ovsený 200g
Chlieb - ovsený 200g
17,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,44 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
8,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,64 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Laurieri toast s rozmarínom, 175 g – chrumkavý, aromatický toastový chlieb
Laurieri toast s rozmarínom, 175 g – chrumkavý, aromatický toastový chlieb
25,03 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre E'sener celozrnný chlieb z pšnice Dinkel, ekologická kvalita, 500g | PURAL
E'sener celozrnný chlieb z pšnice Dinkel, ekologická kvalita, 500g | PURAL
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Cherchi Truffle Brood 200 g – Jemný, čerstvo upečený hľuzovkový chlieb s aromatickou hľuzovkovou vôňou. Vyrobené z krupice z tvrdej pšenice, olivového oleja a štipky hľuzovkovej soli (1%) pre neporovnateľný chuťový zážitok. Ideálne ako delikátna príloha alebo na vychutnanie samostatne. Ideálne pre špeciálne príležitosti a gurmánov. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 470 kcal, 17,2 g tuky (z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g), sacharidy 66,8 g (1,4 g cukor), bielkoviny 10,6 g, soľ 3,3 g.
Zloženie
Krupica z tvrdej pšenice, olivový olej, soľ, soľ s príchuťou hľuzoviek 1 % (sušená morská soľ, sušené letné hľuzovky, Tuber aestivum vitt. 3 %, arómy), pivovarské kvasnice
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1973 kJ / 470 kcal Tuk: 17,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,00 g Sacharidy: 66,80 g z toho cukry: 1,40 g Bielkoviny: 10,60 g Soľ: 3,30 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Cherchi S.r.l., Via della Tecnologia, 32, 07041 Alghero SS, IT
Obchodný názov
Cherchi Truffelbrood
Výrobca
Cherchi
EAN kód
8021299992977

Zloženie
Krupica z tvrdej pšenice, olivový olej, soľ, soľ s príchuťou hľuzoviek 1 % (sušená morská soľ, sušené letné hľuzovky, Tuber aestivum vitt. 3 %, arómy), pivovarské kvasnice
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1973 kJ / 470 kcal Tuk: 17,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,00 g Sacharidy: 66,80 g z toho cukry: 1,40 g Bielkoviny: 10,60 g Soľ: 3,30 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Cherchi S.r.l., Via della Tecnologia, 32, 07041 Alghero SS, IT
Obchodný názov
Cherchi Truffelbrood
Výrobca
Cherchi
EAN kód
8021299992977
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nekysnutý klasický chlieb Jerusalem Matzos 500 g
Nekysnutý klasický chlieb Jerusalem Matzos 500 g
10,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
5,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
19,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre chlieb Dosenbrot z pšeničnej múky špaldy, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecká  ekologického produktu: DE-ÖKO-001, Obrázok generovaný UI
chlieb Dosenbrot z pšeničnej múky špaldy, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecká ekologického produktu: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner
Obrázok produktu pre chlieb Siebenkorn, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001, Obrázok generovaný UI
chlieb Siebenkorn, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner
Obrázok produktu pre Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
36,36 €/1kg
4,90 €
-18%
4,00 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
12,67 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schnitzer Chlieb zrnitý430g
Schnitzer Chlieb zrnitý430g
12,74 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
23,93 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Celozrnné špaldové rožky 300 g
Celozrnné špaldové rožky 300 g
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkelové sucháre 200g | PURAL
Dinkelové sucháre 200g | PURAL
12,15 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
2,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
28,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,95 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Rustikálna žemľa 360g
Rustikálna žemľa 360g
9,92 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
28,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
2,02 €
-9%
1,82 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.
Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.
29,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,71 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 350G Meisterbaeckersvital Bezlepkový Ds
350G Meisterbaeckersvital Bezlepkový Ds
10,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,83 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chlieb s kminom 1 x 500 g
Chlieb s kminom 1 x 500 g
5,76 €/1kg
2,88 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
14,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
11,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,83 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
61,35 €/1kg
12,27 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
16,27 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Reis-Brot geschnitten 500g
Reis-Brot geschnitten 500g
12,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre PUMPERNICKEL500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL500 g - TERRASANA
9,82 €/1kg
4,91 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre F.lli Carta Sardínsky chlieb 250g
F.lli Carta Sardínsky chlieb 250g
21,20 €/1kg
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
0,02 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g
Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
Obrázok produktu pre BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg
CHLEB ESSEŃSKI ŻYTNI BIO 400 g - TERRASANA
ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg
Obrázok produktu pre ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
65,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg
Obrázok produktu pre TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg
CHLEB KRÓLEWSKI CIEMNY Z ZIARNAMI KROJONY BEZGLUTENOWY 250 g - BALVITEN
KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg