Drogheria Siciliaans Steenzout 90g – Prírodná jemná morská soľ, 100% prírodná

7,46 €

82,89 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Soľ a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Himalájska jemná soľ 25 kg
Himalájska jemná soľ 25 kg
1,94 €/1kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl
Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl
1,57 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Selská soľ s jódom a morskou soľou 500g
Selská soľ s jódom a morskou soľou 500g
2,38 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre morské soľ – balenie 450 g | DR. HEILBRONNER
morské soľ – balenie 450 g | DR. HEILBRONNER
32,67 €/1kg
14,70 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zmes korenia - Bylinná soľ 200g
Zmes korenia - Bylinná soľ 200g
31,40 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Drogheria Molen ružová himalájska soľ 90g – prírodná jemná ružová kryštálová soľ
Drogheria Molen ružová himalájska soľ 90g – prírodná jemná ružová kryštálová soľ
90,22 €/1kg
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Le Sauniermorská soľ s rozmarínom 75 g – Aromatickámorská soľ
Le Sauniermorská soľ s rozmarínom 75 g – Aromatickámorská soľ
132,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bylinná soľ so stredomorskými bylinkami 130g
Bylinná soľ so stredomorskými bylinkami 130g
79,93 €/1kg
11,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Fleur de Sel 150g
Fleur de Sel 150g
41,87 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 1050, ekologická kvalita
Pšeničná múka typu 1050, ekologická kvalita
2,00 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mletá slnečnica v gurmánskom balení 5 kg
Mletá slnečnica v gurmánskom balení 5 kg
27,80 €/1kg
139,00 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Naplniteľný mlynček Jozo Grof Zeezout 100 g – hrubá morská soľ do kuchyne a na stôl
Naplniteľný mlynček Jozo Grof Zeezout 100 g – hrubá morská soľ do kuchyne a na stôl
81,20 €/1kg
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Odyssey himalájska soľ jemná 1000 g - čistá kryštálová soľ na varenie a dochucovanie
Odyssey himalájska soľ jemná 1000 g - čistá kryštálová soľ na varenie a dochucovanie
5,26 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre my herbs Soľ na dochutenie rýb a morských plodov - morská soľ s korením 60 gramov v nádobe
my herbs Soľ na dochutenie rýb a morských plodov - morská soľ s korením 60 gramov v nádobe
165,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Nordur LAVA, islandská morská soľ s aktívnym uhlím, 100 gramov
Nordur LAVA, islandská morská soľ s aktívnym uhlím, 100 gramov
89,00 €/1l
8,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Morská soľ - jemná 500g
Morská soľ - jemná 500g
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Modrá soľ z Perzie, 250 g - Soľ zo všetkých kútov sveta
Modrá soľ z Perzie, 250 g - Soľ zo všetkých kútov sveta
49,48 €/1kg
12,37 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Regent Hagnauer - QW Terra DEMETER 2022, 12,0 % obj
Regent Hagnauer - QW Terra DEMETER 2022, 12,0 % obj
20,97 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Aquasale morská soľ jemná 500g
Aquasale morská soľ jemná 500g
3,50 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Drogheria Siciliaans Steenzout 90 g - Prírodná, nerafinovaná morská soľ s jemným zrnom. Ideálne na dochucovanie a dolaďovanie vašich jedál. 100% prírodný, bez prísad, pre autentický stredomorský chuťový zážitok. Praktická a atraktívna na stôl – rýchlo dochutíte každé jedlo pomocou tejto čistej, prírodnej soli. Autenticky taliansky. Zloženie: Čistá, nerafinovaná soľ.
Zloženie
Zloženie: Čistá nerafinovaná soľ
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 0 kJ / 0 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 100 g
Hmotnosť
90 g
Potravinársky podnik
Drogheria e Alimentari SpA, V.le Nilde Lotti 23, Scarperia a San Piero, 50038, IT
Obchodný názov
Drogheria sicílska kamenná soľ
Výrobca
Drogheria Siciliaans
EAN kód
8004708049448

Zloženie
Zloženie: Čistá nerafinovaná soľ
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 0 kJ / 0 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 100 g
Hmotnosť
90 g
Potravinársky podnik
Drogheria e Alimentari SpA, V.le Nilde Lotti 23, Scarperia a San Piero, 50038, IT
Obchodný názov
Drogheria sicílska kamenná soľ
Výrobca
Drogheria Siciliaans
EAN kód
8004708049448
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 121
30,35 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 39
1,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Bad Reichenhall Alpy Soľ z hlbín Álp 15000g
Bad Reichenhall Alpy Soľ z hlbín Álp 15000g
1,50 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
31,48 €
-28%
22,55 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
67,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
8,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maggi hunter omáčka ideálna na rezeň a steaky 2er za 2x 250ml
Maggi hunter omáčka ideálna na rezeň a steaky 2er za 2x 250ml
8,08 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Piranske Soline Piranská soľ s chráneným označením pôvodu 1 kg - nemletá, nejódovaná soľ
Piranske Soline Piranská soľ s chráneným označením pôvodu 1 kg - nemletá, nejódovaná soľ
17,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
17,00 €
5% poukaz
Predajca: Fine-experience
Obrázok produktu pre Fuchs Foodservice korenie na hranolky soľ pikantno-soľné balenie 2000g
Fuchs Foodservice korenie na hranolky soľ pikantno-soľné balenie 2000g
9,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
1,32 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
1,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sonamova jačmenná tsampa 1kg
Sonamova jačmenná tsampa 1kg
18,82 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
18,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Maldon Sea Salt Flakes prírodná jemná morská soľ vločky korenie 250g
Maldon Sea Salt Flakes prírodná jemná morská soľ vločky korenie 250g
32,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Atlántsky morská soľ – jemná, 1 kg | NATURATA
Atlántsky morská soľ – jemná, 1 kg | NATURATA
3,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
5,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
Obrázok produktu pre Montosco Sale Bianco Sicilia 640g mlynček (sicílska biela soľ)
Montosco Sale Bianco Sicilia 640g mlynček (sicílska biela soľ)
63,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop
Obrázok produktu pre Kala Namak, soľ, 1 kg
Kala Namak, soľ, 1 kg
23,90 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
16,34 €/1kg
8,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre GiDeli nakladacia soľ 1 kg vo vedre - Prémiová nakladacia soľ na konzervovanie mäsa vhodná na výrobu klobás, konzervovanie a marinovanie (1 x 1 kg)
GiDeli nakladacia soľ 1 kg vo vedre - Prémiová nakladacia soľ na konzervovanie mäsa vhodná na výrobu klobás, konzervovanie a marinovanie (1 x 1 kg)
10,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Fuchs Professional Gyros korenie soľ Stredomorské korenie balenie 1000g
Fuchs Professional Gyros korenie soľ Stredomorské korenie balenie 1000g
14,17 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Keltská morská soľ 1 kg
Keltská morská soľ 1 kg
99,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
14,95 €
Predajca: GOYU
Obrázok produktu pre Prémiová hľuzovková soľ s 5 % hľuzoviek | Gurmánske hľuzovkové korenie Fleur de Sel | Pravé letné hľuzovky | Tuber aestivum - 50 g
Prémiová hľuzovková soľ s 5 % hľuzoviek | Gurmánske hľuzovkové korenie Fleur de Sel | Pravé letné hľuzovky | Tuber aestivum - 50 g
209,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,48 €
Predajca: allerFeinst
Obrázok produktu pre Herbamare® bylinná soľ - originálne náplňové balenie 500g
Herbamare® bylinná soľ - originálne náplňové balenie 500g
21,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
10,58 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Maldon Sea Salt Flakes prírodne čistá morská soľ vločky korenie 1400g
Maldon Sea Salt Flakes prírodne čistá morská soľ vločky korenie 1400g
36,62 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
51,27 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Zmes draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
Zmes draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
18 000,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
3,60 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Klene Puur Soľ 180 g – Prírodná, čistá kuchynská soľ na dochutenie
Klene Puur Soľ 180 g – Prírodná, čistá kuchynská soľ na dochutenie
36,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
0,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Soľ na nakladanie 1 kg
Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mettwurst, varený, v skle, 160 g | ÖKOLAND
Mettwurst, varený, v skle, 160 g | ÖKOLAND
44,38 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,10 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Gewürz-Sticks - Salz
Gewürz-Sticks - Salz
23,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre LoSalt Mineraalzout 350g – minerálna soľ s nízkym obsahom sodíka pre zdravú výživu
LoSalt Mineraalzout 350g – minerálna soľ s nízkym obsahom sodíka pre zdravú výživu
20,06 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Morská soľ vo forme vločiek na dochucovanie | Soľ a korenie
Morská soľ vo forme vločiek na dochucovanie | Soľ a korenie
39,20 €/1l
4,90 €
Predajca: artbook-service

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
top
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Himalájska jemná soľ 25 kg
Himalájska jemná soľ 25 kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Sonnensalz Jodsalz 10Kg
Sonnensalz Jodsalz 10Kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop
3,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
20,37 €
-21%
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
3,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka
Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
16,90 €
5% poukaz
Predajca: Fine-experience
67,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g
Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l
Obrázok produktu pre Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
7,89 €
Predajca: BRAT_PL
19,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško
Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: Fuduu-Shop
19,99 €/1l
Obrázok produktu pre Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
749,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Himalayan Pink Fine Salt 500g (Himalájská sůl)
Himalayan Pink Fine Salt 500g (Himalájská sůl)
4,99 €
Predajca: Nutrisslim
9,98 €/1l
Obrázok produktu pre Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,54 €/1kg
Obrázok produktu pre Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g
Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie
Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l
Obrázok produktu pre HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ HRUBÁ MLETÁ 1 kg - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA
HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ HRUBÁ MLETÁ 1 kg - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,72 €
Predajca: Biogo
3,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové korenie, cesnak, Ground mustard, Cibuľa, Oregano, Petržlen, Morská soľ, Údená soľ, Sladká paprika, 270 g, 1 kusov
Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové korenie, cesnak, Ground mustard, Cibuľa, Oregano, Petržlen, Morská soľ, Údená soľ, Sladká paprika, 270 g, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Himalájska jemná soľ 1 kg, ružová, vysoká kvalita
Himalájska jemná soľ 1 kg, ružová, vysoká kvalita
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l
Obrázok produktu pre Sada 3 x 1 kg himalájskej soli
Sada 3 x 1 kg himalájskej soli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
1,36 €/1kg
Obrázok produktu pre Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl
Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,57 €/1kg